Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Moze li neko molim Vas da mi kaze da lice ako skinem klemu ili izvadim radio kasetofon(originalni)iz brava,da se ponisti kod,ako ga uopste ima i kako se to posle dekodira posto nemam nikakav kod od njega? da lineko zna kako se na njemu podesava sat,sve sam dugmice pritiskao ali neide? Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao takve probleme... vadio sam radio i na mesec dana i nije mi tražio nikakav kod. E sad, ne znam da li je bilo različitih modela tih fabričkih radija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo slikaj da vidimo koji je model kasetofona.Ja sam moj skino na par dana i nije trazio kod.Sto se tice sata ako imas dugme exp onda ga drzis par sekundi i nadjes u meniju clock ili time i podesavas dugmicima za memorisanje stanica (pise ispod njih h+ i h- i m+ i m-).Tako bi trebalo koliko se secam.Za unosenje koda klikni OVDE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde se moze skinuti service manual za brava/u (part 2) gde su objasnjene sve funkcije i podesavanje za grundig AD182H i AD182L (strana broj 275 u pdf).

Sto se tice koda postoji opcija kojom se iskljucuje trazenje koda nakon gubitka napona napajanja.

Po defaultu trazi kod nakon par minuta bez napona.

Upustva su za ova dva kasetofona.

AD182_H.jpg

AD182_L.jpg

Edited by tox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi malopre fabrički cd za Punta, pa ako možete da mi date kod za njega, i da mi objasnite kako ga ukucati i kad?

BLAUPUNKT - GMBH

Made in Portugal

815 BP137635002419

Fiat Punto HIGH CD

7 641 376 316

e1 021613

Edited by Jurke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj 7860 :thumbsup:

Kad nakacis CD izbacice ti CANCHECK i nakon toga odmah zatraziti kod, ti ga ukucas i to je to. Ne zaboravi da nakacis i onaj mali dzek ako imas pored ona 2, on ide skroz gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti!!!

Koji drugi džek??? Imam, ja mislim, samo ona 2 iso konektora?! Za šta služi taj gornji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj 3 je za neki telefon ili tako nesto, nebitno, meni nije trazio kod dok i njega nisam zakacio, kod tebe ce moci i bez toga, sacekaj samo jos jednom da proverim taj kod . . .

Taj kod mi je opet izbacio tako da pokusaj :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj opet hvala!

Jedino nije plastika uređaja sjajna kao ova na tabli :(

Al' to nikako nisam mogao sa slike videti... Šta je tu je.

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kako da nabavim kod za fabricki puntov radio...ja mislim da je kasetofon u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ti serijski broj kasetofona. Ja sam ga nasao na nalepnici koja je bila zalepljena sa strane uredjaja, znaci moras da izvadis radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[i sta onda kad nadjem taj serijski broj?

Edited by srkiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozzz...treba mi mala pomoc,ubacio cd changer za stila fabricki i naravno trazi kod,ukucam kod ali nece da ga potvrdi na 5.Prelisto sam forum uradio bas onako :question: kako je fiat driver objasnio ali nece,ima li neka druga fora ili mozda mi kod nije odgovarajuci...thanks unapred :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda iskoristis programcic iz prvog posta :welcome:

Ali to je za stilo....jel vazi to za punta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlada34 ako ti ponovo nudi opciju za unosenje CODE-a onda ti taj nije odgovarajuci

Srkiv, izvini nisam vidio da je Punto u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si kod nije valjao,nasao sam pravi na nekom forumu posto ni jedan kalkulator nije izbacivao pravi kod! :thumbsup: Hvala ti puno... :unworthy:

Srkiv,izbaci te serijske brojeve sa radija ovde!Neko ce ti vec pomoci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Vozim Fiat Punto 2002 g. Treba mi code za radio:

Seriski broj je: BP 937227469555

A broj kasetofona 7 649 372 316

Bio bih vam jako zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar kupio punta 2002 godiste i unutra ima radio sa kasetom, medjutim menjao je akomulator i sad mu trazi kod. Jel moze neko da izgenerise kod za taj uredjaj? On mi je poslao ovaj serijski broj od uredjaja: BP937237526960 Pozdrav i hvala unapred. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo neka ga ubaci kompjuter prepoznaje sam kodove,ja sam tako uradio nikakav kod nisam ubacivao samo je pisaolo checking......i prijavio ga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...