Jump to content
FAS Goran
penguin

FIAT Stilo service and workshop manual

Recommended Posts

Mogao bi ako možeš da priđeš kućištu, bezveze je da skidaš točak zbog toga.

Klikni na link koji sam ti dao, izaberi jedan od ePER linkova koji su tamo dati i koji radi. Ukucaj broj šasije svog automobila i onda klikći tamo malo ;)...ima lepo sve izdeljeno po sklopovima, imaš gomilu slika, gde se šta odvija, zavrće... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da posluzi i EPer za neke jednostavnije stvari, kao sto je ova u pitanju kolege "mrdbozic" (tipa gde se sta okvirno nalazi, iz cega je sastavljeno...). Mada je dosta bolja solucija ELearn ili Manuale Tecnico, gde su detaljno po stavkama navedeni koraci za demontazu i montazu (npr. otkaci klemu sa akumulatora, odsrafi sraf taj i taj, skini konektor taj i taj...).

Ja sam ih koristio za dosta stvari (posebno pre pojave ovog foruma), i stvarno su odlicna pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam oba kod mene u lokalu kao image (.nrg) fajlove, oko 400 MB su oba. Pa mozes da narezes CD ili da ih mount-ujes na neki Virtual Drive (MagicDisc ili nesto slicno).

Ubi me ako se secam odakle sam ih skinuo, davno bese, a i pitanje je ima li ih uopste vise tamo. Aj' videcu da ti negde okacim, pa cu te cimnuti na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nas forumas Novica (vicaNo) me je poslednji u nizu clanova kontaktirao na PM, sa molbom da mu okacim Workshop za Stila, posto kaze da ni jedan link ovde ne radi (nisam proveravao).

Vec godinama imam i "Manuale Tecnico" i "ELearn" za Stilo koje sam delio drugarima. Pa je najbolje da ih, s obzirom na ogroman broj novopecenih Stilista, ucinimo dostupnim svima.

Trenutno sam nasao i stigao da na Dropbox okacim samo "Manuale Tecnico Fiat Stilo". Ja sam napravio .zip fajl koji je od 142 MB, a u njemu je .nrg fajl od oko 400 MB, koji je spreman za narezivanje na CD ili mount-ovanje na neki Virtual Drive. Dalje cete se vec snaci oko instalacije. Evo linka ka .zip fajlu na Dropbox-u:

https://www.dropbox....0CD%20image.zip

Ako je potrebno, neka ovo admini mrdnu na neko drugo mesto. Pokusacu da pronadjem i "ELearn" za Stilo i da i njega okacim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Ivanu na linkovima!

Skinuo sam oba fajla. Sa Manuale Technico imam problem sa instalacijom, nece da ga instalira. Dodje do dela gde pocne instalacija, trebalo bi da se pojavi progress bar, ali ga nema. Procesori (tacnije jezgra) rade poprilicno ali nista. Ostavio sam duze vreme, ali nista... U pitanju je Win 7.

ELearn radi bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu ;) . Meni su oba sljakala na Win XP i Visti, a relativno su i slicne aplikacije.

Zadnji put sam skoro narezivao disk sa "Manuale Tecnico" mom drugaru ivan.ik , bas cu da ga pitam na cemu ga ganja (ako ne vidi i sam ovo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Win 7 i radi savršeno. Još jednom veliko hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema, bre, drugar na cemu ;) , jos jednom. Drago mi je da mogu da pomognem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, ajde nek mi neko kaze gde, kako, sa cime da skinem 

"FIAT Stilo service and workshop manual". pokusavao sam i sa ovog sajta i sa googla i ne uspeva mi.

Gde god da skinem, nepotpuno je i nece da krene sa instalacijom. 

Jel moze neko da okaci ili mi posalje sajt ili sta god, gde sigurno radi i gde nemam problema sa instalacijom/

Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovanje svim clanovima, da li neko zna ili mozda ima, potrebna mi je LITERATURA za POPRAVKU FIAT-a?

 

da li nesto slicno FIAT ima kao sto poseduje VW-AUDI, ELSAwin?

 

U principu mi treba za Fiat Stilo 1.8 192A4000 motor?

 

 

 

Hvala svima 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da je ovo stara tema al ne bi lose bilo kad bi neko mogaoo da ubaci novi i ispravan link za skidanje FIAT Stilo service and workshop manual

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da jedna ozbiljna firma kao sto je Wurth postavi jedan ovakav dokument na zvanicni sajt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od pre par dana sam postao vlasnik Stila 1.9 JTD i od tada čitam šta piše na forumu.

Vidi se da je ova tema "zamrla" pre više od godinu dana, ali nas ima verovatno više koji nismo skinuli uputstva (FIAT Stilo service and workshop manual) sa danas mrtvih linkova.

Ako bi neko hteo da ih ponovo postavi bio bih mu veoma zahvalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uputstvo na engleskom sam i sam našao, ali mi je trebao link za Stilo eLEARN.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.9.2011. at 7:36 PM, mmircetic said:

 

pozdrav svima

mogu li na neki nacin da dobijem Stilo service and workshop manual

bio sam uporan da skinem ali svi linkovi mrtvi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...