Jump to content
FAS Goran
Vuchina

Šta koristite za pranje svojih automobila?

Recommended Posts

Nisam ni mislio da mirise isto ali mi je nekako tesko da poverujem da se oseca na "fabriku" posle toliko godina. Al' ajd'.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto gledas kola sa daleko mnogo km a sa 170-180k na satu.

U stvari nemas ni pojma koliko su presla  ali kad auto ima istoriju kao ovaj onda se oseti jos uvek miris  novog auta. Nemoj sad da mislis  da je to bas kao nov auto ali ima  onu specificnu notu u tragovima  koju znaju oni koji kupe nov auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ti kazem, nisam provocirao sad. U skroz nov auto nisam imao pa ideju nemam ni kako treba da mirise. Ali mi je neverovatno da toliko godina zadrzi bar neki miris, makar i u tragovima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad odem na servis kod radulovica, sedam u izlozene bmw i zagledam, ja tu ne osecam ili jedva osecaj miris novog, a kamoli posle 5-10-15g i 150-200kkm.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2020 at 11:26 PM, MS PK said:
Koju ja osetim jer mi se gadi

Ovaj Mića je šampion, majke mi... Čovek izmislio opravdanje zašto neće da da pare za nove stvari - muka mu od mirisa novog
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se pre par godina iznenadio kad sam seo u C4 Picassa, sa skoro 200kkm, da se stvarno osetio taj miris novog.

A recimo u mojoj Toyoti je ispario posle par meseci!

Možda je i do higijenu, bem li ga!:D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A možda je i do vrste i kvaliteta plastike, gume, lepila obloga i materijala sedišta upotrebljenih za vozilo .

Cilj je da se ništa ne oseti valjda.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to, više nema opravdanja da ne miriše na novo :D 

 

Predstavljen parfem sa mirisom novog automobila

 

parfem.jpg

 

Kupovina novog automobila je posebno iskustvo. Dolazak pred salon, prvi pogled na novog limenog ljubimca - nsve to dugo se pamti, a posebno je zadovoljstvo otvoriti vrata i osetiti miris novog automobila. Mnogi se slažu da je reč o jednom od najboljih mirisa, a ekipa iz Auto Trader-a je uspela da stvori parfem koji ima upravo miris novog automobila!

 

Da, dobro ste pročitali. Pritom je zanimljivo da nije reč o parfemu namenjenom špricanju u polovni automobil, već o parfemu namenjenom muškarcima, zvaničnog naziva ''Eau De New Car''! Kako navode u Auto Traderu, miris novog automobila je ''miris uspeha'', pa tako svaki muškarac koji koristi ovaj parfem pokazuje da je uspešan. Uprkos ovom opisu, mi nekako mislimo da bi ipak bilo bolje parfem koristiti za kabinu automobila koji je izgubio miris novog automobila, ali će ovim potezom to opet dobiti. Naravno, trebalo bi i isprobati koliko je parfem uspešan, odnosno koliko je sam miris sličan onome koji možemo osetiti kada uđemo u novi automobil. A cela priča pritom nije nimalo jeftina. Parfem košta 175 funti (192 evra), a zbog ograničenih količina kupac može da naruči samo jedan primerak.

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako izgleda pranje i sređivanje McLarena Speedtail

 

206621-mclaren speedtail.jpg

 

Kada imate automobil od nekoliko miliona evra, onda njegovo održavanje može biti jako stresan posao. McLaren Speedtail je jedan od onih automobila za kojim ćete se odmah okrenuti kada ga ugledate na ulici. Ovaj superautomobil košta pravo bogatstvo, pa se zato vlasnici trude da ga sačuvaju što više mogu od spoljnih uticaja i gradske vožnje.

 

Iako pranje automobila deluje kao jednostavan posao, auto možete oštetiti ako ga perete lošim šamponima, nekvalitetnim krpama ili ako koristite pogrešne preparate. Zato postoje specijalne perionice koje sređuju automobile baš kao što je ovaj i koje su tu da pomognu vlasnicima skupocenih vozila da ulepšaju i usijaju svoje mezimce. Pogledajte kako izgleda jedno luksuzno pranje koje može koštati i po nekoliko stotina evra:

 

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...