Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Odlično ovo izgleda :clap: Jel ovaj branik paše na šraf pozadi ili ima nekih prepravki?

Još samo da ofarbaš sve to u boju auta :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj puntac je lijep...doduse, ja mozda ne bih isao ovako ekstremno s prenjim spojlerom, al ostalo mi se bas svidja... :) samo lagano s radovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I fotka centralne konzole

cxca4805.jpg

cxca4806.jpg

Sam sam sebi radio i radim ako nekome treba po zelji da se uradi isto.

U planu je jos ICE dodatak na mjestu vozacevog airbaga, ali o tome po tome...

Da jos je upakovan novi motor i mjenjac, i sve sto ide uz njega, samo nisam stigao da ubacim uljni hladnjak, i to cu samo da nadzem vremena.

cxca4807.jpg

ovaj puntac je lijep...doduse, ja mozda ne bih isao ovako ekstremno s prenjim spojlerom, al ostalo mi se bas svidja... :) samo lagano s radovima :D

Hvala na komentaru, nece ici taj spoiler ide nesto drugo samo da dodjem do toga.

citam ovde o podizacima za haubu, ali ne vidim slike nigde, pa ako mozes da slikas gde si kacio podizac bio bi ti zahvalan :D

pa ovo sa podzizacima ti je sve ovisno koji podizac nadjes i kako ces ga postaviti ovisno o duzini istog. jos jedno je bitno da limoze samo jedan podizac ili moraju biti dva. zavisno koliko su jaki podizaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno sa radovima, veliki pozdrav iz BG !

Radi li se sta na Lybri ili JTD petak samo sluzi da se gazi ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima.

Pozdrav i vama u Bg i šire naravno. Ama lancia je dobila nova ulja filtere, možda nove ljetne gume i felge 16 ili 17 ke. Dosta joj za ovu godinu. Ah da i da se gazi naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update danas Abarth Body kit nov original ne koristen!

Izvinite na losim fotkama biti ce bolje uskoro.

cxca4815.jpg cxca4816.jpg

cxca4817.jpg cxca4819.jpg

Jos treba farbanje ali ce morati da saceka jos koji dan.

Da, zadnje ali ne poslednje hvala mojim drugarima koji su to nasli i sve ostalo sredili za mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bih voleo nesto slicno da uradim steta sto nisi u Beogradu!Lepo izgleda tabla i konzola....jel ikad dolazis za Bg pa da to odradimo na mom Puntisi?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ma eto imas momka koji to radi u komsiluku. Drago mi je da sam mogao biti inspirativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turbo setup je na redu.

Na stanju je: komplet motor za potrebe montaze turbine kako se nebi auto rastavljalo vec da bude u voznom stanju. Kad bude gotovo onda ce ostati samo montaza na punta. Tu je i turbina, intercooler, dio crijeva i sitnice od 1,9 JTD-a, boost controler, turbo cukica, sistem hladjenja ulja, dvije izduvne grane za potrebe montaze turbine, duple dizne rail i sve sto je potrebno za dodatno gorivo, cekam samo jos controler za dodatne dizne da dodje. Jos nekih sitnica uglavnom ima nego da ne nabrajam, eto pocelo se sa spremanjem!

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da mu ne bude velika turbina od 1.9? Svaka čast što si se odlučio na taj poduhvat, stvarno hrabro! Nego kako posle to ide sa ECU, kako on reguliše turbinu? Ili mora da se menja i on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemora. Turbina se manuelno kontrolise, cekam dodatni regulator za gorivo. Jer cu imati duple dizne kojima ce on upravljati. Nece biti velika turbina od jtd-a lowboost kombinacija a jos ce biti turbina rasterecena, a ako kojim slucajem crkne jednostavno za nabavit nemoram mijenjati crijeva. A olaksati ce mi izgradnju i smanjiti putanju crijeva od turbine do usisa.

Chikavili Ako bude gotov do septembarskog okupljanja u bg imati ces i sansu da se provozas u turbu. A mozda i na sljedecem okupljanju da dodjem sa njim ali nece biti turba na njemu. Ovisno koliko nas bude islo i kojom kombinacijom automobila budemo dolazili.

Edited by edinko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...