Jump to content
FAS Goran
shone sd

Vraćanje / provera kilometraže / provera godišta (podmlađivanje)

Recommended Posts

18 minutes ago, rkoma1986 said:

Kolega

Usro si me :)

Jbg, moja greska, nisam se ni potrudio da pogledam jezik, odma mi registracija upala u oko.. 

Moja greska, izvinjavam de prodavcu javno

Nisam teo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je jedino u čemu se slažemo

Quote


"Pa ti kucaj  na stranim oglasima Privat pa  gledaj malo kolike su cene za takva kola kad ih prodaju fizicka lica.

Po tim firmama su ta kola iskoriscena i  odradila su svoje i zato ih menjaju."

 

 

Odradila su ona svoje sa 4 5 godina pola milke, i onda ops 175k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto ti ne mozes da ukapiras da je njima auto sa 150k km odradio svoje i otplatio se za toliku kilometrazu u par godina.

Njima istice lizing i kupuju nova  ma koliko auto presao  a nam stizu kola koja su dobra i odrzavana jer dok su pod lizingom morala su biti odrzavana i to u ovlascenim servisima.

Zato se desva da kola sa licitacija budu dosta povoljnija  od onih koja prodaju privatna lica  a to samo govori o......da se ne ponavljam. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko koji auto sluzbeni predje samo 30k km godisnje, uglavnom je duplo pa se otplate lepo. A ima i dule astru, sto ne pogledas njegovu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2018 at 9:49 AM, Joker said:

Ha ha baš sam mislio da nećeš spomenuti kakvu ti imaš i da je najlepša u oglasima

:lol:

 

On 5/21/2018 at 7:19 PM, Dule 021 said:

Znaci jos jedan od prodavaca za kog nema loseg glasa tako da bih prednost dao njemu jer ipak godinama prodaje po forumima a da ga niko nije ocrnio.

 

Ja se izvinjavam sto ispada da dolivam ulje na vatru, ali nisam mogao da ovo ne primetim :lol:

Sto rece neko nikako da se ostavimo ustipaka :D

 

Stvarno nemam nikakvu zlu nameru, ali svi gresimo u svom poslu. Ja mislim da sam do 00 IT strucnjak, pa se desi da ne vidim sumu od drveta i zapostavim 15 funkcionalnosti zbog jedne. Bude svima los dan.

Isto tako mi je krajnje smesna prica da se niko nije zalio na 120 automobila.

 

Pa da nadjes 100 ljudi i das svakom po 100e, barem ce jedan da se zali sto nije 200 :D

Ne moze se ljudima ugoditi tako da nema ni potrebe nervirati se oko loseg glada niti to potencirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2018 at 7:26 PM, totti said:
Petrović ima običaj da malo vrati kilometražu (što ne znači da je i ovde to slučaj). Ja bih dao prednost Urošu iz Nascar-a

Petrovic OZBILJNO vraca km, iz licnog iskustva znam. Kod moje bivse 159-ke je vratio oko 80000 km.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Zvezdo said:

Jesi ti nešto pobrkao?

Ja nisam nikada komentarisao brzinu na autoputu koliko se sećam!

Pošto je to bilo pre 4 dana, samo sam te zamenio za Smirenog, ali ostaje činjenica da si na temi Saveti za kupovinu grande Punta, UPAO i zaista napravio nepotreban karambol. Kako god, poenta je u tome da si jedan od spomenutih pojedinaca koji "NE PAZE na času", i napadaju bez da su prvo pažljivo pročitali šta drugi pišu. Da te podsetim- ja rekoh za mjet 75ks, a ti si me prozvao za 90ks, koje nigde nisam spomenuo u kontekstu priče! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica koji auto kupiti je u odgovarajucoj temi:

 

 

@bravosx1616 Ne moze sve u istoj temi, sto kaze @neshaoct onda ima svastara i kada neko novi krene da cita o Astri, em ne zna da nadje, em nerviras onog koji cita o spustanju kilometraze :)

Takodje, uz svaki oglas je obavezan screenshot da moze da se prati radnja i kada kola budu prodata. Na starim tvojim postovima sam ja dodao, od sad ti dodajes B)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meso je meso, a mesina ej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/21/2018 at 9:59 PM, igor0511 said:
@bravosx1616 Ne moze sve u istoj temi, sto kaze [mention=3]neshaoct[/mention] onda ima svastara i kada neko novi krene da cita o Astri, em ne zna da nadje, em nerviras onog koji cita o spustanju kilometraze
Takodje, uz svaki oglas je obavezan screenshot da moze da se prati radnja i kada kola budu prodata. Na starim tvojim postovima sam ja dodao, od sad ti dodajes B)


Ok :).

Krenulo je oko km, i načini provere iste pa je otišlo u drugom pravcu, nastavljam u drugoj temi oko vozila, ali ne napuštam ni ovu zanimljivu temu :).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Golf karavan koji cuva  na satu i u kompu kilometre a koji se odrade i onda mozete da proveravate koliko hocete.

BMW i Mercedes cuvaju na 5 mesta kilometre i njima da se spusti kosta mnogo vise tj 200€ a to retko ko hoce da radi na ovim starijim modelima jer nije isplativo dok na novim  rade ali  meni nije jasno da neko kupi auto preko 10k a da  ga po broju sasije ne proveri u ovlascenom servisu jer to su mlada kola i morala su biti odrzavana u ovlascenom servisu bar prvih 5 godina a tad vidite prosek kilometraze i saberete 2+2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ovlašćeni servisi otprilike naplaćuju da po broju sasije izlistaju servise koji su rađeni zvanično i da li to daju odmah, ili se čeka?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nude mi jednu lepu trojku karavan 2013 sa 96kkm iz Svedske, jedina mana je motor od 116ks iako je totalni full... sta da radim sa tim posle 210ks, kako covek da vozi to :(
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/25/2018 at 9:11 PM, Markobgd said:
Pregled u BMW-u u ovlašćenom košta 7000din. Provera stanja vozila i provera kilometraže, servisne istorije i svega što uz to ide. 

Obesi macku o rep pregled...moze da im slon da im promakne a mrava vide...samo svoj majstor i da budes vise nego dobro potkovan tehnicki.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više sam mislio na proveru kilometraže i servisne istorije jer je za to momak i pitao. Za ostalo gledaš sam ili kod svog majstora ako nemaš u njih poverenja

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledaju samo da uzmu pare, ni tu proveru ne urade kako valja. Pricam iz iskustva.f

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/25/2018 at 9:01 PM, Dule 021 said:
Golf karavan koji cuva  na satu i u kompu kilometre a koji se odrade i onda mozete da proveravate koliko hocete.
BMW i Mercedes cuvaju na 5 mesta kilometre i njima da se spusti kosta mnogo vise tj 200€ a to retko ko hoce da radi na ovim starijim modelima jer nije isplativo dok na novim  rade ali  meni nije jasno da neko kupi auto preko 10k a da  ga po broju sasije ne proveri u ovlascenom servisu jer to su mlada kola i morala su biti odrzavana u ovlascenom servisu bar prvih 5 godina a tad vidite prosek kilometraze i saberete 2+2.


Moj ima servisnu istoriju 3 god u ovlascneom i za tri god je prešao 76k km. Isti (jedini) vlasnik je ostao 2017 kad sam ga ja uzeo...
Ne brine mene moj auto već da znam da li mogu negde na diagnostici da vidim još neke km sem onih ubelezenih u računaru.... znam da VCDS ima EDC 15/16 mileage proveru ali mi nije hteo iscitati na nekom A3 2001.god...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/25/2018 at 9:41 PM, Markobgd said:
Više sam mislio na proveru kilometraže i servisne istorije jer je za to momak i pitao. Za ostalo gledaš sam ili kod svog majstora ako nemaš u njih poverenja

Da, najvise sam mislio za km i servisnu istoriju.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...