Jump to content
FAS Goran
phantom

Opel Astra H

Recommended Posts

Ja moram samo da se složim sa Nidžom da je Astra H kao auto živi treš. Pisao sam negde prošle godine moje utiske o Astri H 1,4 90KS koju sam vozio kao rent-a-car do CG i nazad oko 1400km i koja je na satu imala koliko se sećam oko 15000km, dakle, NOVA! Taj auto je toliko nepraktičan i plastičan (u smislu izgleda) da prosto ne znaš šta bi u njemu radio. Tvrd volan, sedišta takođe, komande na volanu užasne, MOBILNI NISAM IMAO GDE DA SPUSTIM DA MI BUDE NA DOHVAT RUKE! Šta reći više... što se motora tiče, kao što i tada rekoh, VRLO sam bio nezadovoljan tim 1,4 motorom... očekivao sam dosta više, a ustvari me par puta doveo skoro do direktnog sudara prilikom preticanja :wallbash: Ali dobro, motor k'o motor nekome odgovara, nekome ne, ali funkcionalnost auta čista nula od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vec kad pomenuste neke lose strane Astre H :unsure: ,ja bih dodao i misljenje mog druga profesionalnog vozaca(vozi sve od putnickih kombija do Mercedesa S klase) i dobro poznaje automobile,neke od musterija su mu bile vecina zveda koje su gostovale u Beogradskoj Areni,politicke delegacije,poslovni ljudi,nasa estrada itd.

Za Astru H mi je rekao da je jako,jako neudobna,sto se ne primeti na prvi pogled,ali posle duze voznje,vise stotina ili hiljadu i nesto KM-kao da Vas je voz pregazio :wallbash: ,morao je da pravi i pauze,sa razgibavanjem <_< ,jer ga je Astra prilicno izmorila,kao pandan njoj je izdvojio Citroen C4,iz kog je posle isto tako duge voznje izasao odmoran :p .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto joj ime kaze Astra J,jeb..ki auto :rofl: :rofl: :rofl:

Mada mene dosta podseca iz profila na novog Brava,sto uopste nije lose :rolleyes:

I nije slucajno sto je toliko drugacija od Astre H-potpuno razliciti automobili :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

polovniautomobili.jpg PolovniAutomobili: 2007. Opel Astra H

 

Provozali smo treću generaciju Opel Astre opremljenu najjačim dizel motorom. U pitanju je Fiatov 1.9 MJet sa 150KS/320Nm.

Naslednica G modela ponovo je poprimila oblu formu, jer je oduvek nekako bila u senci bestselera iz Wolfsburga, poznatijeg kao ''narodni auto.'' Astra H je i dizajnom unutrašnjosti i materijalima predstavljala kvalitativni skok u odnosu na prethodnicu. Kako se vozi i koliko je praktična, pogledajte u najnovijem videu:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...