Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
saleTIPO

Tuning Styling takmičenje

Recommended Posts

Kako stvari stoje u subotu 07.07.2010. ce se odrzati Tuning Styling takmicenje u Boru. Ako se neko bude resio da dodje moze da racuna na smestaj kod mene (besplatan naravno). Znaci ono ne mora odmah kuci vec moze zezanje do kasno u noc,prespavamo pa sutra kud koji mili moji :)

Verovali ili ne Bor ima prelepo jezero,pecinu,banju... Nalazi se na idealnoj nadmorskoj visini. Puno klubova je cak ovde dolazino i na pripreme. Moze se pored takmicenja napraviti kvalitetan izlet,rostilj posto je priroda stvarno lepa. Sama cinjenica da svi bivsi funkcioneri SPS-a na celu sa Slobom imaju ovde vile govori sve. Svako ko dodje u Bor bude prijatno iznenadjen. Toliko od mene. Ako je neko za neka me kontaktira slobodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXTREME POWER SHOW 3

-extreme club po treći put organizuje svoj EXTREME POWER SHOW

dodjite da se družimo,takmičimo,razmenimo iskustva,popularizujemo sport koji volimo.

DAN ODRŽAVANJA JE : 07. Avgust . 2010 god.

MESTO ODRŽAVANJA : Bor , veliki parking ispod Nove Tržnice.

PROGRAM MANIFESTACIJE :

- S T Y L I N G

- Db-drag ( A , B , C , Max klasa )

- go-go igračice

- Team Power Match

- MISS extreme power show-a

- Burnout

- Car Wash

Dolazak takmičarskih automobila i klubova najkasnije do 10h radi postavljanja istih jer se očekuje velika poseta ljubitelja Tuning Styling automobila pa da ne bi došlo do blokade i nemogućnosti da se postave na svoje mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, SVAKA CAST !!!

:unworthy:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast. :thumbsup:

Mi smo istakli temu...ako neko bude hteo da ide...videćemo šta može Klub da pomogne. :whistle:

EDIT: Tek sada vidim da je datum manifestacije 07.08.... :wallbash:

Jbg-a, nisam bio u BGD-u protekle nedelje, pa nisam ni pročitao ovaj drugi post na vreme...

Očekujemo slike :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam obecao evo i nekoliko slika od juce! Cisto da se vidi da je bilo :) Spor internet me sprecava da postavim vise slika. Ovih 4Mb sam postavljao 45min. tako da me bas smorilo.

Nije bilo italijana tj. Fiat-a (bila valjda jedna alfa 33) tako da sam morao i ja da se ubacim i da casno branim zelenu,belu i crvenu boju i ako je konkurancija bila i suvise jaka za mene :)

Oprobao sam se u db-u. Posto mi muzika ni najmanje nije radjena za to iznenadio sam se kada je na monitoru izbacilo 129.4 db (klasa A) :w00t:

1.

uO0Li.jpg

2.

FBzCi.jpg

3.

FBM50.jpg

4.

FC529.jpg

5.

dBIKi.jpg

6.

uOTDr.jpg

7.

FCLrA.jpg

8.

dC1Hr.jpg

9.

FD6TS.jpg

10.

dCj9r.jpg

11.

uQIn0.jpg

12.

dCX3J.jpg

13.

dD62i.jpg

14.

FFaBi.jpg

15.

uRlhi.jpg

16.

ItZDS.jpg

17.

dDCt9.jpg

18.

FGjWr.jpg

19.

IuU09.jpg

20.

FGDTA.jpg

21.

dE5oS.jpg

22.A,evo i mog lepotana

uSzBJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast na trudu i slikama,aa ovaj zadnji crveni auto :thumbup:je najlepsi od svih i onaj jugo nije los,ostalo mi se bas i nesvidja,ciganija od super auta :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece kolega,jedino Tipo i Yugo izgledaju fino :thumbsup: ...ostalo je za Bogu plakati... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Ovaj Pug 406 coupe je jedan od najlepsih automobila,a ovaj ga je unakazio ... :veryangry::wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za izbor naljepseg auta! Ja sam tamo jedino mogao dobiti nagradu za najdeblji sloj voska hahahahahah

Kao sto rekoste uglavnom je bilo ciganije,ali 99% ljudi koji su se tamo zadesili mislim na gledaoce su bili skroz nepismeni po pitanju styling-a pa su komentari bili Uuuuuuu svaka cast i tako to.

Bilo je dosta yugica,samo spusteni i sa sirokim felnama,ali zuti je najjaci. Njega radi drugar iz Bora i svarno izgleda odlicno i ako ga jos nije zavrsio.

Imam jos dosta slika,ali se na osnovu ovaga se moze shvatili sustina ovog dogadjaja

Moram da postavim i ovo.NAJ NAJ NAJRUZNIJI auto koji sam i koji cu verovatno u zivotu videti. Ne mogu da verujem da postoji neko sa takvim ukusom. Ovo je vise za gedora stajlin,ali neka ga i ovde. Jedini auto koji si se koliko-toliko svidjao je bio ford kapi,koga je lik sredio da podseca na mustanga. Nije mi jasno kao sam uspeo njega da preskocim. Bio sam siguran da sam ga slikao.

Evo i gadurije:

viaNJ.jpg

jos

IVdK9.jpg

i jos

G6J0i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bio sam i ja sa mareom,nemoj tako :rolleyes::rolleyes: Samo sto sam bio sa zimskim gumama,jel sam cuo kakav je put pa sam skinuo felne....Inace,taj megan mi je ostao,onako,kao trn u oku...Nesto ruznije u zivotu nisam video,a bio sam svugde i po raznim manifestacijama...Cak sam i sa kolegom dok smo se vracali kuci,pricao kako je neko mogao tako da oskrnavi auto...Jos tip dolazi kod mene za sto i pita me gde da se prijavi za styling,ima super spremljen auto... :wallbash::wallbash::wallbash:

Edited by dulegti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasa tuning styling scena mi se uopste ne svidja....99% kola je unakazeno,a kao sto vec neko rece njih 99% posmatraca je nepismeno sto se toga tice...

Mozda ima 5 kola da mi se svidjaju i da valjaju necemu,ovo ostalo je katastrasno..

Cak i u casopisu koji prati ovu scenu na naslovne strane postavlja automobile koji su za gedoru,strasno,da covek zaplace....

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% tih auta nema ni S od stajlinga.To nisu auti spremani po nekim standardima i pravilima,to je gomila raznih aplikacija koje su vlasnici negde videli i zapamtili pa onda to ga sto vise pokusali da zalepa na svoj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahah! Ne mogu da verujem! Jeste sad se secam! Pa,sto bre ne namesti da bude koji vise :)

A,ja prvi put merim pa se sav pogubio,ne znam sta kad treba da radim :)

Edited by saleTIPO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaaaaaooooooooooooooooooooj kakva nakaza ovaj reso,jaoooooo pa jel moguce,lik je objasnio neke stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsi auto na Tuning Styling manifestaciji naravno marke Fiat. Koji bi drugi bio. ;)

Sale je sa svojim Tipom ulepsao ovaj skup. Nisam mogao da dodjem, a zeleo sam. Sada vidim da nisam nista propustio. Nasa Tuning Styling scena je nula.

Sale svaka cast! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki problem na nasoj styling sceni je nedovoljno para i teska nabavka opreme, ali najveci problem je ipak nedostatak ukusa.

Nebitno da li neko voli extreme ili german ili JDM ili stagod, mi volimo da mesamo stilove i da preterujemo u svemu, sto nikada nije moglo (niti ce) da da pozitivne rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ mishko

Hvala! Propustio si eventualno malo druzenja i zezanja,osim toga nista :)

@chikavili

Bas lepo receno. Upravo je to sustina ovog problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li se organizuju skupovi po Srbiji? Ja nikad nisam bio ni na jdenom skupu, i ne znam kako to funkcionise...Znam da je mnogo luda atmosfera i da ima mnogo mocnih automobila :D Muzika,i go go igracice :unworthy:

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da te razocaram... Ja sam jednom na tu-u avideo kako je Mirko izbego metak...

Potrazi po fortmu bio skoro lokalni skup u Nis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otprilike ovako nešto, samo je malo bolja atmosfera :laughing:

Šalim se :) Skupovi su jako lepi, bude roštilj, piće, dosta ljudi, svi su lepo raspoloženi. Definitivno treba doći i ispričati se sa svima i zezati. Biće u aprilu veliki skup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...