Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Juce sam skidao Akumulator sa Punta 2 zbog punjenja i kada sam vratio u radio mi trazi code koji ja ne znam nazalost. Gledao sam na netu da postoje kalkulatori po serijskom proju ali ja ne mogu da nadjem pravi za ovaj radio.

U pitanju je fabricki Blaupunkt radio a info. su:

S/n: BP937215695296

BP-NR. 7 649 372 316

PROD.NR. FIAT 375 289 639

Ako neko pri ruci ima odgovarajuci kalkulator molim da mi pomogne. Hvala!

Edited by neshaoct
spojeno - by Banetv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja isto imam problem da odkodiram Blaupunkt uređaj.Dobio sam ceduljicu od čoveka od kog sam kupio auto u pitanju je Punto HGT,pa ako neko zna kako da dođem do koda koji mi fali,i šta da stisnem na uređaju da bih imao mogućnost da ukucam kod i pokrenem ga.Evo šta piše na papiru:

FIAT RNS3

BP-NR 7612001433

PROD. NR. FIAT 735272571

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pitanju je fabricki Blaupunkt radio a info. su:

S/n: BP937215695296

BP-NR. 7 649 372 316

PROD.NR. FIAT 375 289 639

Ako neko pri ruci ima odgovarajuci kalkulator molim da mi pomogne. Hvala!

Kod je 3663 ili 1663

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekome trebaju kodovi za radio cd/kas Visteon, neka mi pise

besplatno je za kolege sa foruma

potreban mi je serijski broj (moo1234)

nasao sam program za dekodiranje i kod mene radi!

pozdrav

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kupila mi sestra punta mk2 i ima kasetofon fabricki ali trazi code, ja sam pokusavao preko bp calc-a ali ne ide, jel zna neko kako se to radi

serial: bp937227245902

prouct :7649372316

hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ probaj 0301 ili 3159

na bp-u izbacis prvu cifru (u tvom slucaju 9) i kucas dalje.. trebalo bi da radi :)

javi sta si uradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marsa

pokusavam ali nece da kuca brojeve preko 6.

nebitno da li pokusavam da pritisnem keca vise puta otkuca mi keca 4 puta ili ako drzim onda samo toji na kec na prvom broju. u pitanju je kasetofon

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ probaj da vrtiš točkić dok ne dođe pokazatelj na željeni broj, zatim stisneš točkić i tako si izabrao prvu cifru. To ponoviš za sve 4, a onda točkićem izabereš pa klikneš na zavijenu strelicu, kao dugme ENTER na tastaturi kompjutera. Ako pogrešiš, ima delete u vidu strelice unazad

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marsa

Brate nece ni tockic ni nista, ali hvala u svakom slucaju na trudu. poslao sam poruku na onaj strani forum http://www.unlockforum.com/showthread.php/4983-Blaupunkt-radio-code-needed i lik mi za 2 min pustio kod 4541 i proradio mi kas :guitar::smoke: verovatno ima raznih vrsta tih kalkulatora ali meni su trebale cifre do 6. Ponavljam hvala na ulozenom trudu i pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta treba da se stisne da bi se sa check preslo na opciju za kucanje koda? neka dva tastera ili kako? spojene su tri zice, napon, masa i memorija valjda.... treba li jos nesto da se spoji? ispisuje samo check i kad duze stoji,ugasi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih ko zna, da odradi code za cg changer blaupunkt BP.Nr 7 607 769 150, product Nr. fiat 735 273 184 (ovo je na povrsini sanzera).... sa strane pise BP915024328063..... hvala puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Treba mi pomoc oko koda za radio kasetofon u mom puntu 2002 g.

BP937215349900

7649372316

Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, imate par strana unazad objasnjeno kako se koristi kalkulator.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko dugo radio treba da bude ukljiucen da bi se mogao uneti kod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da mi je cd plejer dekodiran i da mu nije potreban KOD.

jos uvek nisam kdidao akumulator tako da prakticno nije gubio napajanje.

Jel je imao neko iskustva sa istim? ako ima koda, gde bih mogao i za koliko da ga dekodiram?

ne bih nespreman da okusam srecu :D

hvala unapred

Edited by neshaoct
spojeno by Ivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je u pitanju fabricki CD na Stilu, posto nisi naveo ni koji je uredjaj ni koji je auto tacno u pitanju, imamo samo ovaj avatar ;)? Ako je tako, trebalo bi da se uredjaj po inicijalnom unosu koda veze za tu instalaciju, tako da naknadno skidanje klema ne pravi problem (uredjaj ne trazi unos koda). Tek ako se uredjaj prikljuci na drugi auto, u tom slucaju ce biti potreban kod.

Imas po netu (a cini mi se i na gornjoj temi) te generatore kljuceva po serijskom broju uredjaja, tako da opusteno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je u pitanju fabricki CD na Stilu, posto nisi naveo ni koji je uredjaj ni koji je auto tacno u pitanju, imamo samo ovaj avatar ;)? Ako je tako, trebalo bi da se uredjaj po inicijalnom unosu koda veze za tu instalaciju, tako da naknadno skidanje klema ne pravi problem (uredjaj ne trazi unos koda). Tek ako se uredjaj prikljuci na drugi auto, u tom slucaju ce biti potreban kod.

Imas po netu (a cini mi se i na gornjoj temi) te generatore kljuceva po serijskom broju uredjaja, tako da opusteno...

Da stilo 1.9 JTD 2003 je u pitanju...

Hvala puno druze, pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) , nema na cemu, pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilikom zamene akumulatora na Fiat stilu radio aparat je ostao bez napajanja i sada traži kod.

Da li je neko imao sličan problem i kako pronaći kod.

Da li ima možda neki kod kalkulator.

Aparat je : VISETEON SN:m209180

pS:Probao sam na: www.radio-code.it

Edited by neshaoct
spojeno by Ivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja cu da ti "dekodiram"...

Kod ti je: 5886

Cudi me da ti je trazio taj kod, posto se vezuje preko CAN za konkretnu instalaciju i ne bi vise trebao da ga trazi pri skidanju klema. Tj. trebao bi da ga trazi samo pri premestanju uredjaja u drugi auto. Proceduru za unos imas u uputstvu "Stilo - Sound system" (ako je ne znas).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, nema na cemu, pozdrav i tebi.

Ovaj moj programcic do sada radi bez greske, ako jos nekome eventualno zatreba kod za fabricki CD/kasetas za Stilo, slobodno neka se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...