Jump to content
FAS Goran
podvarak

[HOWTO] Punto Classic - "skakavac" mod

Recommended Posts

nije bio takav al definitivno je bio razlicit nego originalni sa fiat 500 skakavca. Samo sam ih centrirao lepo jedan na drugi, stavio u stegicu i brusilicom i turpijom izjednacio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni najveći problem pravi ova rupica na sredini jer je deo koji ulazi u skakavac prilično veliki i da nema rupica lepo bi se ukoplio, a ovako... baš je onako knap u milimetar bojim se da ga turpijam pa posle ukapiram da je kratak :S

Još jedno pitanje, jel' originalni ključ bio deblji od rupe u skakavcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao prvi kontigent kljuceva al su nazalost svi vec rasprodati ... uskoro stize pojacanje i svi ce u oglase ... stay tuned ;)

a66igscnd1fuf48tds_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao prvi kontigent kljuceva al su nazalost svi vec rasprodati ... uskoro stize pojacanje i svi ce u oglase ... stay tuned ;)

a66igscnd1fuf48tds_thumb.jpg

Meni fali ovakav stiker,da ne znaš gde bi mogao da ga nabavim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni fali stiker logo Fiata ali onaj plavi,

tako da ako neko zna gde ima...neka javi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos dva komada na prodaju, od fiat 500 (zaobljeni) al bez znaka (15eur) i kockasti od punta evo skoro nov (30e). Na slikama su prvi i poslednji. I jedan i drugi imaju po 3 dugmica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni trebaju dugmici sa desnog ako su dobri. Prebaci znak fiat na levi , njemu cena +5e meni -5e i svima lepo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je isti kljuc za GP Evo i GP, ili to uopste ne igra nikakvu ulogu u ovom prepakivanju? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

podvarak, molio bih te ako jos uvek imas slike na kompjuteru da ih ponovo negde uploadujes, zipujes, posaljes... i da li mozda imas kljuceva za prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za sve ,zbog ovog topika se i registrovah na forum

naime prebacio sam kljuc na skakavac kupljeni zamenski dakle ne originalni,i taj blank mac narezao,sve radi ok al kuciste deluje kao da ce se uskoro raspasti :)

sada bi trebao da dobijem 2kljuca jedan od fiat-a 500 jedan od stila,pa imam pitanje

@podvarak posto vidim da si prebacivao mnoge tipove

dal se macevi od default kljuceva,tj njihovi zadnji delovi obradjuju isto da bi stali u mehanizam i kljuca za stilo i za fiat 500?

evo ilustracije na sta mislim

cxca5501.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to radio tako sto sam prislonio oba kljuca jedan uz drugi i finom turpijicom obradio svoj original da izgleda isto kao i ovaj od 500 u ciji skakavac treba da udje. Moras fino i polako, da ga ne pojedes vise jer ce tako biti lufta. Ja sam prvi probni malo vise oglodjao pa sam obrnuo krug onom platnenom trakom i tako ga ubacio da bude knap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ekstra izgleda, a ja imam Cobra alarmni sistem, i daljinac kao sa slike dole, i jel zna mozda neko da li bi to moglo da se ubaci u skakavac sa sve kljucem? Nebitno kakav, ne mora biti kao sa slike za Fiat 500, moze i drugaciji, samo da nemam kljuc u skakavcu sa beskorisnim dugmicima, i dodatnim Cobra daljincem :)

cxca5502.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam, ima kljuc za fiat 500, ujutru mi salje pouzecem pa cemo videti sta ce stici!!! Cena 3000 din.! Hvala puno na informaciji MiroslavL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...