Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dusan

Nokia 5800 par problema

Recommended Posts

Imam par problema sa mjom Nokiom 5800 pa ako neko zna kako da pomogne, bio bih mu zahvalan do neba, jer mi je ovo prvi Smartphone nove generacije, a ja nisam bas upucen u celu problematiku.

Imam problem sa povezivanjem preko W-lana, jer kada se povezem, ne mogu da otvorim ni jednu stranicu posto pise "pogresan naziv servera" a telefon je sinoc radio super, a danas prc. Postoji li resenje da pocne normalno da radi, ili mora format?

Takodje nece da se konektuje preko svih otkljucanih W-lan mreza, vec samo preko nekih, npr nece da se konektuje preko Telenor W lana koji je postavljen po parkovima. Da li ovo ima veze sa time sto je telefon uzet preko Mts-a?

Imam problem i sa povezivanjem sa kompijuterom, jer kompijuter vidi telefon, i automatski su instalirani svi drajveri, ali npr Application menager ga ne vidi, ne mogu da prebacujem pesme jer izbacuje da je memorija puna, a slobodno je preko 4.5 giga, ne mogu ni da instaliram neke stvari preko Ovi suita jer izbacuje gresku u povezivanju, a prijavljuje da je telefon normalno povezan.... Da li je ovde problem do kabla ili do neceg treceg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice w-lana sto ti izbacuje pogresno ime servera to se desava,nije problem u telefonu vec u ruteru probaj par puta da ga restartujes,isti problem sam imao i sa n97

najbolje je da uradis update telefona na naj noviju verziju jer kada je nov dobijas ga uglavnom sa prvom verzijom softvera koja je uvek losa,to proveri tako sto:

otkucaj *#0000# izacice ti trenutna verzija,klikni na OPTIONS pa na check for updates i dalje prati upustva

sto se tice mobtelovog wirelessa ne bi trebalo da ima veze da li je mts,vip ili ne znam ni ja sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefon je udejtovan odmah po kupovini tj juce, i u njemu je poslednja verzija softvera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...