Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Kod ti je 9927.

Share this post


Link to post
Share on other sites

puntov radio blaupunkt

BP937227265173

021426

7649372316

i kako se ukucava kod, moram objasniti preko telefona tastu. a ni ja ne znam, tako da neko ko je ukucavao molim da objasni slikovito...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo moje cudo za tvoj SN M010675 izbacuje kod 6055.

Probaj pa javi rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro vece svima. Imam dva pitanja:

Prvo: Imam punta 2001. i ima fabricki radio kasetas sa displejem, KOJI NE RADI, tj na njemu nista ne pise samo sija...e sad, kada sam menjao akumulator, radio je prestao da radi, verovatno da trazi kod....Ja imam od punta fabricku knjizicu u kojoj se navodi kod mozda kao primer 4613.... DA LI JE TO TAJ KOD? I

Drugo: KAKO DA UKUCAM TAJ KOD JER NA DISPLEJU NISTA NE VIDIM?

HVALA UNAPRED!

POZZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj broj je verovatno kod al radio se ne ponasa zdravo. Probaj da skines klemu jos jednom ili ga izvadi i skini dzek, morao bi da se upali i reaguje bar na dugmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja punio akumulator na Marei skidao ga skroz, i kad sam ga vratio CD-plejer je samo ponovo memorisao stanice i radi normalno! :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogucnost iskljucenja koda sto je kod tebe slucaaj verovatno a i ja sam kod sebe na autu to uradio posto sam jedno vreme nesto radio na autu pa svako malo skidao akumulator pa da se ne bi smarao sa kodom svaki put.

Ne mogu sad da se setim procedure iskljucenja koda ali ako nekome treba mogu pronaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban kod za Visetion M024429.

Unapred zahvalan

Pronasao sam neki program i po njemu je kod 8258.

Sutra cu probati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovaj moj softver za taj serijski broj izbacuje identican kod - 8258.

Do sada nije bilo greske, tako da je sigurno to to.

Evo i "procedure" za unos koda za Stilo Visteon, ako nekome slucajno zatreba, cini mi se da nismo postovali samo uputstvo:

Screenshot22.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kome treba da otkljuca Visteon za Fiat Stilo, nek se javi za kalkulator radi 100% (otkljucao sam CD) upisuje se ona oznaka koja pocinje sa M......, meni je cak dao origainalni kod na kasetofonu iako sam imao CODE karticu i nalepnicu za radio! Pozdrav za sve forumase najjaci ste! :unworthy: U poslednjem casu sam odustao sam od postavljanja linka zbog lopina, a ima ih na svakom koraku! A ako bas insistirate postavicu ga. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi pomagajte... kada mi na kasu pise no can network...u cemu je problem... ??? Zna li iko??? Ne reaguje ni na jedno dugme a nema ponude za unos koda...pomagajte !!!

Usput ,radi se o Fiat stilu 2003

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam, moj je kasetas , nema CD.. mislim da je bas softwerski problem... citao sam da se mnogima to desavalo ali ni na jednom forumu nema resenja... Jedino da odem u ovlsceni servis...sto je u Srbiji jel nemoguce.. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle zamene akumulatora trazi 4-cifreni kod, koji nisam dobio prilikom kupovine. Kako doci do koda?

Edited by neshaoct
spojeno by Nidzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa informacijama koje si nam napisao, nikako ;) .

Ako je mozda Stilo i njegov Visteon u pitanju napisi njegov serijski broj (ili mi posalji na PM) pa cu ti izgenerisati kod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad vas 20 s prethodnih par strana koji ste dobili kod od Ivana, organizujte se i odvedite coveka negde na klopu. Misim red je ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...