Jump to content
FAS Goran
Dusman

Fiat Punto Sporting tuning

Recommended Posts

Da malo osvezim temu, nekoliko novih slika sa Kopaonika

IMG_3578.jpg IMG_3579.jpg IMG_3581.jpg

IMG_3585.jpg IMG_3586.jpg IMG_3602.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vam se svidja, a sto se monitora tice jos nije zavrsena maska, nikako da stignem :realmad: ali nadam se da cu uskoro i to zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepa boja, ja planiram da svog farbam u plavo, pa da odradim karbon foliju na haubi i bele felne da mu stavim, a sto se tice tvog auta ja tu nista ne bi menjao, osim ovog repa jer je puntu potreban malo diskretniji ... ali svako ima svoj ukus tako da verujem da si ga radio kako se tebi svidja jer ga ti vozis a ne drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dusm4n: ta malo veca sila nije toliko primetna na malim brzinama al kad das gas itekako se oseti. Isprobaj ga ti (ako vec nisi) prvo na nekom pravcu, zaleti se i nabi kocnicu pa vidi sta se desava ... a takodje i u krivini. Sam auto je fabricki projektovan s takvim odnosom prednjeg i zadnjeg kocenja i bilo koje menjanje odnosa moze dosta da utice na stabilnost, pogotovo u pomenutim uslovima. U svakom slucaju probaj i vidi sta se desava i da li je sve okej :thumbsup:

Verovatno se to tebi desava zbog malo manjih prednjih diskova pa kociona sila nije bas najbolje rasporedjena. 1.2 16v nosi vece diskove... precnik kao JTD i HGT, samo sto nisu ventilirajuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@beli_Punto

Planirao sam i ja da odradim haubu karbon folijom ali ne znam kako ce izgledati a los sam sa fotosopom da prvo odradim kompjuterski da ne bacam pare bez veze.

@celic

Disk kod punta clasic je 240mm a za punta 16v ne znam verovatno je veci disk posto 14" felna staje u knap. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon zatamnjena i prednja stakla

060820111483.jpg 060820111485.jpg

060820111486.jpg 060820111487.jpg

p.s. folije su 30%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam sam radio. Probao sam da ne skidam stakla ali mi je lose islo pa sam skinuo stakla. ;)

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo i novo pojacalo Hifonics Zeus, A evo i nekoliko slika

130820111494.jpg 130820111495.jpg 130820111496.jpg

A evo i kako to izgleda nocu

100820111491.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je da malo osvezim temu. Danas ofarbana maska oko instrument table i prstenovi ventilacije, a evo i nekoliko slika kako je sve to ispalo

280920111531.jpg 280920111533.jpg

280920111535.jpg 280920111536.jpg 280920111537.jpg

Prstenovi ventilacije su bili sivi ali sam ih ofarbao da bih ujednacio boju, sutra farbam centralnu konzolu i naravno bice jos slika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mocno nema sta :thumbsup: sa kojom farbom si to farbao?da li je to neki sprej?jesi morao da nanosis neki prajmer ili si direktno na plastiku?verujem da nije problem to da se odradi a jako lepo izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vam se svidja, nanosio sam plastik prajmer pa tek onda farbu, tj. prvo sam dobro osmirglao plastike pa tek onda nanosio prajmer, boju i na kraju lak (nije mi prvi put da farbam plastike tako da mi je bilo ocas posla B) ) a boja je hrom tj trebalo je da ispadne fora niklovano ali je ovaj sprej sto sam kupio izuzetno los ali sta je tu je kada mi bude dosadilo farbacu ponovo ;).

Edited by Dusm4n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj happy color sam koristio kada sam farbao drugaru plastike u pezou 206 i extra je ispalo, a ja sam kupio neki kenda kolor i mnogo je los :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ofarbana i centralna konzola

290920111538.jpg 290920111539.jpg 290920111540.jpg

jbg slike nisu bas najbolje ali bice novih. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala sija covece, extra je ispalo, samo ova maskica oko monitora je malo da izvines ruzna, jel planiras to da odradis kako valja ili ostavljas tako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta maska oko monitora je odavno trebala da bude zavrsena ali kad god sam sam hteo da je finisiram iskrslo bi nesto drugo i ona bi bila zapotavljena :realmad: , ako sve bude bilo kako treba zavrsavam je ovih dana. Valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se malo igrao sa plastikama ispd haube

031020111541.jpg 031020111542.jpg 031020111543.jpg

Ostalo mi je jos da nabavim plastiku preko akomulatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bicu surovo iskren sto se mene tice teska ciganija al ako se tebi svidza samo crtaj thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno, ... bez reci... koliko ja vidim taj ofarbani deo sa starim filterom vazduha nicemu ne sluzi...ili mozda ima dve usisne grane za vazduh?

:no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema dve usisne grane, ali je kuciste filtera je ostalo jer jr mnogo lepse, onako bez kucista filtera se vidi go motor, a najmanji je problem ukloniti natpise sa plastika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...