Jump to content
FAS Goran
DejanCacak

Iskustva sa fabričkom muzikom Blaupunkt, iz Punta mk.2

Recommended Posts

Sreća više se ne slušaju ploče inače bilo bi strašnih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjavam u plejer sam stavio cd.

Edited by milos66
nema potrebe za takvim recnikom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razjasnili smo o cemu se radi, sad bi mogli malo da se vratimo na topic ...

brate svaka cast za trud.. perfektno...

ma iznervirao sma se preteruju ono ili se prave ludi znaju o cemu se radi.. ok i ja sam mozda pogresio u kuckanju al brate ilikazi ako znac o cemu se radi ili ticu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kako si uspeo ovo

sq8000.jpg

da ubacis u ovo

124410.jpg

moja greska na plejer sam mislio .... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapirao sam da nisu fazonu da smaraju... jel znas mozda resenje mog problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rečeno ti vadi kas ili šta je već napolje (dve do četiri igle ili dva nožića) malo hirurgije i sve sređeno. Da se više ne smejemo jedni drugima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jebiga,nas kad kupis auto pa te sve zanima dal radi... :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mogu resetovati svoj fabrički Blaupunkt kasetaš koji sam dobio uz auto ? Od pre nekog vremena se dešava da kad ugasim kasetofon neprestano blinka svetlo oko onog točkića gde se pali/gasi kasetofon (prikazano na slici).  KGr_Hq_ZHJCYFHR8_Su_Zkm_BR9n_IH_60_35.jp

Skinuo sam kleme sa auta, vratio ih posle 2 minuta, upalio kasetofon  on pokaže na 2-3 sekundi SEARCH, ne potraži kod nego  uključi radio ali se to sa neprestanim bliknanjem ponavlja.  Onih 6 radio stanica koje su memorisane se ne obrišu uopšte. Ranije se fabrički gasio na 10 ili 15 minuta ukoliko zaboravim da ga ugasim a sad sam probao nekih 30-ak i više minuta i nije se sam ugasio.

 

Inače imam kod za kasetofon. Šta mi je činiti, da li da probam da skinem džekove koji idu u kasetofon pa da na taj način probam da resetujem kasetofon i ubacim kod ili postoji i neki drugi način ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' postoji nacin da se popravi dispelej kod Blaupunkt kasetasa u mk2? Fali poneka crtica. Mislim, malo me nervira jer ponekad ne mogu da provalim frekvenciju radio stanice. I jos jedna stvar-potenciometar  za pojacavanje/smanjivanje ponekad se necka da radi. Je l ima tu neke pomoci ili samo zamena celog radia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je uopste izvodljivo. Skinuo sam ga i stavio neki Radio CD/mp3 plejer, ionako je na fabrickom poceo onaj ekrancic da zeza i da se sve manje vide slova i brojevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam jos probao na onom fabrickim CD Navi da ubacim CD charger sto mi je na Multijetu. Imam i cd charger i znam da bi morao da menjam centralnu konzolu zbog chargera ali nisam jos vadio CD Navi da vidim kako se povezuje pozadi i gde mu se nalazi taj dzek tj. gde treba da ga udzekujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gile smederevo said:

Ne moze. Ja probavao. :(

Znaci ipak ne moze petljao sam i ja nesto ali nisam uspeo reko mozda je do mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na fabričkom CD plejeru u Puntu MK2 mi je stradao potenciometar/taster kojim se urađaj pali-gasi i pojačava zvuk.Dali neko zna kako se to tačno zove,eventualno oznaku,zamenski deo?

 

 

o.jpg

1.jpg

2.jpg

Edited by VozimFiat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...