Jump to content
FAS Goran
alexbgd

Farbanje / prelepljivanje folijom plastičnih delova enterijera

Recommended Posts

Folije mogu da prekriju te ogrebotine, samo odabereš nijansu i odvojiš vreme za to :thumbup: Jedan savet, a to je da taj posao ostaviš za neko toplije vreme, jer je folija na hladnom krta i teško se lepi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta mene muči . Hteo bih da prelepim stubove kod vrata ( matirali su od sunca,kiše...) sa folijom u boji mog Punta - nebeska plava . Nema nigde da se nađe . Zna li neko gde ima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate nekoga u Beogradu da lepi folije za enterijer, naravno i da skida delove. Nasao sam jednog ali on trazi da ja skinem delove na koje hocu da lepim foliju i da donesem, sto mi ne odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj na ovaj broj, pre neki dan sam uzeo od njega foliju za kolegu Jankovica i pricali smo ... u Borci lepe folije, on prodaje na Zvezdari ove za stop svetla i farove, a neki u Mirijevu ostale folije 

 

063 73 56 703

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ovaj broj, dao mi je broj momka koji lepi folije, zove se Veljko iz Borce je, ali je problem sto nece da skida delove vec moras skinuti sam pa da mu doneses da prelepi, plasi se da ne slomi plastiku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika bi bila cena farbanja plastike na vratima kod majstora ? Zanima me cena za dvoja vrata i u pitanju je stilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedno pitanje za drugare: Hocu da prelepim centralnu kozolu od astre g sa karbon folijom, imam osnovna iskustva sa lepljenjem i sa grejanjem ali nemam neki plan kako da prelepim u ovom delu gde je displej: 

 

astra g konzola.jpg

 

Pa molim drugare za pomoc i savet

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam voleo tu foliju. Pre sam uvek prelepljivao celu tablu materijalom za tapaciranje zvucnika onako u rally fazonu, nema nikakvog odsjaja i drugih problema.

Sto se tice folije mnogo je to pipavo, bolje odnesi nekome ko se time bavi ako hoces da to pedantno izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje ali ja znam sta je najbolje ali ja sam trazio savet.. Nebi voleo da se raspravljam o ukusima vec bi volio da mi neko da neki dobar savet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Plan ti je sledeci, kreni sa lepljenjem folije sa donje strane tako da ti spoj folije dodje gore kako se ne bi video, ako mislis samo na taj deo oko displeja. Ne znam da li hoces da lepis i spoljasnji deo ili samo taj deo striktno oko displeja.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozete da mi kazete koliko bi me para  izaslo kompletno farbanje lajsni na fiat stilu karavanu u boju auta?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to najbolje da pitas par farbara, pa da nadjes zlatnu sredinu, ali mislim da ispod 50 evrica ne mozes da prodjes, mada je i to mala cifra, treba sve zastiti pa pripremiti, pa baciti prajmer, pa boju pa lak, u principu farbari izbegavaju te poslove, posto uzmu malo para a puno posla, ili ti kaze 150 evrica pa ako oces, oces, a ako ne mozda mu je i jos bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate sa Uba si imas milion farbara tu u tom kraju,idi pitaj ljude,jeftinije ce birti nego da krenes za bg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je farbanje plasticnih delova enterijera ipak opipljiv posao koji ne moze bas svaki majstor da radi interesuje me da li imate neku preporuku za majstora koji je vec radio ovaj posao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradio sam farbanje plasticnih delova enterijera i dubinsko pranje, evo slicica pre i posle :)

 

ret940.jpgret941.jpg

ret942.jpgret943.jpg

ret944.jpgret945.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...