Jump to content
FAS Goran
boki

FLCS predstavljen u Osijeku!

Recommended Posts

Bili u Osijeku, sve je bilo super organizovano jedino je vreme pokvarilo dogadjaj,tj. kisa je tri puta prekidala pocetak trke,sve u svemu ok,evo nesto slika i par klipova bice toga jos!!!

FLCS je pokrio deo troskova :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

pYlGr.jpg

pYt9S.jpg pYAEi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da je bio Bokija :smoke:

palo bi jedno ovakvo besumno turiranje pre trke:rolleyes:

Momci svaka cast za predstavljanje kluba :thumbsup: u susednoj nam drzavi.

A i potezanja B) su bila,koliko se vidi na clipovima :geek: -uspesna po nasu ekipu :thumbup:

sto se i ocekivalo :yes od jedne ovakve ljute masine :lol:

pa jos sa Bokijem kao suvozacem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju je bilo predobro....Vreme je bilo suncano,ali ne pretoplo...Bitno je da je Alex postavio trenutni rekord EX-YU prostora sa vremenom od 10,130(vreme auta je 10,00)...Mnogo dobrih i veoma spremljenih automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bre jesi li ti vodio ovog manijaka da ostalima sipa secer u rezervoar celicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

dečki svaka čast što ste došli i drago mi je da smo se upoznali (obećao sam jednom doći na meet)... na žalost niste ostali nedjelju bila je hebena, auti su letili, klasa 10 debelo otvorena, došlo dosta novih vozača... big dogsi vozili 8,6...

kao što dule kaqže alex 10,130 :unworthy: :unworthy: petošević na žalost nije vozio s bmw-om radi lamele ali i amg je bio opasan...

4. i 5. 9. će biti drift u OS a vikend poslije opet mislim da je opet naš street race show.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na sledeci drag dolazimo bokija i ja da vam, skuvamo kupus za kraj trke.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dečki svaka čast što ste došli i drago mi je da smo se upoznali (obećao sam jednom doći na meet)... na žalost niste ostali nedjelju bila je hebena, auti su letili, klasa 10 debelo otvorena, došlo dosta novih vozača... big dogsi vozili 8,6...

kao što dule kaqže alex 10,130 :unworthy: :unworthy: petošević na žalost nije vozio s bmw-om radi lamele ali i amg je bio opasan...

4. i 5. 9. će biti drift u OS a vikend poslije opet mislim da je opet naš street race show.... :thumbsup:

Tesko da cemo doci sledeci put, pre svega zbog bezobrazluka organizatora i teskog ucenjivanja. Pre svega problem je nastao u tome sto su neki, kao sto sam ja potrosili 20l benzina, 5kg nitra u kvalifikacijama, free runovima i na susenje piste(sto sam inace ja predlozio). Nije problem u gorivu nego u nitru koga nije ostalo za 2. dan, ali snasli bi se za to, problem je nastao oko povracaja startnine, koju dragi nam organizatori ni po koju cenu nisu hteli da vrate, ucenjivajuci nas da ostanemo iako nismo imali smestaj(kisa nam je upropastila sator) a u 2h ujutru da se nadje hotel je jednako dobijanju 100 000e u frikom nagradnoj igri.

Inace taj bezobrazluk je jedino vidjen u Osijeku, gde su nam prebacili startnine sa dnevne na nocnu, pa sa nocne na sledecu dnevnu, gde onaj koji je planirao da vozi samo subotu ili nocnu, odma mogao da se oprosti od 30e kao sto se nas nekoliko iz Beograda oprostilo i nastavilo pravac u Beograd. O ovome treba popricati sa organizatorima jer su vozace (ljude koji im prave ceo show) stavili sa strane, gledajuci neke svoje interese i veruj mi da je dosta ljudi razocarano celim onosom organizatora prema vozacima.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg , stvar neorganizacije... ali sami su krivi sto ce na sledecu trku da im dodje samo ekipa iz susednog sela.... :thumbdown:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ ekipa će uvijek doći i uvijek imamo preko 100 auta na startu...

---------------------

nemam pojma o tom problemu jer znam da su neki dolazili da im se vrate startnine i bile im vraćene ako vama stvarno nisu vratili onda je to stvarno greška jer svi bi trebali imati iste privilegije...

za smještaj je bilo osigurano i više nego dovoljno soba pa trebao si me samo pitati (govorio sam ti o tome tamo kod starta ali se tad još niste ništa dogovorili) i ja ti riješim smještaj (uostalom imam stan u osijeku jebemu sve mogli ste kod mene... ujutro kad sam vidio da ste otišli bilo mi baš žao što se niste trkali... ne znam tko vam nije dao pare ali za to je bila ona crna cura zadužena ali nije ona bila tamo cijelu noć bila do nekih 1h...

prijave su vrijedila za sutradan tako da nije puno ljudi otišlo na kraju su bili sretni i zadovoljni u nedjelju je bilo 125 auta na startu i još par koji su se pokvarili prije trke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, sad pa i manja sela po Srbiji imaju vise od 100 automobila, pusti sad pricu , te nisi znao , da si zno ti bi ga pozvao,i tako, te bila crna riba , te nije bila , te greshka, pa kao bash samo na nashima greshka...., no dobro to nije nista novo , ali da znas da ces ostati uskracen za fenomenalan kupus , pa Bokija je 2 nedelje trazio rebarca.... :book:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako ljudi nemojte preterati :) Bilo pa prošlo. Zna se za ubuduće ko želi da ode šta može da ga čeka, a i kako može da se snađe i da reši problem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel kupus sa rebarcima. sory sala nisam mogao da se suzdrzim

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ih bre Mane ti ko da si davno bio u vojsku, :harhar: INTENDANT mece rebarca sas kupus. :blink: Ako se bokija koprca ce ga pozovemo na vezbu da udje malo u stos. :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ pa posto cujem da se uvodi aktivna rezerva, prijavljujem se dobrovoljno, naravno i bokija se prijavljuje dobrovoljno... da ga ne pojede demokratski mrak.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre...Necu da komentarisem.Ljudi onoliki put tukli i potrosili onoliki dizel,nitro,vazelin i ostala raketna goriva a vi im balegate po temi....sramota... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre...Necu da komentarisem.Ljudi onoliki put tukli i potrosili onoliki dizel,nitro,vazelin i ostala raketna goriva a vi im balegate po temi....sramota... <_<

Dzaba si sada fin, odredjen si da budes dobrovoljac! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...