Jump to content
FAS Goran
kole

Put u inostranstvo >>> međunarodna dokumenta, osiguranja...

Recommended Posts

Gledaj šire, nije tema ali oni nude i štetu nastalu od životinja bilo u kretanju vozila bilo od ugriza životinja. Mali glodari znaju da naprave poprilično stete. U nekom AB bilo da su ženi na Fordu progrizli kablove u motornom prostoru. Šteta ogromna i kasko ne pokriva.

Uniqa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sasvim sve odavno poznato da su amss velika 6ovna ja odem u njihovu expoxituru da pitma neke stvari oko prelaza granice sta se carini sta ne A teta od 130 kg poluzive vage mi od mumla zov`te telefon` ne znam ja nista :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo iskustvo jednog nesrecnika sa AMSS

http://www.nisamovca...aspx?postID=697

To je covek sa FLCS foruma, kojem je Stilo nastradao u bujici u Grckoj, strasno sta mu se sve izdogadjalo... Ali i jos jednom i ovde - svaka cast forumasima koji su se svojim znanjem svojski potrudili da pomognu na daljinu, koliko je to bilo moguce:

http://www.fiat-lanc...showtopic=55767

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ko ima novu vozacku dozvolu treba da vadi medjunarodnu za odlazak u inostranstvo,u AMSS nisu mogli sa preciznoscu da odgovore na ovo prosto pitanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grcka...ali nije bitna zemlja gde se ide vec da li vazi ili ne vazi...!!!

Tapatalk

Edited by Boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ne treba.svrha medjunarodne je samo prevod a na novoj dozvoli samo debilu moze da ne bude jasno koje kategorije imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vadio međunarodnu, jer naša navodno još nije priznata.

Živo me interesuje šta će da vidi u dozvolama kada se tu kategorije ne gađaju tj međunarodna je na starom obrascu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kretenizam cist...zvao sam AMSS oni ne mogu da mi kazu da li treba ili ne,ali posto oni izdaju i uzimaju pare za to odgovor je bio,bolje da imate da vam se nadje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo i mene ineteresuje, posto u julu idem za Svajcarsku. KAda sam pre mesec dana isao da se rapitam, teta koja radi na salteru u AMSS-u mi rece da sacekam jul i da verovatno nece trebati medjunarodna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sajdzije bi mogle u nekoj emisiji da spomenu ovaj problem...prave reportaze i izvestaje za razne gluposti a za ovo nikad...!!!

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Boki
Objasnio sam ti vec da su nas naterali da kupimo nove vozacke dozvole i to za dobru lovu da bi bili uskladjeni sa evropskim standardima a nasa medjunarodna vozacka nije uskladjena sa evropom pa je logicno da ko ima novu vozacku dozvolu nema potrebu za medjunarodnom dozvolom. Ako pitate AMSS verovatno ce vam reci da je neophodna jer je oni i prodaju takodje za dobru lovu. A zasto ako je toliko vazna je ne izdaje MUP nego poluprivatni AMSS

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam druze Brano sta smo pricali,zato je i otvorena ova tema da razjasnimo,mozda se i javi neko ko je upucen...

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladjo Alvirovic mozda, ili tata mu licno?
Sigurno ce oni da kazu nesto sto nebi odgovaralo AMSS-u.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vadio međunarodnu, jer naša navodno još nije priznata.

Živo me interesuje šta će da vidi u dozvolama kada se tu kategorije ne gađaju tj međunarodna je na starom obrascu. 

Lepo kažem nije priznata. Budalaština, koji klinac su menjali kategorije i prilagođavali je evropskim normama.

Jedino što je manja pa svuda staje, ali šta sa onim priručnikom od međunarodne ko omanji kuvar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde god da sam isao niko mi nikad nije trazio na granici,e sad u slucaju neke nezgode verovatno bi trazili...

Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...