Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

11 hours ago, Ivan said:

@SavaRea

Ja sam izgenerisao Code 3633, za tvoje podatke.

Pogledaj u uputstvu kako se unosi svaki karakter koda, da ne ponavljamo 1000 puta isto.

Hvala najlepše na odgovoru!

Međutim, nisam dobro shvatio problem u samom startu, kod nije dovoljan. Radio izbacuje cancheck i verovatno mora na dekodiranje. Jedino ne znam da li postoji mogućnost da proradi kada se postavi u auto jer za sada samo je proban na stolu. Prethodni radio sam kupio kod istog čoveka pa mi je ovaj poslao kao zamenski, a sa prethodnim nisam imao nikakvih problema bez obzira na vađenje iz kola. Nismo iz istog grada inače bih to sa njim završio, sada gledam šta mogu sam, a ne plaća mi se dekodiranje jer sam sve to platio kada sam kupovao prvi put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je prethodnom radiju skinut kod, pa si ga povezao bez problema.

Nista te ne kosta da ovaj "novi" radio nakacis u auto i ako ti trazi unos koda (Enter Code), sve je OK i trazi uparivanje sa Body Compom. Generisan kod imas iznad, tako da ga samo ispravno ukucaj, proceduru imas na forumu a i u korisnickom uputstvu: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo isprobano i ne vredi, mora da se dekodira!

Pa ništa, kada budem išao kod tog čoveka za neke druge stvari odneću mu da ga dekodira, on reče da to nije problem, a do tada ću da se patim sa starim kod kojeg ne radi cd, a sada ima problema sa uključivanjem jer na hladno mora više puta da se uključuje "da se zagreju lampe". Ponekad se uključi pred sam završetak vožnje :D! Verovatno je nekii kindenzator, ali neću ja time da se bavim.

Kod sam zapisao pa ćemo da vidimo da li će zatrebati.

Hvala ti još jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, nego nista ne uradismo ;) . Sta je tacno problem, pa si zakljucio da mora da se dekodira?

Sta se desava kada zakacis radio na instalaciju vozila? Do kog koraka si se dobacio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ja loše nisam uradio. Juče mi je stigao radio, priključio sam ga na stolu i odmah je upalio cancheck. Probao sam kodove, pa ono 1+6 pa ne znam BN+AF i ništa se ne događa. Danas sam ga ubacio u auto i sve je isto, napiše cancheck i to je to. Uradiće prodavac, samo što će potrajati dok ja odem do Obrenovca. Da, ubacio sam i cd koji je ostao unutra, neće da pokrene motor i da ga izbaci. Jedino kada se pritisne broj 5 kao da zazuji motor cd-a, ali ništa se ne događa. Znači sve je isto je bilo i pre ubacivanja cd-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdra svima.

Da li bih mogao da dobijem kod za sledeći model CD playera, u pitanju je Fiat Stilo (Visteon):

 

Visteon part no. VP4FCF-18C838-BA

Serial no. M161808

model OB

Fiat part no. 735392561

 

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzivaj ;) , nema na cemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.Potrebna je pomoc ,automobil je  FIAT 500,skidan akumulator,uredjaj trazi kod.

Imam neke kalkulatore,ali nesto nisam uspeo da dobijem odgovarajuci kod.

Ako neko moze da pomogne,unapred zahvaljujem.

WP_20181221_22_35_07_Pro_LI[653].jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, AsmirSmajlovic said:

Da li bih mogao dobiti cod za radio u pitanju je Fiat Stillo

FIAT PART NO : 735321773

SERIAL NO : M011419 

Hvala vam unaprijed

3046

On 21.12.2018. at 10:48 PM, kizazvucnik said:

Pozdrav svima.Potrebna je pomoc ,automobil je  FIAT 500,skidan akumulator,uredjaj trazi kod.

Imam neke kalkulatore,ali nesto nisam uspeo da dobijem odgovarajuci kod.

Ako neko moze da pomogne,unapred zahvaljujem.

WP_20181221_22_35_07_Pro_LI[653].jpg

Radio je bio u blokadi,nije mogao da se resetuje,odnosno da trazi unos koda.Reseno tako da je ucitan sadrzaj eeproma sa drugog istog takvog,i radi.Tako da je reseno.

Edited by kizazvucnik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari

Kao sto se vidi nov sam na ovom forumu ali imam staro pitanje.

Posle zamene akumulatora na mom voljenom Fiat Punto 2 doslo je do resetovanja radia. Na zalost kada sa kupio auto,kod nisam dobio,i sve do sada mi nije bio potreban 

Isprobao sam BP_CALC i dobio sam kod 0455 ali na mom radio uredjaju ne postoji opcija da se unese 0, samo cifre od 1-6, te bih molio za pomoc

815 BP137623246905

7 641 376 316

Naravno u pitanju je fabricki Blaupunkt radio za Punta

 

Na svakoj pomoci se unapred zahvaljujem

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Ja dobih Code 1141, za postavljene parametre.

Za unos, korisnicko uputstvo za Punto Sound system: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf

Drugar ne znam kako si izveo ovu magiju ali evo moj sin od 6 godina ti je do neba zahvalan (takodje i ja). Ako ikako mogu da ti se oduzim samo rec fali. hvala ti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da je zadovoljstvo sincica i moje licno ;) .

Tu smo da se pomognemo, uzivaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, potrebna mi je mala pomoć. Kod za radio za fiat ideu
BP532457611843
7645324316
Hvala unapred! 09611fd04bdf8453373fef300ab73000.jpg

Послато са Tesla_SP6.3 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...