Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

drugari moze pomoc treba mi code za radio cd od Punta, evo podaci

Fiat punto HIGH CD

7 641 376 316

815 BP137623263303

i kratko uputstvo kako se unosi?

Edited by shuby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima CODE CALCULATOR za Puntov Blaupunkt mp3 radio(ali koji 100% radi):

BP815 BP237534125140

CD 7642375316

BAR COD 50920072686

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa kasetofonom... Kaze me NO CAN NETWORK... Da li je to problem sa kodom ili u cemu je problem??? Ako je sa kodom onda je serijski broj M009300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam problemčić sa Lancia Lybrom, u njoj je integrisan uredjaj koji sadrži radiokasetofon, cd šaržer, navigaciju i mobilni telefon, ne prihvata mi fabrički code . Bio sam kod par majstora koji su pokušavali da ga dekodiraju, ali bez uspeha. Zna li neko ko bi mogao da to uradi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HINT: za sve one koji ne znaju da koriste bp_calc za fiat blaupunkt plejere, imate dva broja na uredjaju: PART No (pocinje sa 76) i SERIAL No. U bp_calc unosite tri broja iz PART No (ignorisete prvi broj i uzmete srednja tri broja) + poslednjih 7 cifara SERIAL No.

Primer:

BP237534125140 (SERIAL No)

CD 7642375316 (PART No)

broj koji unosite u kalkulator: 3754125140

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da obavestim sve forumase da svi kojima treba kod za radio/cd, neka se uclane na ovaj forum My link. jer ljudi odgovaraju na sva pitanja u vezi koda u roku od par sati i nema uslova kao na nekim forumima da morate imati minimum od 50 postova da bi vam da likod. Samo lepo napisite sve podatke(ser br i part no) i zahvalite se unapred i sigurno odgovaraju. Probao sam i odmah su mi odgovorili sa tacnim kodom i ustedeo sam 1200 din :thumbsup:

poz svima

Edited by zjaxe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi aj pomagajte, imam Kg Punta i moram da skinem CANCHECK zaštitu sa fabričkog cd plejera a ne mogu da nađem nikog ko to radi?! :crybaby:

Ako znate nekog iz Novog Sada ili okoline pišite.

Ili to ili da ga prodajem, stoji mi u kolima a ne radi :realmad:

Unapred hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne rade to :thumbdown:

Ma dosta mi je više, ići će na prodaju a ja ću juriti neki sa skinutom zaštitom i kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Takodje identican problem, izvadjen akumulator i radio na puntu sad trazi taj kod.

BP937215280403

7649 372 316

Ima i neki broj sa gornje strane product number 375 272 569 mada mislim da je to onaj gore, onaj gore je odmah ispod BP broja.

Ako neko moze da pomogne sa tim kalkulatorom, ako ne da nosimo na dekodiranje...

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Probali smo ali nam kalkulator izbacuje brojeve koji ne mogu da se unesu. Posto radio ima od 1-6 brojeve nema 0 i preko 6... Pa rekosmo da nismo dobro uneli, mozda neko bolje zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svima... Pre 7 dana sam kupio Lybru i imam jedan problem... Trazi mi "kod" ne mogu da upalim ni navigaciju ni radio,a nisam dobio kartice sa kodovima... Sta da radim?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sofra015

probaj da skines sa zadnje strane brojeve

izgledaju ovako:

"2569K30W5016021

Model BE2569

Serial No W5016021 "

Imam neki kalkulator za becker koji mozda daje kod

Pre nego sto rasturis probaj 4444 :coffee:

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomoc oko koda za kasetofon iz punta, pokusao sam ja da u BPcal generisem kod ali ne kontam kojih 11 cifara treba da unesem. Jel moze neko da mi pomogne oko toga?

Brojevi su ovi

Kasetofon fiat punto

bp nr 7 649 372 316

prod nr fiat 735 272 569

bp 9372y3673858 ugravirano sa strane

Edited by Branko

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Hvala.

Ajde mi jos samo reci kako da kazem drugu da unese taj kod? Jer mislim da nije isti fazon kao u Stilu gde se za svaku cifru brojevi od 1-4 pritisnt odredjeni broj puta i na kraju za potvrdu pritisne broj 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se dobro secam, koristis brojeve 1-4 i to stiskas ih dok se ne promene na zeljenu vrednost. Kad zavrsis, pritisnes strelicu na desno (trazenje stanica).

Nisam siguran, jel moze neko da potvrdi ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...