Jump to content
FAS Goran
phantom

Koliko ima bajkera među nama? / skuteri, polaganje za A

Recommended Posts

Red Bull X-Fighters oborio s nogu neverovatnim akrobacijama

 

red-bull-x-fighters.jpg

 

Ovogodišnje izdanje Red Bull X-Fighters događaja je održana u Madridu, u čuvenoj Plaza de Toros de Las Ventas areni. Na manifestaciji su nastupili najbolji svetski FMX vozači, koji su se na mestu gde se održvaju borbe s bikovima, nadmetali za titulu najboljeg. Novozelanđanin Livaj Šervud je šokirao i navijače i sudije svojim repertoarom akrobacija, koji mu je u neizvesnom finalnom okršaju doneo pobedu ispred Australijanca Džoša Šiana i Japanca Take Higašina. ''Pao mi je kamen sa srca'', izjavio je Šervud. ''Ova pobeda mi neverovatno znači, pogotovo što je osvojena na ovom uzbudljivom mestu.''

 

 

Obilna kiša je bila značajan faktor, zasmetavši mnogim vozačima. Ipak, Šervudu, koji je nastupio na modifikovanom KTM 250SX motociklu, očigledno nije. Kombinacija hrabrosti i nepogrešivog stila vožnje mu je na kraju donele zasluženu pobedu. Nema sumnje da je svojim nastupom podigao standarde u fristajl motokros svetu. Šta li nas sledeće čeka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lexi na Hayabusi ''isprašila'' Dodge Challenger Hellcat

 

lexi.jpg

 

Kada vas u Dodge Challengeru Hellcat, na autoputu, pretekne devojka na motociklu i to ne bilo kakvom, već Hayabusi, to je onda definitivno priča koju vredi ''istražiti''! Iako se motocikli uglavnom smatraju ''muškom disciplinom'', sve je veći broj dama koje za prevozno sredstvo koriste dva točka. Doduše, uglavnom su to skuteri i motocikli relativno male snage, međutim, ako imate sreće, ponekad možete naleteti i na curu koja vozi vrhunsku mašinu. Jedna od njih je i izvesna Lexi, vlasnica Suzuki GSX-1300R Hayabusa, ali ne bilo kakvog, već dodatno ''naturpijanog'', sa kojim je nedavno isprašila momke iz TRC (That Racing Channel) u Dodge Challenger Hellcat koji su isprobavali modifikacije na vozilu, i naravno, odmah privukla pažnju! A da cela stvar bude lepša, Lexi je pritom još i skroz komunikativna i simpatična devojka…

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, hajde da ovakve 'vesti iz nesvesti' stavljamo u neku drugu temu, recimo ovde:  

 

 

A ova tema da nam ostane za NAŠE motore, iskustva, priču i druženje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prodao Zephyra,sad skupljam lovu za nesto mladje,cilj mi je barem motor od 2005 do 2007,2008 gp. Naravno ubrizgavanje,ako ima ABS dobro,ako nema nije problem...,bio na moto skupu u Puli..,malo je kisa uprskala stvar,ali meni je Pula pri srcu,tamo sam rodjen i odrastao...  Posudio motor da dodjem do Pule,vozio Hondu SLR,sa ceparicama na zadnjem tocku,po prvi put u zivotu..,nisam pao,sve bilo ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

versys,transalp,v strom...  ili neki sport turing tipa cbf 600,bandit S,Fazer....,vidjet cu koliko cu novca skupiti i kakva ce ponuda bit u datom momentu..,al je sigurno da narednih godinu necu imati motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledaj da to ne traje predugo, posle se sve teže i teže vraćaš. Ja tako već par godina unazad nemam pravi motocikl. Od kako sam velikog Adventure-a prodao sve neki skuteri i tešim se da su mi dovoljni  :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nije, ako možeš...
 
Gušt nema cenu  default_biggrin.png
Ma nema gušt cjenu...,danas sam probao Z750 S ,100 konja ispod dupeta...,uh...,odmah sam se bacio u razmišljanje!! A planiram se vratiti na neki enduro,radi udobnosti,funkcionalnosti,i loših puteva. Sa četiri cilindra,na dva...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite o nekom manjem motoru za po gradu i do prodavnice i nazad :D 

U pitanju je Gilera RV 125. Zahteva malo ulaganja u estetiku, ali bih ga mogao pazariti za male pare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je samo za grad zar nije jeftinije neki skuter od 50ccm ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, delakroa said:

Sta mislite o nekom manjem motoru za po gradu i do prodavnice i nazad :D 

U pitanju je Gilera RV 125. Zahteva malo ulaganja u estetiku, ali bih ga mogao pazariti za male pare. 

To samo ako ti džabe daju i voliš da se igraš alatom ,a ne da se voziš.Prevaziđen model sa teško dostupnim delovima.

Pogotovo ako imaš punu A onda je naj optimalnije neki 500 ccm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registracija za toliku zapreminu je kao i za dobar auto! Po meni prevelik nepotreban trošak. Ukoliko to nije problem onda samo napred!

Čovek kaže za male pare... da pare nisu problem verovatno bi kupio nešto novo...

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registracija 500 i 125 je minimalna razlika.Preko 500 je pareno.

Taj dvotaktni 125 troši više nego 4t 500.Naći delove za te egzotike je malo lutrija i kad se nađu nisu baš pristupačni.

Da za grad je najbolje 125-250 skuter i to 4 takta.Sve ostalo bar 500.Neki Kawasaki er5 ,suzuki gs 500, honda cb 500...

Cene su im stvarno pristupačne i zadovoljstvo uz praktičnost je garantovano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od Gilere, u prilicno je jadnom stanju :( a koliko trazi, toliko jos ima i ulaganja da bi to bio dobar motor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...