Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 2/18/2018 at 9:59 PM, DraganUS said:

Mislim da je u BG ali u ocajnom stanju. Dolazi na knauf, bas sam se potegao sa cromom sa njim na knaufu.

I na kraju ko je dobio? Posto kruže priče da je taj kupe sad u safemod a da ide ide kao blesav...

 

On 2/18/2018 at 11:30 PM, StefanCI said:

Kako to u ocajnom? Bas me je zanimalo gde je, cuo sam dosta o ovom autu, ako zna neko nesto vise, neka napise. Hvala

Nalazi se u Bg u (ocajnom) limarski je svud zakacen neki ga decko iz centra izlupao.

Inače ako ćeš brzi auto za male pare od njega nećeš naći mehanicki je super pričaju da je imao i 400ks. Inače kad smo već u potrazi za kupeima.

Mene zanima ako neko bilo ko zna 20vt Fiat Coupe crven iz crne gore na TIvatske table ko vozi, i da li neko zna kako da se stupi u kontakt sa vlasnikom premocan je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je kod ovog momka sa slike. Ziveo u centru sad je iscukan. Ni blizu 400ks nije ni tad imao, a ni sad.  Sinhroni su u kurcu bili i sad je trenutno menjac od jtd na njemu ali mislim da ce da skida i to.

 

Mene je dobio za 2-3 duzine, ali pre potezanja kola su mi u mestu radila 1 vremena bez gasenja, drugo zena samnom u kolima, pun rezervoar goriva, u gepeku 2 kofera i jos par stvari, kotrola proklizavanja upaljena.

Bilo bi dobro da ga uzme neko ko ima para da ga vrati u stanje koje treba da bude.

 

Screenshot_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da isao auto kao nevreme. Sada je u safe modu pa ih opet na knaufu tamo dobija, a pre tog dečka iz centra je čak imao cip state2 i išao malo jače od 13sec na 402 Osijek.

Tad se pričalo da je imao brda konja ima turbo od subarua wrx, granu drugu sper itd...mnogo modifikacija tek se sprema za ponovno cip i farbanje profesionalno već ga je uzeo jedan decko od tog sto ga je izgrebao iz centra iscukao sa gornje slike.mogao se vidjeti vikendom na Knaufu

 

polako ga generalno sredjuje tako da ste zakasnili. ako vas zanima pustite pp povezani vas sa vlasnikom.

Inace jel zna nekog tog kupea iz Tivta crna gora?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam se sa vlasnikom ovog auta.

 

Jeste, bio je u centru grada kod jednog lika i ima ulubnjenje na desnim vratima, prednji i zadnji branik isto. Sad se sprema za farbanje, kaze da ga radi komplet. Turbina je od Subaru Impreze WRX, grana je radjena, sad se stavlja veci interkuler, menjac je skoro stavljen od JTD-a sa 5. brzina, ali ce ipak da se stavi fabricki od 20V turbo sa sper diferencijalom i disco drajvom. Po njegovoj prici i proceni, auto ima oko 280 KS. Isao sam i cak da ga pogledam, do malopre smo ga vozili. Auto ide ozbiljno, kao raketa. Dosta je brzi nego 16V turbo koji sam vozio nedavno. Stavljeni su sivi farovi, i resetka. Evo i slike:

 

received_381732612236620.jpegreceived_381732615569953.jpegreceived_381732672236614.jpeg

received_381732655569949.jpegreceived_381732705569944.jpegreceived_381732712236610.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima tu svega, a tek će biti.

 

Vracen Fiat u prave ruke i postepeno se komplet sredjuje. Zamenjena su sva creva za vodu i antifriz,stavljena pancir do 20bari.

Menjac se stavlja upravo repariran ceo kao nov sa 6 brzina sa Sperom. Zamenjen Glavni Kocioni cilindar. Namestene Prskalica koje nisu radile, kao i Hauba stavljena originalna ručka za otvaranje. Gepek isto namešten na dugme da se otvara. Sivi LE farovi kao i prednja rešetka. Stavljene poluosovine sa 20VT 

turbo boost 1.5 Bar konstantan u trećoj.

 

evo neke slike u planu je uskoro farbanje komplet auta, i radjenje Chipa kako bi ove modifikacije imale smisla 

 

AB5A3527-FC08-4F2F-A5AE-0245C600DCC5.jpegBE2FDBA5-F02B-4CC2-8FE9-2ED14A2C047B.jpeg74C57A5F-CFF2-4B55-B3F4-1B784B01D8E5.jpeg7D36C838-1491-4280-A9B8-E2F00D50C67D.jpeg

D2015079-9200-4A43-86EB-7053C5CA3096.jpeg29C63E99-AFF2-48E5-B162-6425B40452D3.jpeg317B2483-EA9E-40A5-AC5B-63B679958CD4.jpeg4BF0863D-B7F9-4C19-92F6-869A91BAA414.jpeg

58E0E054-F4C1-4C31-9802-19BC2959FA81.jpegAF50A998-7390-44C6-B890-90EB80E0F502.jpegE4AD3129-FFAC-46F7-B929-81BEA99C5B8F.jpeg2D2E385C-1E23-410B-BAA4-AADAABD40269.jpeg

F31689ED-9B72-44CA-9FC2-9782E3FADEEE.jpegD4620B46-02D4-4F5B-844A-E1EA15E4DFED.jpegE478B824-56AF-4D73-9C30-73E9E4FC313B.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bi i bilo lepše ali originalno ne bi bilo. Zaboravio sam da su stavljene kožne ručke sa Limited Edition

stigli lipovi prednji isto sa LE modela tako da se u potpunosti ne odustaje od prvobitnog da se auto napakuje sa svim LE delovima.

 

evo Nesto o mehaničkim karakteristikama

Turbo je od Subarua impreze dosta veći pa je bilo dosta i prepravki. Cela grana je radjena od početka do kraja, kovani su delovi u motoru stavljeno je Castrol najbolje ulje za sport vožnju. posto su stalno ispadala creva i to je rešeno zamenom nekih i stavljanjem metalnih delova kao i jačih selni. Menjac sa Sperom zbog proklizavanja. stavljene Brembo Pločice.

sprema se za state2 chip i vikend vožnju, koza na volanu menjacu i ručni evo slika nekih detalja...

 

9F1DA342-2164-4827-8464-BA46D32B02AE.jpeg794755B5-829C-4AF0-BD96-7EAA1CC43A8C.jpeg571D2CF1-DCD0-4A3D-8597-C9748A1D42C4.jpeg

DD3B3503-2951-4634-AEF2-5A897667C8C0.jpeg8BC58AA4-2F89-4951-A07D-C760FC78C8B0.jpegE4E84BFD-279D-432D-BFF7-2CFABEEDE69F.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da lozis neke seljancice da je auto ferrari :D

 

Lepo izgleda, ima potencijala u njemu vidi se. Jel ovo ispod volana prekidac od obicnog plina O.o?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha sto je i najcrnje stavio sam iz cistog zezanja jer sam te znakove dobio od jednog dečka koji je isto vozio kupea, mislim da je auto u centru pažnje i bez njih ovako ga slikaju na svakom ćošku, a pogotovo im je uverljiviji zbog zvuka koji je brutalan sa ovim turbom i granom tako da auto grmi naročito preko 3000 obrtaja.Za ribe neću da komentarišem njima je ovaj auto hiljadu puta bolji od BMW-A i bas se primaju......

obican plin tako sam ga i vratio nazad ja dok sam ga vozio nije imao.

bio je čist benzin.

tačnije ja sam ga izvadio odmah kad sam uzeo prvi put, a ovaj kome sam auto prodao je brze bolje vratio jeste atestiran plin u autu i ide kao yugo sa tim tako da sad nema funkciju kod mene.Decko pre mene nije imao dušu, a ni kintu za ovakav auto tako da sam se pokajao i jedva uspeo da kupim auto nazad.Sad je auto u pravim rukama sredjuje se polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigli su chipovi za ovaj auto zašto kažem chipovi iz prostog razloga sto je tu GTEC 1 i GTEC2 staviću jedan pa drugi da vidim na kom se auto bolje ponaša i taj zadržati za sebe, inače auto je kompletno spreman i za GTEC2 ali gledacu odnos potrošnje ubrzanja i naravno  glavno Vek trajanja.Cim prodje ovo loše vreme idu slike i po još nešto.

Jel imao neko iskustvo sa GTEC 2 chipom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto ti je potrebno je prava mapa da bi iskoristio to sto imas,nesto sto je uradjeno prema velicini tvojih dizni i turbini. Proveri smesu sa nekim widebendom kad stavis chipove.

GTEC 2 ce ti mozda biti negde blizu,dok GTEC 1 ne verujem da moze i da radi jer je napravljen za fabricke dizne.

Inace nekada davno ,ovo je bio auto moje supruge. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bojke said:

Ono sto ti je potrebno je prava mapa da bi iskoristio to sto imas,nesto sto je uradjeno prema velicini tvojih dizni i turbini. Proveri smesu sa nekim widebendom kad stavis chipove.

GTEC 2 ce ti mozda biti negde blizu,dok GTEC 1 ne verujem da moze i da radi jer je napravljen za fabricke dizne.

Inace nekada davno ,ovo je bio auto moje supruge. 

Znam da je to bilo negde oko 2010 kod tebe inače oko chipa sam se konsultovao takođe sad pretpostavljam sa sadasnjim vlasnikom bivšeg auta tvoje žene u pitanju je sivi kupe sa siberom 20VT Od Dragana Backa i sa Vladom koji je skoro pakovao 20VT u jednog crvenog kupea koji je nažalost prodat u nemačku radice on na oba chipa samo je pitanje ubrzanja na kom će bolje puniti naročito u nižim obrtajima.MIslim auto ide stvarno kao blesav i sada i čuje se premocno ne znam kako da podelim klipove sa vama, ima sa bmw 650,Honda prelude,Porsche 911,Astra opc i mnogi drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Coupe,po meni prava boja za njega,najlepse mu stoji. Kad ga sredis baci neki video.

 

Jedina zamerka po meni su ove Ferrari-jeve oznake,jos na sve strane ih ima,malo mi je ono kao smesno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno ne bih previse bio opterecen ubrzanjem i potrosnjom,ono sto je bitno je sta pokazuje lambda sonda. Mnogi ce svasta da ti kazu ali ako hoces auto da ti traje mora da bude mapiran propisno.

Lako je spakovati nesto da radi a onda da se razleti posle kratke upotrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, Driv3r said:

Lep Coupe,po meni prava boja za njega,najlepse mu stoji. Kad ga sredis baci neki video.

 

Jedina zamerka po meni su ove Ferrari-jeve oznake,jos na sve strane ih ima,malo mi je ono kao smesno. :)

To ima samo jednu funkciju ko razume :)

16 minutes ago, bojke said:

Ja licno ne bih previse bio opterecen ubrzanjem i potrosnjom,ono sto je bitno je sta pokazuje lambda sonda. Mnogi ce svasta da ti kazu ali ako hoces auto da ti traje mora da bude mapiran propisno.

Lako je spakovati nesto da radi a onda da se razleti posle kratke upotrebe.

Pa iskreno ko nema kanal ili garažu bar i netreba da se opterećuje sa tim ili da ima ovakav auto jer je zahtevan veoma.Lep je osecaj kad ostaviš Bmw 650  ili porschea i on dođje i pita koji ti je ovo model ferarija ja ovo nisam video do sada :).Da nije hteo da se menjamo hahaha...Salu na stranu kupe se ne prodaje.inace sad kad se cipuje ide ponovo na olaksavanje i postavljanje pravilnog rasporeda težine mnogo je nabijen napred i ako mu je akumulator pozadi...moraće da padne hauba od abs :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...