Jump to content
FAS Goran
stilo jtd

Fiat Stilo - Navi problem (spajanje navigacije, kod)

Recommended Posts

Probao dam juce sve tako,i krene 10% ugasi osvetljaj i svetle samo tipke za biranje stanica posle se i to ugasi i nista.Probacu danas ponovo,jer mi treba ako uspem setup cd sa verzijom 11 ili sa 9.8?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@joca vrag

Treba ti, jer će staviti za podrazumevani jezik navigacije ITALIJANSKI.

@Irokanji

Navodno brži render mape i bolje prepoznavanje glasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cvrc , necu ni da se trudim da je nadogradjujem u tom slucaju :) ova moja je 8 nesto pa nek stoji takva kakva jeste do daljnjeg :)

Edited by Irokanji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ni da pokusavate ja probao i krenulo sve kako treba i na pola se sve ugasilo i sad ne radi NISTA.

Jednostavno se zaglupila sijaju lampice za promenu stanica i pozadinsko svetlo vrlo slabo a CD nemoze da se izbaci.Ako neko ima nekog majstora za master reset navigacije neka javi.HVALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama bre, ja sam instalirao bez ikakvih problema?!

Ja sam imao 8.3, pa sam pokušao 12.2 - nisam uspeo samo mi pljune CD na nekih 30% i ispiše FAILED.

Pa sam probao na 9.8, prošlo sve kao po loju. Zatim sam ponovo probao 12.2 - slika mi je sva bila katastrofa kao sa konzola kada dobro neudžekaš.

Kada mi je izbacio CD, resetovao sam uređaj i sve OK.

Na 11 nije pravio nikakav problem, ponovo prošlo sve kao po loju, ali posle toga nisam ni pokušao na 12.2.

Eto toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo da vam kažem...

Navodno može da se ispegla računar i da mu se u red provere ubaci i Connect Nav+, iako ga ranije nije bilo.

Proxy poredak mu se promeni.

Meni zvuči logično da može. Za koju nedelju idem do Šabca pa ću videti da li je zaista moguće. Javljam vam.

Takođe sam primetio da kada kola stavim na MAR, sačekam proveru da mi ispiše OK, potom ga isključim i ponovo uključim, da mi kilometraža ne blica?!

Eto možda nekome pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kako da ne blica...

http://www.4shared.com/video/us9OxXyn/VIDEO0068.html

Samo prvi put sam pogrešio, dočekao sam da se podigne i sistem na Nav+ u potpunosti, a treba odmah da se isključi pre nego što počne da svira (u prevodu kada se logo FIAT isključi, i odmah po dobijanju sledeće slike).

Uključite kola i više vam ne blica.

Edited by Bračko Nemanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Klenku mi je (OVDE: http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=Klenak,+Serbia&aq=0&sll=37.0625,-95.677068&sspn=54.753001,108.720703&ie=UTF8&hq=&hnear=Klenak,+Sremski+district,+Vojvodina,+Serbia&ll=44.777129,19.72518&spn=0.001516,0.003318&z=19), ispeglan PROXY.

Ugrađen mi je tempomat, i, posle peglanja PROXY-ja, više mi kilometraža ne blica.

Možete momke da kontaktirate na 063 836 7177.

Eto možda nekome i zatreba. Elegantnije, brže i jeftinije i bez dodatnih spravica, a računar sve prihvata kao original. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danielv

E pozz svima ja sam nov na forumu imam jedan problem kupio sam navigaciju za mog stila ali ne pokazuje podatke kao na primer-vreme,datum,potrosnju,trip time.stepeni i tako te stvari al ostalo radi cd/mp3 radio sta moze tu da se uradi da radi sve kako treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj temi sve lepo piše. Čitaj pažljivo od početka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest danielv

sve sam spojio kako treba radi sve samo sto trazi neki master kod, al ne znam koji je, kako se to moze resiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ danielv

Dole levo;

stranice.jpg

...ili gore levo imaš ovakve dugmiće za čitanje postova (odgovora) napisanih pre tvog. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari

Da li neko moze da mi pomogne,menjao sam akumulator na fiat stilu 1.9 2004g i sad mi trazi master cod za navigaciju i cd

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu pomoći nema, ako nemaš kod (četvorocifreni brij), ja ne znam nikog ko ima key generator za marelli connect nav.

Možeš preko ovlašćenog servisa da šalješ broj šasije da ti na osnovu njega daju code, ali to je veoma skupo, preko 100eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomoc oko naknadne ugradnje fabricke navigacije u fiat stilo jtd dynamic 2004 godiste,ako ima neko slikoviti prikaz ili neki tutorijal,bilo sta, bio bih mnogo zahvalan. Nema multifunkcionalni volan,niti izlaz za dodatno napajanje i antenu za gps, ako je potrebno jos nekih informacija oko kola na raspolaganju sam.

Edited by neshaoct
spojeno by bglion ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !

Hocu da kupim Stil-a 1.6 16v , nasao sam odlican primerak medjutim vlasnik kaze da nema za njega Navi CD ! da lije problem isti nabaviti, mozda skinuti sa net-a ili ..................

Unapred se zahvaljujem na odgvoru !!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima CD sa mapama evrope za CN+,i koje su poslednje tj iz koje godine?

Sent from my HTC Desire Z using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednje su ti European Package 2010/2011, sa kartama iz 2009. Naravno, Srbije ni u tragovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna gde mogu da skinem verziju Connect nav V.9.8, jer ja ne mogu nigde da pronadjem :question: .

Navodno, sa tom verzijom ne trazi master kod.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...