Jump to content
FAS Goran
Branko

Fiat Stilo - slobodni konektori (za šta služe?) / nepoznat priključak (džek)

Recommended Posts

Ako dobro vidim, pošto je slika mala, ako je taj konektor na zadnjem kraju u gepeku onda bi to trebao biti konektor za parking senzore, koji vodi od centrale a završava se konektorom u zadnjem braniku i na taj u zadnjem braniku se kači sa konektorom od 4 parking senzora. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dobro je to znati ,planiram da kupim bezicnu kameru za navigaciju.tako da trebace mi te zice :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kamera wirles zasto ce ti zice?

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedeluje kao dzek od senzora, on treba da ide skroz do stopaljke pa onda u centralu pa iz centrale drugi do senzora, ima negde tema o fabrickim senzorima gde sam postavljao slike dzekova i same centrale parking senzora.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bi postavio jos koju ali bolju sliku,resili bi dilem7u ovako ostaje da se nagadja.Tu bi trebalo da bude jos jedan braon konektor i jos jedan crni ili beli《u zavisnosti od godista auta) konektor sa dve zice za zvucnik.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

postavicu danas bolje slike ..a kod bezicne kamere za navigaciju .dobija se u paketu i jedan transmitor..kamera salje  sliku kablom do transmitora a taj uredjaj bezicno salje sliku na navigaciju ..tako da normalno da trebaju zice  .:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Siguran sam da neko zna, a mene iteresuje cemu sluzi zuti dzek koji se nalazi iznad ostave " za rukavice" , t.j. kad se otvori ostava postoji plastika koja je zakacena zabicama i kad se skine, unutra stoji veliki zuti dzek sa dva kabla od po tri zice ?. U pitanju je fiat stilo, 1.6.

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dragan1977

Pitanje je prebaceno u postojecu temu. Pre otvaranja nove teme proveriti sadrzaj foruma pomocu Search.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbm li ga, od velikog servisa samo sipam gorivo i teram, za sada nisam imao potrebu da kupusam bilo sta od zica :lol: .

Salu na stranu - posto vidim da ima i jos nekih naknadno provlacenih, da li ti deluje kao fabricka instalacija ili ne? Radi li ti sve od opreme, Blue&Me?

Od fabrickih dvozilnih, a da prolazi ispod volana i zavrsava oko BC, trenutno mi na pamet pada samo ozicenje mikrofona. Mada bi na Bravu pretpostavljam trebao da bude takodje konektor D20 kao na Stilu (pa od njega dalje uz A stub na plafonjeru), ne takav mali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo pitanje je da li je fabricka instalacija
Ono sta moze biti je priprema za parking senzore, takav dzek ide u zvucnik koji stoji bas tu kod body-a za one koji imaju prednje senzore....

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar tip :thumbup:.

Nisam gledao seme, je li mu zvucnik tu kod Body-ja ili gore vise u stubu? Samo ga cujem kako pisti tu negde.

Za zadnje senzore je bas gore, na zadnjem desnom stubu.

PS: Sa slika mi deluje kao da je nesto naknadno provlaceno, iz tog razloga je i bilo pitanje, a sam konektor looks like fabrikana.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

fabricki je 100% i dzek i zice, dalje ulaze u onaj veliki snop kablova tako da ne verujem da je to neko naknadno cackao.. Mozda i jeste od tog zvucnika za prednje parking senzore.. Prvo mi je palo na pamet da nije od onog airbag-a za kolena ali sumnjam da idu takve zice.. 

Probacu da ga ubodem negde pa da vidim :lol:
inace, menjao sam osigurac od upaljaca pa sam tako video, a i dalje mi ne radi rikverc svetlo mada sumnjam da je do ovoga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan nisam 100% siguran gde je na bravu, na 159 je bas tu kod bodija...
Nije od airbag-a 100%.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Stilo 1.9 JTD - da li neko zna di idu ovi džekovi?

 

1.thumb.png.458e884a897b51798c4d55c93019831b.png 2.thumb.png.fb6fd37f3159f3d8c55e875ef603dc65.png 3.thumb.png.2bee7d2a5c5c732578ec22f0c0de0087.png 4.thumb.png.d907c32fbf564939519f7824a62b45aa.png

 

Manji je iza levog fara od napred kad gledaš auto, a širi sa desne kod akumulacije? 

 

Edited by Ivan
Spojeno i sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojih kvaliternijih? Mozda si imao nekad yl na drugom braniku i drugim farovima

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...