Jump to content
FAS Goran
neshaoct

11. Zvanično FLCS Okupljanje

Recommended Posts

Dodzem, dodzem.....za sve postoji prvi put

Nece da bidne problem da povedem zenche, pretpostavljam?

Gledamo se u svaki slucaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

na zalost ne mogu doci jer jos uvek nisam nista uradio vezano za auto od sudara :(

lep provod svima!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ponovo radim oko kuće, ovaj put pravim stepenice za sprat. Je.iga da ste se svi skupili jedan vikend kod mene do sada bi soliter napravili!!! :thumbup:

Da li je Weseli kojim slučajem moj drugar iz detinstva koji se ponovio a nije javio da zalijemo!!!

A još pritom se ja još uvek raspitujem da li ima negde neki dobar stilo kao što me je zamolio?!

BITANGO JEDNA spremi nešto da se nabode na čačkalicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dolaze stikeri na okupljanje?

Stiker sa znakom Kluba je već gotov.

Stiker sa adresom sajta ide u izradu sutra...i 99% oba uzimam u subotu, tako da će u nedelju biti tu. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nisam do sada dolazio na oqpe, a u najavi ovog oqpa nije navedena lokacija vec samo vreme, zanima me gde se tacno nalazite (slika sa mape me asocira na parking kod interkontinentala)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto su stikeri gotovi, :thumbsup: vidimo se u nedelju. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim prvi put, ali ovaj put sluzbenim kolicima, privatni mi kod majstora... :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih reci 3 stvari:

1. Verovatno cu doci bajsem, da razbijem monotoniju :p

2. Ko mi je bese pre 2-3 okupljanja trazio elearn za stila, donosim ga sad u nedelju!

3. malo cemo se fotkati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ako je fiat :rtfm:  :welcome:

pa sta ja znam, pozadi pise

Z A S T A V A 10

a ispod LICENCE BY FIAT

jel' se to uklapa u propozicije? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,ma naravno sve je dopusteno,pa ako oces dodji peske :welcome:bitno je da se druzimo,nije bitno koje aute vozimo.pa da nas u nedelju bude sto vise,u to ime ziveli :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu verovatno doci ali bez kola. Ako dodjem dolazim skuterom, ali isto je italijanski proizvod, nece mnogo odudarati. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim sa Themom, ako bude lepo vreme :) ...taman malo da je izvadim iz garaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamolio bih sve one koji planiraju da posete ovaj eminentni skup :D da popune ovu prijavu: www.fiat-lancia.org.rs/forum/okupljanje kako bismo imali uvid u to koliko će ljudi doći i da se što bolje organizujemo! Prijava nije obavezujuća, što znači da ako je popunite, a ne dođete neće vam se ništa desiti :thumbsup: ovo nam treba samo radi naše evidencije.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...