Jump to content
FAS Goran
boki

Lap top

Recommended Posts

prekljuce je ravno godinu dana od kupovine lap topa i pljas danas ode baterija,stalno mi stoji x preko nje i izbacuje da je potrebno zameniti bateriju,mislio sam da je do operativnog sistema nesto,oborim sistem isto...u pitanju je toshiba satellite da li se desavalo nekome,garancija mi je 24meseca ali nigde ne mogu da nadjem da li baterija ulazi u to(verovatno NE) ili gde nabaviti novu bateriju i da li je totalno skinuti sa kompa pa koristiti samo kabl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj prvo da nije izgubila neki kontakt... npr skini je pa je vrati... nađi garanciju i odnesi ga u servis (koji piše u garanciji) umeju da progledaju kroz prste oko te garancije, meni su progledali čak za tri meseca... u suštini oni ti na licu mesta mogu reći ako je do baterije (jer se ona lako proveri instrumentima na licu mesta) i koliko košta i meni tako nešto do sada nisu naplaćivali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znam garancija je jos 12meseci probacu sutra,pa javljam sta je bilo...brate ne verovatno da baterija vrisne za 12meseci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instaliraj XP i mislim da ce muke nestati.Nisam siguran za 7-icu al Mac je ubacio u svoj sistem opomenu da je vreme da recikliras bateriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma koristio sam win7 zadnjih 5 meseci pa se ovo nije desilo,danas sam oborio sistem obrisao sve sa kompa i opet isto da je bilo sta ubaceno ova poruka o zameni baterije ne bi izlazila barem do prvog update-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo lako može da se dogodi strujni udar, pad napona i 100 nekih drugih stvari koje utiču na bateriju... ukoliko se utvrdi da se tako nešto desilo to ne podleže garanciji i moraćeš da uzmeš novu, a ukoliko se desi da je baterija stvarno crkla sama od sebe, zameniće ti je, a onda gledaj da ga prodaješ što pre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaahha zvacu sutra pa cu da vidim sta ce da kazu...mada ako moze i ovako da radi a vidim da moze ne pada mi napamet da dajem 100e za bateriju

Share this post


Link to post
Share on other sites

...brate ne verovatno da baterija vrisne za 12meseci :(

'Ajde to, nego je baterija vrisnula a da ja uopšte nisam dotakao taj lap top nijednom... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bilo dovoljno da je pogledas... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi baterija u garanciju.

Meni je vrisnula na Lenovu sedam dana pre isteka garancije. Jos ja kreten nemem pojma kad mi istice garancija, mislio sam da je kasnije. Srecom odem u servis, dobio potpuno novu, sve je OK.

Jednostavno, vise nije hteo da je puni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez baterije laptop radi kao obian komp... ima struje - radi, nema struje ne radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam zvao servis mamu im biiiiip,garancija na bateriju 1 godina na komp 2 ali....srecom drugar ima isti komp uzeo 3 meseca posle mene hahahhahahahahahahahahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koliko je inače nova baterija? Inače, proveri da li postoji neki serijski broj na bateriji... obično se uz serijski broj laptopa, zna koji je serijski broj baterije koja je stavljena u njega pa čisto da te ne ispale ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa raspitao sam se malo ljudi kazu da nemaju podatke o bateriji a meni na garanciji ne pise nista za bateriju a uporedicu ih u svakom slucaju

a nova je 9500din

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam zvao servis mamu im biiiiip,garancija na bateriju 1 godina na komp 2 ali....srecom drugar ima isti komp uzeo 3 meseca posle mene hahahhahahahahahahahahahah

Ahahahhaah, eto tebi nove baterije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas sn broj ili pn broj i na bateriji, sve zavisi koliko i koja ti je celija otisla postoji mogucnost za ozivljavanjem celija ali to bas moras da imas srece (nesto slicno ko sa akumulatorom :thumbsup: ) i mislim da je negde oko 20 jevreja,ako mi das model i sn broj laptopa mogu ti pogledati da li mozes kod mene da dobijes bolju cenu, ako ih kojim slucajem ne prevaris a nadam se da hoces :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ducati i Lenovo lansirali novi laptop

 

Lenovo ducati laptop.jpg

 

Ducati i Lenovo su osnažili svoje partnerstvo novom zajedničkom kreacijom predstavljenom na ovogodišnjem sajmu potrošačke elektronike (CES) u Las Vegasu.

U pitanju je Lenovo Ducati ''noutbuk'' sa Windows 10 operativnim sistemom. Iza njega su kreativnost, strast i tehnologija koju dva brenda svakodnevno koriste. Ducati i Lenovo sarađuju već dve godine kada je italijanski brend izabrao renomiranu kompaniju za svog tehnološkog partnera. Logotip kompanije Lenovo je prisutan na Ducati trkačkim motociklima i trkačkim kombinezonima Ducati MotoGP tima. Sada, po prvi put, Ducati brend će se naći na jednom računaru i to specijalnom izdanju koje će biti napravljeno u ograničenoj seriji od 12.000 primeraka. Laptop sa 14-inčnim ekranom ima Intelov i5 procesor desete generacije, Dolby Audio zvučnike, bateriju autonomije 12 sati sa Rapid Charge opcijom za brzo punjenje, ultra brzo WiFi povezivanje i HD ekran rezolucije 1920 x 1080. Elegantnih linija, Ducati dizajna i sa premium komponentama, novi Lenovo Ducati 5 je težak svega 1.58 kg i sa debljinom od 16.9 mm. Na odabranim tržištima će biti dostupan od aprila, uz početnu cenu od 899 evra.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...