Jump to content
FAS Goran
phantom

Koliko ima bajkera među nama? / skuteri, polaganje za A

Recommended Posts

evo bio danas u DR Ristiću na NBG, kao oni su privatnici i pre će mi progledati kroz prste zbog male dioptrije da ne upišu u dozvolu da ne moram da je vadim na svakih 5god i plaćam i preglede i dozvolu itd - kad drkadžija od doktorke mi lupi ograničenje uz cvikere :wallbash: :wallbash: - dakle radite gde vam je bliže jer su svi isti, a ovi su skuplji :thumbdown:

i zanima me jel neko od vas imao ovu verziju da nije imao ograničenje ( uz naočare) na B, a kad je položio za A -jesu vam lupili ograničenje ili je ostalo isto :question:

takođe, hoće li me cimati da vadim novu dozvolu ili će ostaviti da sačekam nove plastične do 2014 ...:question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

što :question: jel sigurno znaš ili predpostavljaš ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam zato što su i meni tražili. Ako je doktor prepisao nošenje naočara onda mora slika sa naočarama, a ako je propisao nošenje sočiva, onda može bez naočara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj bajkeri,a coravi ko krtice.I posle sto ginu na motociklu.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo bio danas u DR Ristiću na NBG, kao oni su privatnici i pre će mi progledati kroz prste zbog male dioptrije da ne upišu u dozvolu...kad drkadžija od doktorke mi lupi ograničenje uz cvikere :wallbash: :wallbash: ...

Kakav rezon... isuse.gif:D

Ništa doktori nisu krivi. Naravno da će ti upisati pravo stanje, jer njihove nalaze poštuju i po državnim ustanovama. I, sada će oni to da rizikuju tako što nekome ne upišu pravo, nego željeno zdravstveno stanje...i još su oni krivi što hoće da pišu pravo, a ne željeno zdrvstveno stanje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj tako bokija, mi sa minusom ne vidimo samo na daljinu :lol: tako da nismo opasni. xexexe

Vise se ne pise valjda sa naocarima, sa socivima... sad pisu "nosenje korekconih stakala" pa i nije potrebna slika sa cvidzama (barem u Ljermontovoj pre 3 godine)...

Ako ti je dozvola Republika Srbija SRB onda mislim da ne mora nova, upisu u napomenu za stakla i dodaju ti jos jednu kategoriju..

A to za Ristica, pa ne znam sta si ocekivao, svi oni odgovaraju za svoje postupke i ne moze tek tako da napise da ne nosis naocare. Druga je prica da imas neku vezu pa ajde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto,i posle ulubim kola na tako nekog....i sta covek da mu radi,osim da se vrati u rikverc... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci, srb je dozvola i napisala je uz kontaktna sočiva :thumbup: , onda valjda me neće drkati da nešto menjam dozvolu ili sliku barem do 2014...

išao sam tamo jer mi je ortak pre dve godine prošao uz dogovor sa lekarima bez "korekcije" ali su sad primili neke mlađe doktorke i modernizovali tablu pa više nevredi da naučiš brojeve i slova napamet - kad ona na projektoru ih menja po nasumičnom algoritmu preko kompa :wallbash::harhar:

što se rezona tiče: koji bi se ja cimao na drugi kraj grada još po većoj ceni nego u mom komšiluku da mi nije više ljudi potvrdilo sličnu kombinaciju :whistle:

ali jbg ispao sam ovca ovaj put - drugi put neću, ali samo ovako obaveštavam druge da nema više te navoodne igranke ako je i ikad bilo moguće ...:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su stavili tu glupost da menjam na 5 godina... kasnije sam proveravao dioptriju i imam neki blagi astigmatizam i dioptriju na jednom oku 0,5 koja se nece povecavati...

Bah, debili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilikom drugog produženja vozačke bi trebalo da se dozvoli važnost na 10god ukoliko se u odnosu na prethodna dva pregleda dioptrija nije menjala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćemo kako će biti jer ovo je prvi put da mi je stavljeno ograničenje ali javljam kad položim i vidim šta su upisali... za sad je bitno da motorče ide odlično barem po poligonu i osmici :thumbup::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam polozeno vec godinu dana za "A" kategoriju. tu kod nas u Pazovi nije nista tesko,poligon je mnogo lak... ako nisi polozio dolazi 'vamo :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu sam na obuci baš kod tebe u komšiluku, pa obrati pažnju na čudne likove koji krstare na zelenkactom pjađo Liberiju - :thumbup::welcome: jeste ladno ali mora što pre da se završi po starom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da se i ja zapljunem :ice: poceo da vozim motorcice pre 4 godine,posedujem A 2 godine,a ukupno vreme aktivne voznje(pod tim podrazumevam period voznje i van sezone,odnosno tokom cele godine) je oko 2,5 godine :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polozio u Sapcu pre dve godine Auto skola Pink bez ikakvih problema.

Od deset kandidata svi polozili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam polozeno vec godinu dana za "A" kategoriju. tu kod nas u Pazovi nije nista tesko,poligon je mnogo lak... ako nisi polozio dolazi 'vamo :p

Da li bi mogao da ostavis neke kontak podatke od skole u kojoj si polagao , i koja je cena u pitanju ... pa da svrnem ovih dana da resim to pre novog zakona?

Ako neko moze nek' ostavi ostavi neki kontakt tel. ili slicno od tih skola iz pazove sto se ovde pominju (rak itd) ... pozdrav :thumbup:

Edited by neshaoct
ne kuckaj velikim slovima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam polagao kod ovog coveka, brat je od poznanice i zadovoljan sam.

AŠ ''Radex''

Adresa: Trgo Slobode bb Čurug

Telefon: 021/834-993 021/834-991

E-mail: asradeks@hotmail.com

Odgovorno lice: Delić Rade

Mobilni: 064/241-1241

PS

da se pohvalim da sam se ponovio novim dvotoskasem (polovan je u stvari), Suzukijem :)

Doslo je vreme da se oprostim od svog maksi kineza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ovo na ovom forumu da napisem, ali sta sad :)

Ja sam prvo vozac motora, pa tek onda vozac automobila. Da nam je bolja klima kola ne bih ni uzimao. Eto sada kada je hladno vozim punta, a kada otopli ponovo na motor. Sta da se radi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...