Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Vrlo moguce, ja vozim na Bravo-u 4x100.

E sad ljudi,nemojmo jedno drugoga :rant: Imao sam felne opelove kojima je raspon rupa 4x1oo.Probao sam ih stavit na mareu ali ne moze. Jako je mala razlika ali NE MOZE.

Aj sad vi meni to objasnite kako se to moze izvesti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze.Ja stavio na stila 4x100,i to bez strafova sa plivajucim konusom. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, aj nek bude i nebi da kvarim temu sa nekom raspravom jer je auto super a ulozeni trud za te sitne detalje koje daju vecu privlacnost i dominanciju je za svaku pohvalu. Posto imam isti auto, patim za tim cicabocama a i ljubav prema istim vozilom je nesto neopisivo da sam cak i neki snimak napravio koji zelim sa svim ostalim ljubiteljima da podelim, evo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko montiranja 4x100, ova tema:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=29614&view=findpost&p=730423

Ako hoćeš da predstaviš svoju Mareu, onda ovde otvori temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=12

Ovo je već drugo mesto gde postavljaš ovaj klip o Marei...a, dovoljno je samo otvoriti temu u kojoj predstavljaš svoj auto i onda udri i sa slikama, klipovima, tekstom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga opet :)

Josa davno uzešmo sparco opruge od dulegti-a, skoro ih namontirasmo, te je red da se malo i pohvalimo :p

ALIM0226.jpg

Evo malo pre-posle gif-ova :D tako je nalakše videti razliku :D

9a478d9cc90a23804dad7760190ddf57.gif

e1e7dace4972813db1177c718ea299fd.gif

1dadb7f3235cb77f382a123ba70dd9ec.gif

ALIM0085.jpg >>> ALIM0219.jpg

Po slobodnoj proceni niža je za oko 3-4 cm napred i malo manje nazad :D (zadnje opruge su bile za zamenu)

Kad u autu neko sedi nazad, pri normalnoj brzini, na vecim uvalama, kojih ima podosta na našim putevima, zadnje gume kače o rub. Desni rub je bio malo ošrtriji pa je malo seckao gumu...

Seckanje gume smo rešili seckanjem ruba :D

ALIM0223.jpg

te je više ne secka ali i dalje kači, i uopšte nije prijatno kad se to desi :D treba nam ona sprava za savijanje umutrašnjeg dela ruba, da je sirotu ne sečemo više, pa ako neko ima, neka se javi, nećemo mu ništa :D

To je to za sad :D Pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lepse izgleda sada, cini mi se da sam par puta u zadnjih nedelju dve dana video ovu mareu, na putu ka ugrinovcima tipa negde bas kod busija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dovla - ne može kutija cigara da stane uspravno ispod šuspleha (ako se ona plastika tako naziva :)) znači sve sto je više od 7, 8 cm, će da zakači :D

@Kuvalja - hvala :thumbsup: jesi verovatno, ima rodbine i kolega na Busijama kol'ko 'oćeš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko lepše deluje, samo slabo zalivaš ovo cveće na prvoj slici, pogledaj koliko ti se za samo 11 dana osušilo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diraj cveće, keva ima da te odrobija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...