Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
a.m

Fiat Stilo - sedišta od Alfe 147?

Recommended Posts

mislio sam mijenjat svoje siceva pa sam gledao nesto od alfe 147 pa me zanima da lineko zna da lipasu ili se trebaju pripasivat ovako po slikama mi izgleda da bi to i islo i puno su mi lijepsa od stilovih

 

R4M0A.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju će da ti ispadne skuplja Dara nego mera. Ako ti se sviđa enterijer od 147, kupi 147.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam PP Vladi da pogleda ovu temu...verujem da on najbolje zna pašu li, ili ako trebaju neke izmene...kolike su one. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mislio na cijeli interijer alfe nije mi los nemogu da gresim dusu da kazem da je ruzna ali je nebih kupio zbog okolnih prica o skupoci delova i kvarova,a sto se tice vece dare nego mere zato pitam da lice pasat jer mi za siceve trazi 150e pa sad ako ce se trebat jos nesto kupovat onda necu definitivno mijenjat,neshaoct hvala na trudu.Sad sam bas na moru pa kad se vratim idem do lika vidjet to uzivo pa cu se javit ako sta budem rijesio sa sicevima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebalo bi da idu..citao sam jos odavno nesto na nekom italijanskom sajtu...ti probaj! prednja bi trebala da idu a za zadnja bi trebala neka mala prepravka, samo izmeri duzinu zadnje klupe ...ali znam 100% da iz alfe GT idu u bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

salle i ja sam uvijeren ovako na sljipo da ce pasat i sad sam na moru i mogu rec da sam jako nestrpljiv kad cu kuci da to idem rijesavat.A vidio sam da pasu i na sraf od alfe u punta mk1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah...eee blago tebi ti na moru:) ja sutra imam ispit (fiziologija) hahah ...ma opusti se na moru ne razmisljaj o sedistima..e da to 150 je bas jeftino ovde kod nas bi ti uzelili minimum 350-400e .. ti ako mozes prvo ih lepo izmeri..pa za svaki slucaj dogovori se ako prvo mozes da ih montiras pa ako pase onda kupi ako ne onda :( mada trebalo bi to alfa fiat lancia to je sve SLICNO..u svakom slucaju javi sta si na kraju uradio...pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salle i ja sam uvijeren ovako na sljipo da ce pasat i sad sam na moru i mogu rec da sam jako nestrpljiv kad cu kuci da to idem rijesavat.A vidio sam da pasu i na sraf od alfe u punta mk1

Sta si na kraju uradio za kozni enterijer od Alfe, jel pase?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi legla samo od 147 ili GT za napred zbog podizanja. Nekako mi dođe to kao najelegantnije rešenje za rešavanje "problema" kadica na Stilu.  E sad ne znam kako bi se tu sredi air-bag, folije i ostale gluposti..

Vozio sam se danas u 156 sa TI opremom. Ne možeš iz onog da izletiš osim ako ne pukne sedište.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...