Jump to content

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

Astor

Fiat Stilo - ne rade maglenke?

Recommended Posts

A jesi probao da stavis f30?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

F30 je pozicija osiguraca, jesi ti nasao gde se to nalazi? Da li ima tu osuguraca ili je slobodno mesto? Ako je slobodno nadjes koje amperaze ide osigurac i stavis na to mesto... Ako ti sve ovo deluje previse komplikovano onda je najbolje resenje da odes kod elektricara i resis problem.
Da li tvoj auto uopste ima maglenke?
Da li su ikad radile od kad je auto kod tebe?
Ako ima i radile su, kad su prestale, da li mozes to da povezes sa nekim radom na autu?

U kabinskom delu nemam uopste F30 osigurac. Da li je on iznad akumulatora ?
Imam izvode za sijalice ispod zmigavaca i jos jedan par ( takodje H1 ) pored dugackih i kratkih za koje ne znam sta sluze i takodje ne rade. Imam tastere za glavna svetla, prednja i zadnja maglena svetla. Zadnja maglena rade normalno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Trebalo bi da je ovde, ajde slikaj te siajlice i te konektore..... 3f2474e2be02fd2cea4f157fb0478c43.jpg

Auto je 1.9 dizel mjet 2006. Ako ima nekih nepravilnosti u osiguracima svakako recite. Izvukao sam f30, nije u prekidu koliko vidim229762a687811ccbc0aadda54ad480ec.jpg2dde271c7b3dede5f548a7e21679b0fa.jpg7f18384dadbb92fa55e2dcf2c5bedfad.jpg4520e5d41c9336eaf2c3b0241460f6f3.jpg

F30 se nalazi kod akumulatora, u faru imas H1 do maske to je dugo svetlo, sledece ti je H7 oboreno i skroz do krila H1 maglenka, iznad maglenke je migavac, a one dve male u plavim plastikama su pozicije...
Jel imas probnu lampu, pipnes osigurac sa obe strane i mora da svetli...

Ubodes u ove tackice na osiguracima na krajevima, prvo probas sa jedne pa sa druge strane.
Vidi gde ti je ugravirano F30 na toj plastici, tj pored kojeg osiguraca...
Nisi gore odgovorio, jesu ikad radile od lad je auto kod tebe, i ako jesu kad su prestale, tj da li si nesto radio na autu u tom periodu...
Isto sa tim ispitivacem mozes da vidis ima li struje bas na samom dzeku, mozda su ti samo crkle sijalice

Auto sam kupio pre mesec dana pa nisam ni znao da imam maglenke sve do sada. Mislio sam da maglenke uvek idu dole na branik pa sam mislio da uopste nemam tu opciju. Znaci nisam ih video da rade.
Zamenio sam sijalice,nista.
Probacu s probnom sada pa javljam