Jump to content
FAS Goran
Vukasin

POMOZITE DRUGARU!

Recommended Posts

Glasao, sa srecom da osvojis prvo mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari! Ko nije glasao, molim ga da glasa danas, jer je danas poslednji dan, sutra objavljuju rezultate!!!

Vili, evo delica fotografija s mora http://www.flickr.com/photos/vukasinaleksic

Koga zanima, ostatak ima na Facebooku, pa koga zanima, folder "Letodvehiljadedeseto"

Hvala jos jednom :)

Edited by Vukasin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jos jednom da vam se zahvalim, stvarno ste mi puno ucinili! ;)

Malo brojki, fotka je zauzela 2. mesto, prosla u finale gde ziri (nadam se da nije namesteno) odlucuje, konkurencija je bila prilicno jaka, 2075 fotografija, dobio sam 501 glas i 260 facebook lajkova, 42 komentara (Mahom od zavidnih i dokonih ljudi, dosta degutantnih komentara, pitam se samo kako je admin to odobrio?) i slika je pregledana 5730 puta.

Ono sto mi je zanimljivo je da trenutno prvoplasirana fotka ima 677 glasova a 3084 pregleda, sto valjda znaci da su moji ljudi bili poprilicno lenji sto se tice registracije...

Naravoucenije - kada se takmicite na ovakvom konkursu, trudite se da stupite u direktan kontakt sa glasacima - Forum, chat, inbox, msn, skype, a stavljanje linka na wall ili u status vam nece znaciti APSOLUTNO nista. daj boze da imam 50 glasova tako dobijenih. A kacili smo fotku i na Zoblin wall (preko 3500 prijatelja), od drugarice iz Survivera (isto tako), ljudi koji imaju i po 4-5000 prijatelja je kacilo, i na kraju ja koji imam skoro 1900, ali kao sto rekoh - nista ne znaci.

Javljam konacnu odluku zirija, koja se valjda donosi sutra, a do tad - ovo su finalisti.

Od prvoplasirane do desete:

96BfA.jpg z4oAA.jpg

z4w40.jpg z4B3i.jpg

z4Dyr.jpg z4IxJ.jpg

z4Nx0.jpg z4Q19.jpg

z4Swi.jpg z4V0r.jpg

Objektivno mislim da su favoriti 1, 2, 6 i 7 fotografija. Ostale su dno dna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno,oni krovovi u pozadini ti malo kvare kompoziciju,a i kontrast na ivici sume je malo bled.Kao da si pokusao da izbegnes zapusenje jednostavnim osvetljenjem tamnih delova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobedila je ova sa kucicama, koja je stvarno ok, a druga je ova sa kisobranima (?!?!?!). Kuda ide ovaj svet :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne rise da je ova:

z4Q19.jpg

pobedila?

ok, mozda je ok, ali nije ni priblizno za pobedu. Meni licno nije ni ok.

zao nas je sto nisi drugi, jerbo bih te ja bas tako ocenio (ako cemo realno)

p.s. kisobrani su interesantni, nije da nisu. Sto bokija rece za krovove - tacno tako. Mozda si ih trebao preklonirati u sumu.

Nedaj se obeshrabrit', samo napred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce,ova fotka je tehnicki najbolja.Kontrasti su dobri,nema zapusenja u tamnim partijama....Jedino je mozda za nijansu predefinisana.Al da je tehnicki najbolja,jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezivo sam se smorio dok sam citao komentare na sajtu... toliku dozu sujete i mrznje nisam video nigde na svetu osim u srbiji. Svaka nam cast! Posracemo se na sve sto dohvatimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezivo sam se smorio dok sam citao komentare na sajtu... toliku dozu sujete i mrznje nisam video nigde na svetu osim u srbiji. Svaka nam cast! Posracemo se na sve sto dohvatimo.

Bukvalno. Citam i ne verujem. Voleo bih da vidim te miseve uzivo, kakve jajare, reci nemam.

Ali nebitno, probao sam, video kako izgleda, hvala i dovidjenja...

HVALA PUNO CELOJ EKIPI KOJA JE POMOGLA! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...