Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
flatline

Fiat Stilo - naknadna ugradnja alarma

Recommended Posts

Nisam ja nista...tako sam kupio auto :D Imam zeder vec ugradjen, a nesto sam se raspitivao, za stilkonju je oko 230evra, a alarm bi mozda mogao da ugradis za nekih stotinak evreja, aj sad cu da vidim da nadjem neki link, ima po netu.

Edited by Sale Fiat Stilo 1.9jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kolega.jankovic i moj je u garaži, ali često prespava van kuće pa mi je više zbog toga :laughing:

Meni nije žao da dam za alarm, samo da radi i da sam siguran u njega, a ako bude baš morao dodatni daljinski preživeću valjda nekako :)

@Sale šalji kad nađeš, a zeder je baš skup za Stila, koliko sam video retka su vozila za koja je bio preko 20 000din kad sam ja geldao, jedino ako je poskupeo u međuvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, ne umem preko fona da ti postavim link...kucaj na google i videces...Negde koliko mi se cini, na Zrenjanincu imaju servis i rade profesionalno...Najbolje da zovnes i pitas za cenu!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Ja sam skoro pitao...230evra...Izvini ali stvarno ne umem da postavim link, da ga ebem...

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore svrati do Dače Viteza u komšiluku i vidi šta ima u ponudi trenutno.

Ja imam taj plavi Bear ali samo daljinsko otključavanje/zaključavanje sam povezao.

«Tapatalk Desire»

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sale snašao sam se već, preporučio mi je Ivan servis gde je on radio pa ću tu sve da odradim kada završim još jedan ispit.

@Nidzo kod Dače je stvarno vrhunska usluga i totalno su korektni. Onaj dečko što radi tamo mi je ugrađivao muziku u Juga i bio sam prezadovoljan cenom i poslom. Ali dosta su skupi u odnosu na ostale. I ne možeš da isparkiraš iz onog dvorišta kad uđeš :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe..to sam mu i ja poslao sinoć..gledao sam i ja, ali razlog protiv uzimanja je kao i kod tebe..tesan otvor na džepu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako ti je to kad su nam se zmije uvukle u džep. Znam iz iskustva :D

Ma kako ne možeš iz dvorišta da izađeš? Ne voziš FAP-a :lol:

«Tapatalk Desire»

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, auto mi je uvek u garazi, ali uvek. Nikada jos nije prenocio napolju. Jedino kad mi je frka je kad odem u bg, parkiram negde i odem na par sati, al i tada gledam da parkiram na nekom javnom, otvorenom i prometnom mestu.

jbg, ako ti je sudjeno....

To sto bih ja hteo je alarm dobar, oko 150 i zeder oko 230 i prekidac jos 20ak.......400e brate.....

neka, dobro mu je i ovako. Mozda padne samo prekidac...

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stila sam kupio kada je vredeo skoro 3 puta vise nego sad i bio stvarno redak. Cim sam ga uzeo, kupio sam na brzinu bar kandzu (citaj najbrze i najuocljivije resenje). Koja me je smorila posle 10 dana i menjao sam je uz doplatu za Zeder koji je bio oko 200 EUR (i dan danas mi se cini da je bilo pametnije samo prodati kandzu).

Posle toga (zbog BG prvenstveno) naravno odmah ide i brandiran alarm, koji me je sa ugradnjom tada kostao oko 170 EUR. I plus moja skrivena zezalica, koju sam ugradio kada sam krenuo da detaljnije proucavam auto.

Tako da kad podvucem crtu, mislim da je Zeder za Stila cisto bacanje para. Danas je to prilicno jeftin narodni auto i cisto sumnjam da ce se neko baktati sa tim da ga krade i odvozi. Pre ce ga pilicariti i skidati sitnice spolja ili mozda ukrasti navi ili neki CD, MP3 (fabricki ili aftermarket)... Uz Fiatov CODE sistem, dovoljan je neki korektan alarm i eventualno custom zezalica, bar po mom skromnom misljenju.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet kazem, ja sam kupio auto sa vec ugradjenim zederom, koji i da ga nije bilo, verovatno ne bi nikada ugradio...Ali jako je korisna stvar, jer bas sada ima dosta stilica po Beogradu a i sire, stim veca potraznja delova pa samim tim povecan broj kradja...Ja kazem, ako neko planira da zadrzi svog stila ili bilo koji drugi auto, mozda treba razmisliti o ugradnji zedera, jer moze puno da znaci! :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi...prestala da mi gori lampica od alarma, excalibur je u pitanju...Ima li neko da je imao slican problem? Ili mozda ima neko podesavanje za lampicu.<br /><br />Sent from my PMP7074B3G using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari ugradio bih alarm u stila, pa ako moze neka pomoc oko preporuke koji, vazno mi je da ima sok senzor, i voleo bi da moze da podize i spusta prozore kao i da otvara gepek.I da li mozda neko ima neku semu za vezivanje alarma na stila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo, ja sam skidao motorcic prednjih brisaca i video sam prazan konektor, posto u poezou nekad tako ostavljamo konektor za alarm (zavisi od opreme) najverovatnije je i moj konektor za alarm, takodjer i kod sijalice na plafonjeri sam video nekoliko praznih konektora, pa sam pommislio da skinem sa nekog drugog stila alarm pa da stavim na moj... da lije moguca takva varijanta? Zna neko, iskustva???  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz imam kompletan alarm enforce 100f ima li neki forumas iz nisa da je voljan neki vikend da povezemo to ja cu da asistiram sa pivo...?:-)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da neumes polak sa pijenje ti ko djoda ne znas kolko kosta jedno a tri znas...:-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...