Jump to content
FAS Goran
neshaoct

11. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

Posto su mi izasli u susret i zakazali:

Ugradnju xenona kod Vlade u 9h nedelja

Zatamnjivanje stakala u Blek Glasu 14 i 30h nedelj

Nadam se da ce sve biti gotovo i da cu u 18h stici na skup. Inace clanska karta je uspesno stigla prekljuce.

Vidimo se u nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,ma naravno sve je dopusteno,pa ako oces dodji peske :welcome:bitno je da se druzimo,nije bitno koje aute vozimo.pa da nas u nedelju bude sto vise,u to ime ziveli :cheers:

zivela domacina i kuvana rakija. :wine:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ćeš se sutra setiti šta si napisao :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremite sitan novac za stikere... :D:thumbup:

Uzecu sinu kovanice od 10 i 20 rsd, a mozda i neku od 5 ako ima.

Jel dovoljno sitno? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je vama ljudi? Neša je mislio na hiljadarke da usitnite petohiljadarke... njemu je to sitan novac jedna članarina 'vamo jedna tamo :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji teoretska sansa da stignem sutra posto menjam lezajeve prednjih tockova.Trebao sam danas da zavrsim i da potvrdim dolazak ali je starom lezaju trebalo malo vise "ubedjivanja" od strane cekica od 2kg jos i ovo gov*o od vremena me prekinu u pola posla!Pobegao sam od oluje u kucu i sad sedim u sobi sa diskom,glavcinom i tockom posto nisam stigao da odnesem sve u garazu.Nadam se(opet zbog gov*eta od vremena) da cu sutra u toku dana zavrsiti oba tocka pa da dodjem na okupljanje da malo "razgazim" nove lezajeve!Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim.Svi koji dodju,pozivam da glasaju....BOKIJA za SUPERMODERATORA. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ne mene nego BOKI.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim sa Bajker Junior-om :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam stigao da dodjem, pravo sa puta na okupljanje. :D

Mada sam zbog toga i ranije zapalio, al sta da se radi. :)

Nikad vise Fiat-a i Lancia nisam video na jednom mestu, a pozz i za Alfiste. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo super, dosta novih lica, ili su to stara, ali ih ja ne znam. Puno pozitivnih likova na malo prostora. :thumbsup:

P.S.: Neso, zadavicu te! :welcome::cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ura za Dovlu.Novi rostiljdzija.Cuo sam za Leskovacki voz,a ovo bese Bosanski gepek.Jos malo pa ce da prevazidje i Sundjer Boba. :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Bokija nije važno. Leskovacki ili Bosanski, voz ili gepek, bitno je da bude roštilj! :w00t::clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam samo htela da se javim , i da se zahvalim sto ste se potrudili da mi ne bude bas skroz na skroz neprijatno za prvi susret,pa se vidimo na nekom sledecem okupljanju , a hvala i na nalepnici. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema slika... znaš ono pravilo koje smo uveli ti i ja, da ono što se desi na okuljanju ostane na okupljanju :harhar:

Šalu na stranu, iskreno nisam očekivao da će roštilj potrajati onako dugo... nikad više ljudi i nikad više stidljivosti nisam video :) A eto, ja se potrudio :D U svakom slučaju, verovatno najveći skup do sada (bar na kom sam ja bio). Nadam se da ćemo se viđati još ubuduće u ovako velikom broju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,Malac,leeeepo,sad mozeda se banujes sam.Nema zivota onome ko snimi kako predsedniku viri dupe iz gepeka.... :thumbsup: Znao sam ja da nije deka.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...