Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Rekordi alkohola u krvi...

Recommended Posts

On 12/22/2016 at 4:40 PM, Čika MOMO said:

 

 

Alfisti su posebna sorta. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači rekorder je zapravo rekorderka, tj. žena. He, he, nisu džabe Jorgovani sklepali baš onakav tekst u pesmi Špriceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaju li ovi službenici svoj posao ili je zapravo takva procedura. Sat vremena se zamlaćuju oko dokumenata sa vidno alkoholisanim subjektom i prave šaradu od uviđaja.
Ko je ovde blesav?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ''vidno'' ne prolazi na sudu, mora se sve dokazati, tako da je nekakva procedura ipak potrebna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je auto u voznom stanju, sedne pandur i odveze ga u najbližu policijsku stanicu ili parking servis. Ako nije - odveze ga pauk a zna se ko plaća tu uslugu :)

 

U svakom slučaju, gospodin profesionalac (a stvarno jeste profesionalac) je svoju vozačku karijeru zapečatio... Njega će voziti kao grofa :)

 

POzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozila mrtva pijana i završila na jedini mogući način

 

pijana vozačica

 

Policija okruga Sussex je objavila snimak iz automobila kojim je upravljala pijana vozačica.

Ime joj je Louise Willard, ima 41 godinu, a snimak pokazuje kako juri i do 130 km/h, često vozeći na ivici saobraćajne nesreće. Corsa je tako bukvalno za dlaku izbegla nesreću u nekoliko navrata, a bila je jača i od ivičnjaka. Ne samo da je auto u nekoliko navrata mogao da sleti s puta, već je takođe lako mogao da udari automobil iz suprotnog smera ili da pokupi zaštitnu ogradu na mestima radova na putu. Ili parkirani auto, što se na kraju i dogodilo. Vožnja u pijanom stanju je završila udarcem u parkirani Audi, i to pri brzini od 59 km/h. 41-godišnja učiteljica je uhapšena, a naknadno je utvrđeno da je u krvi imala 2.5 puta veću koncentraciju alkohola od dozvoljene. Vozačka dozvola joj oduzeta na dve godine, a tokom sledećih godinu dana moraće da odradi 150 sati dobrotvornog rada u lokalnoj zajednici. I da, morala je da plati i kaznu od 170 funti, a Corsa u kojoj se zabila u Audi je verovatno završila na otpadu:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada budete čitali, verovatno će te reći, ovaj ga napunio da ne može više, ali nema veze, mislite šta hoćete, to se zbilo i to je to.

Događaj se zbio 1995, položio, prodao motor, kupio bubu, sredio je, pozvao društvo da se provozamo i izađemo.

Dve votke 0.7l nas troica, i tako vozim a između butina votkica , popilo se vozalo se 40-50km/h naseljeno mesto.

Semafor stajem spuštam cigaretu u pepeljaru, potežem votku, kad evo drugara iz suprotnog pravca, zaustavljaju se pored auta i kroz otvoren prozor gura mi uređaj za alko test. Hm, meni usta puna votke, jbg duvam, šta ću, ooppaa 7.2.

"Drug" gleda aparat, gleda kolegu, gleda mene, kaže ovde nešto ne valja i uputi me na parking. Ja gotov, šta sada...nakon pola sata ponude mi opet uređaj 2.4 to im se svidelo i napisaše svoje, ja se odvezoh kući (tako je bilo možeš ići kući ) i razmišljam da sam trebao opet potegnuti i naduvati čistu votku u aparat, verujem da bi prošao bolje možda bi bio apsolutni rekorder :D

 

Inače nikada nisam napravio ni kvrc na autu, ni češanje na parkingu.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

0-02-04-9a67270ef7163c0fcec65ee5b4cbc6334488fb3fc060ddf59c4818ba95944a5d_f37fc53.thumb.jpg.ffe90a8040e83771367cb5831eb15a20.jpg

 

Covek je vrlo jednostavno na zapisniku/izjavi gde je trebao da opise sta se desilo napisao - NE SECAM SE NICEGA! :huh::lol:

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ništa ne treba potpisivati, pogotovo ako vam se desi da niste ok, dobrano alkoholisani, potpisali, ne potpisali, isto vam je, samo se možete izlupetati na zapisniku.

Prošlo leto parkiram auto u dvorište zgrade, 2h noćom, zaključam odem do stana, ključ od stana u kolima, vratim se uzmem ključ, kad policija u dvorištu ima kapiju, ja pomislio nekog traže, kad drug alko test, odbio da se prikažem na testu i kažem da sam došao po ključ, nisam pio, auto ugašen, parkiran na mestu... Mjok...

Epilog 100 000 din kazna 5000 din sudski troškovi 8 meseci dozvola, tačkica ne zna im se broj, zbog čega ne znam. U stvari znam nisam imao par crvenih u džepu i da sam imao ja to ne znam da ponudim.

Sudinica kaže morala sam da vas osudim... Srbija. U dvorištu ne smeš da se pojaviš. Nemaš kome ni da se žališ.

 Plati, trpi i pravi se idiotom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što sam bio u svom dvorištu, pešak, nisam hteo da duvam, pa najbolje da me u spavaćoj sobi testiraju.

Na pr, parkiraš kola sa ćuprije u garažu i sedneš na terasu i evo ti , mislim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ok kad to tako može da se radi.

Nema učestvovanja u saobraćaju

Ma ja ću da vozim, neinteresuje me ni pritvor zatvor, kazne, nisam pogrešio..ako treba da odležim odležaću, platiću I ja sam miran, ako je neko drugi, šta da mu radim.

Nemam opravdanja u ovom slučaju za ekipu u plavom.

 A pogotovu za gospođu koja mi je odmah rekla ja moram da vas osudim, nizašta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad te dva pandura terete, a ja sam, nisam hteo da muljam kako su mi advokati predlagali, da ubacujem neke nepostojeće osobe i događaje u priču, pa onda da plaćam neke pro svedoke, ejjj smejurija, da ti ne pričam dalje.

Bila žalba čisto da odloži primenu, žalbe se po automatizmu odbijaju.

Kod nas sudije imaju normu, ne sme preko 33% ili tako nešto oslibađajućih, dolazi im kontrola a panduri imaju neku normu...

 

Prošlo leto

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, bit said:

 žalbe se po automatizmu odbijaju.

 

Hahaha, dobra fora. Evo upravo mi kroz ruku proslo jedno 50-ak (od jutros) sve odbijenih po automatizmu... :rofl:

Nisi shvatio zalbu onako kako si trebao. Nikakvi svedoci, nikakvi advokati ti ne trebaju, trebao si jednom lepom formom svojim recima napisati kako i sta se desilo, zalis se da nisi bio ucesnik u saobracaju, da si odbio testiranje iz tog i tog razloga itd itd.
Sastaje se vece od 3 sudije Prekrsajnog Apelacionog suda i odlucuju po tvojoj zalbi. Ukoliko ima "smisla" predmet se (uglavnom) vraca Prekrsajnom sudu na ponovno sudjenje. Kazem -uglavnom- jer mozes da dobijes i oslobadjajucu presudu. Itd itd.

Napricali ti svasta nesto vidim...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...