Jump to content
FAS Goran
MISHONNIUM

Lancia Lybra - CD changer & ''pobuda'' lasera

Recommended Posts

Pozdrav,nov sam na forumu,pa mi treba pomoc,skoro sam uzeo lybru,koja fabricki nema cd sarzer,nema multi volan,navi itd,e sad,ubacio bi cd sarzer,ali imam problem,kad stisnem ono dugme gde mi izbaci ponudjeno cd,tyre tako nesto i radio,meni je na radiu,kako da prebacim na cd,uz pomoc kog dugmeta da predjem na gore? Ne znam da li ste bas razumeli,ali u svakom slucaju hvala :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao raja prosle sedmice sam kupio Lybru 2002 2.4jtd sa bose i navigacijom,code za ice sam nasao ali nemam code za navigaciju nego javljam se za ovaj cd changer probavo sam razne diskove i doso do zakljucka da Verbatin cd-R extra protection funkcionise dakle cita te cd-ove stim da sam przio na najnizoj brzini 4x

http://www.dmtrade.pl/galerie/p/plyty-verbatim-cd-r-700_11057.jpg

Edited by adelmodelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Moja Lybra ima CD Changer Sony i u pitanju je Sony UniLink konektor koji možete vidjeti u prilogu. Eh, sad... Našao sam Sony UniLink adapter koji vara board compjuter da je CD changer priključen i onda mogu na cincheve konektovati šta god hoću.
Da li u mom modelu (sa navigacijom i SIM-om) je konektor UniLink i na board kompjuteru ili ide preko MiniISO ili kako već? Ako neko zna, neka pomogne :)

Ne skida mi se cijela jedinica zbog toga...

 

thum_1813684a92870f752a9.jpgh127AUXONS-f_dgp.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako budes uzeo taj adapter videces da ne mozes da ga ubodes u unilink interfejs jer imas oba muska dela.

Jednostavnije ti je da ubacis bilo koji cd u player, a na cinceve da nakacis bilo koji ulaz. Radi provereno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10.06.2016. at 1:22 PM, M626 said:

Ako budes uzeo taj adapter videces da ne mozes da ga ubodes u unilink interfejs jer imas oba muska dela.

Jednostavnije ti je da ubacis bilo koji cd u player, a na cinceve da nakacis bilo koji ulaz. Radi provereno.

 

 

Šta si uradio, kako si uradio?
Molim te da mi pomogneš u vezi toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvuci cinceve iz tvog cd plejera. Na njih ubodi ovo: 1182662.jpg , pa na to produzni kabl ovakav 62195_velika-slika_LUX_6153_v.gif i ubodi u svoj telefon/mp3 plejer.

Kada hoces da pustis neku muziku sa telefona, prebaci se na CD i pusti bilo koji disk koji imas u cd plejeru gepeku. Disk se vrti, a tvoja Libra misli da pusta taj cd dok ti u stvari dovodis zvuk sa svog mobilnog.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.06.2016. at 3:43 PM, M626 said:

Izvuci cinceve iz tvog cd plejera. Na njih ubodi ovo: 1182662.jpg , pa na to produzni kabl ovakav 62195_velika-slika_LUX_6153_v.gif i ubodi u svoj telefon/mp3 plejer.

Kada hoces da pustis neku muziku sa telefona, prebaci se na CD i pusti bilo koji disk koji imas u cd plejeru gepeku. Disk se vrti, a tvoja Libra misli da pusta taj cd dok ti u stvari dovodis zvuk sa svog mobilnog.

 

Nemam changer uopšte :/
Imam neki Sonyjev, ali mi ne radi... Ne prepoznaje ga kompjuter...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...