Jump to content
FAS Goran
silenci

Put do Sarajeva / Put u BiH

Recommended Posts

Pa nisam hteo da ruzimo "giga-mega nema ga na Balkanu" Punta nasim prisustvom na slikama ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, na toj Mazdi se prozori ne otvaraju ili si zimogrožljiv ? :harhar:

Na svim slikama, stubovi, retrovizori i ona nesrećna vinjeta ili šta već.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, na toj Mazdi se prozori ne otvaraju ili si zimogrožljiv ? :harhar:

Ne otvara ispod 0 stepeni, jedino ako treba da se :sick: , tako je programirano ;) ...

Imenjace, slazem se sa tobom :thumbsup: , ali nigde nisam ni rekao da je umetnicka fotografija u pitanju. Usporio par puta i ispucao koju fotku sa mobilnog, nisam mnogo ni gledao u ekran. Cisto ako neko nije prolazio tuda, kao preporuku i za oko i voznju, ako se ide na tu stranu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar nisi kao Bandžavi, on kao komunalac samo kontejnere slika. Do pretnje, posle se popravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Bosni nije obavezna jer ti pise na tablicama oznaka drzave :) ne znam ko ti je to rekao al ocigledno su mu naplatili kaznu bez dokaza :D hoce to nasi murijaci :D

Slazem se, ali sto se tice kolicine nemoj loziti ljude ;) ... Ja sam se bogami od 20 cevapa sa sve lepinjama zanesvestio :lol: .

17052012290.jpg 17052012292.jpg

Ovi gore su iz "Zmaja" :w00t: .

pa ja uzmem 20 da napunim svako crevce i da se podsetim srednjoskolskih dana i Sarajeva!

evo i Chikavili je bio u Sarajevu dugo koliko i ja!

Molim lijepo zaboravio si slikati jos sabornu crkvu na bascarsiji i takodje crkvu koja se nalazi blizu katedrale ? :) te dvije crkve su jedne od najljepsih na balkanu :) jer ipak sarajevo je europski teheran gdje se susrecu sve vjere i nacije :)

ko nie bio u Sarajevu pre svih sranja tj za vreme Yuge,taj nezna sta je raja - drustvo - zezanje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, a gde točiti čorbu -ED na Putu Zvornik Sarajevo ???

Mislim koje pumpe preporučujete jer znam da je INa dobra, al one su u federaciji - a ja bi krenuo na rezervi našeg skupog Ed da Punto proba malo kvalitetnijeg - a jeftinijeg Bosanskog ED ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u Republici Srpskoj imas isto NIS,OMV i jos kamaru privatnih ja sam onda sipao na NIS-u TNG i bilo extra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nešto mi nije baš merak da točim naše đubre od goriva u Bosni, znam da ima i Gaspromnjeft - OMV ali ja bi nešto kvalitetnije što svi hvale...  :cheers:

 

a te male privatne mi neulivaju poverenje...  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos par silicica sa relacije Han Pijesak - Vlasenica - Zvornik, slikano brzinski telefonom... :

 

011120142273.jpg  011120142274.jpg  011120142275.jpg  011120142276.jpg

 

011120142284.jpg  011120142286.jpg  011120142289.jpg  011120142298.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ste sebični... šta mi mladi sada da radimo... da gradimo sve što ste vi rušili, a dok mi gradimo vi da 'vatate mlade bankarke namenjene nama... niste ql ni malo... :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani se bankarki! Kazem iz licnog iskustva, mada ostalo mi je lepo secanje!

A od profesorki bezite!!! Nista gore na ovome svetu nema od njih! Ja se kajem ali sam sam si kriv!  

A lepo mi ljudi rekose...

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ja to znam, ali šta da radim kad se ponašam kao lečeni alkos u podrumu pića čim uđem u banku  :D

Nego, da se mi vratimo na temu... Bolje da pričamo o onim ćevapima sa prve stranice  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, kojim putem je najbolje do Jahorine iz Beograda? Preko Šapca, Loznice, Zvornika i Pala ili neka alternativa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbrze i najbolje. Ono sto bih ti drugarski preporucio je da ako ides preko Sapca, u BiH udjes najkasnije kod Loznice (cini mi se granicni prelaz Sepak). Jer je put od Loznice, tj. Koviljace do Malog Zvornika OCAJAN, lomi auto.

Na svakih par meseci idem poslom za Sarajevo, obicno autoputem do Kuzmina, pa na Racu, Bijeljinu, Janju do Zvornika. Malo je dalje, ima naseljenih mesta i ogranicenja, ali je put odlican i nije toliko monoton. Ponekad idem preko Sapca, ali mi se deonica od autoputa do Loznice, iako je kraca od ove iznad, uvek nekako oduzi i monotona je.

Iza toga imas prelepu deonicu koju uvek pominjem Zvornik-Milici-Han Pijesak-Sokolac. Iza Sokolca prvo imas raskrsnicu, levo Rogatica i Visegrad, desno Sarajevo i Pale. Naravno desno, penjes se na Ravnu Romaniju, prolazis kroz Mokro i dolazis na raskrsnicu levo Pale, desno Sarajevo. Tu skreces levo, prolazis kroz tunel i posle oko 5 km od raskrsnice je ulaz na Pale. Pratis putokaze, desno se odvaja put za Jahorinu, do gore imas jos oko 11-12 km. Na jednom mestu put se racva i postoji odvajanje za Trebevic, ti naravno samo na Jahorinu. Videces vec sve na mapi, GPS, ne mozes da promasis :) .

Ceo put kroz BiH je odlican, bez rupa i iznenadjenja, na jednom mestu iznad Vlasenice je odron ali sve lepo oznaceno, prolazio pre neki dan. Uglavnom postuj ogranicenja na 50 i 60 km/h gde ti nije pregledno, ako ih ima tu cuce. I uzivaj u putu i prelepim predelima ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Ivan bolje poznaje BiH od nas Bosanaca. Svaka cast. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslednje 4 nedelje proveo na putu Bg-Sa.

Isao bg-sabac-zvornik-bg. Ovaj put ne preporucujem jer je posle loznice jako los a i sabac loznica je dosadan.

Bg-sabac-loznica-sa, ne volim njime da idem jer od loznice do sabca crknes od dosade :-)

Bg-valjevo-uzive-visegrad-sa, ako si avanturista :-)

Na kraju preporucujem bg-kuzmin-raca-bjeljina-sa, najvise se vozi autoputem, put nije los i brzo se stigne do zvornika. Mislim da je nekih 320km.

U glavnom 5h treba do sa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...