Jump to content
FAS Goran
spale

Fiat Punto mk.2 - Kako skinuti naslone za glavu na prednjim sedištima?

Recommended Posts

Postovani novi sam na forumu i preko pretrage nisam uspeo naci resenje za moj problem.MOze li mi neko reci kako da skinem naslonjace za glavu prednjih sedista.U pitanju je punto 1.2 `99 godiste.Sa onim osiguracem (dugmetom) na samom naslonu se moze samo podesiti po visini ali nikako skinuti.Razlog stavljanje novi presvlaka. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40409&st=0&p=672797&hl=naslon%20za%20glavu&fromsearch=1entry672797

Ovo je za Punta Mk2b, verovato je ista stvar i sa naslonima u Mk2, jedino je problem doci do ovih zabica...verovatno bi morao celu presvlaku da podizes pa tek onda da prides tim zabicama.

edit: imas presvlake sa cicak trakom, uglavnom tako svi stavljaju.

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene na zalost nema zipa :( Da li je moguce da pedantni italijan nije obratio paznju na to !!!? O cicak presvlakama ne razmisljam iz jednostavnog razloga sto sam (vrlo neiskusno) vec kupio presvlake !! :(

Edited by spale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam nove presvlake, ali me je dočekao nimalo prijatan problem oko skidanja naslona za glavu prednjih sedišta. Ima sa strane okruglo dugme, koje kada se pritisne, nasloni lepo idu gore ali se nemogu skroz izvući. Čitao sam neke postove vezane za druge modele fiata da treba da se zakrenu one dve plastične šine po kojima klizi naslon udesno za 90 stepeni. Pokušao sam ali ne ide. Da li je neko probao da ih skine? Pomoć bi dobrodošla.

Edited by neshaoct
spojeno by MilanLaki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj što je u razvoju zadužen za sedišta kod manjih Fiata neki mnoooogo bistar dasa. :rant::2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdav Svima, 

Sutra idem da stavim neke auto presvlake za punta, pa me interesuje kako se skidaju nasloni za glavu prednjih sedista u Puntu Classic 2011 godiste. Napominjem da su to oni nasloni za glavu punog profila od tkanine (ne oni gumeno plasticni  - rebrasti)

Pokusao sam da skinem, pritiskom na ono dugmence sa strane na samom naslonu ali ne ide. 

da li ima neka caka?

unapred hvala na odgovorima.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnji nisu problem,ali kako cu onda da stavim presvlake na prednja sedista ako ne mogu da skinem predjnji naslon?

Edited by dudule1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš rebus... Ni ja nisam znao kako se skidaju nasloni, pa sam presvlake montirao tako što sam dao kevi da odšije gornji deo, onda sam ih navukao, pa ih je ponovo zašila

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhvati klestima sipku i zakreni je za 90 stepeni...isto tako i drugu na naslonu i posle izvuci naslon bez problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...