Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Hoću da sa jednog FIAT punta prebacim na drugi FIAT punto radio ali onda gubim kodove a kako sam auto kupio bez knjige nema ih niđe.Da li mi možete kako dati program da ih nađem preko kodova ili pak da ostavim kodove pa da ih vi nađete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molba, hitno mi treba kod za kasetofon LOW, punta mk2 :-) BP 9372 3752 4516 , 7 649 372 316 Pokusah sam, ne ide... Prodavac je bio korektan, zamenio mi prazan akumulator jer nije hteo spustiti cenu auta, uzeo mi sve pare, i kasetofon sad traži šifru. A voznje bez mjuze nema, zar ne?  :-)

IMG_20170128_154823.jpg

Edited by Punto.
Slika dodata

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic

Ako moze pomoc sa kodom za kolegu iz posta iznad, posto mi je pisao na PM a ja imam samo dekodere za Stilove uredjaje.

Hvala unapred.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraljevi, Wait kaze, kasno sam video uputstvo, pa sad moram sacekati... Nadam se ne 24h. Da probam skinuti kleme, zameniti akumulator, ili kako ubrzati ?

I ima li neko blendu za punto mk2 polovnu? Vidim na oglasima je oko 500din, al niko nije iz Bga? 

Edited by Punto.
Blenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ta cena za blendu ako si gledao cenu kod Pedje iz Indjije.

A sto se tice onog WAIT ima neki period cekanja u zavisnosti koliko se puta unese pogresan CODE. Sacekaj do sutra pa probaj sa pravim kodom.

 

@Markobgd Da li staviti Costu i Rondona  u napad ili Kane-a i Defoe-a? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nego kako, ako ne radi onda crkne 100%, trece nema :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

može pomoć

dakle ovako

ja glupa kretenčina neiskazana kupio sam razbijenu cromu samo zbog navigacije vjerovali vi to ili ne

i naravnoooo

u razbijenom autu navi radi ko singerica

prebacim je kod sebe trazi me master code

 

i da zvao samo ovlašteni servis traže me preko 100 eura za cod pa da nebi dodam jos 100 i biram navigaciju 2 din kakvu hocu

 

dakle ime cn+ je

500189440217620

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Jel moze pomoc oko coda za radio za Stilo MW 2005 godiste.

Visteon radio sa MP3.

M021912

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ljudi dali neko zna nesto o ugradnji auto radija u fiat stilo  konkretno u mom slucaju imam radio sa kasetom koji sam kupio polovan.Uspeo sam da ga usaglasim sa autom ali na radio uredjaju stalno stoji poruka "weit 0:02:00" Nasao sam negde da je to vreme izrazeno u minutama koje auto radio ceka do unosa sledeceg koda ja kod imam ali mi nedaje mogucnost da ga unesem jer ta poruka stalno stoji i neodbrojava  pa ako neko nesto zna bio bih mu veoma zahvalan pozdrav.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rasaja

 

Pogledaj sada nakon spajanja tema šta treba od podataka da napišeš da bi mogli ljudi da ti pomognu oko koda za taj radio. :thumbup: 

Sve ovo ako sam dobro razumeo da je reč o fabričkom radio uređaju iz Stila. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...