Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Guest 1793

Danas sam skidao akumulator na Puntu mkII i onaj fabricki radio-cass samo ispisuje code, pretpostavljam da mora da se skine ta zastita, ili sta je vec...

Gde to moze da se uradi, koliko ksota i mora li svaki put kad se skida akumulator, ili se odradi samo jednom ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

We are able to provide online Fiat Radio Decoding / Codes for your car radio usually within seconds of payment simply by providing your Fiat serial number via our online code search facility

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavi ovdje ili na pm serial, mozda ti ja mogu pomoci...10-to cifreni broj mi treba za blaupunkt...

Edited by Visconti

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nista od pomenutog ne pomogne, moj drugar radi dekodiranje, pa posle skidaj kleme koliko hoces... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosim se mišlju da svoj originalni audio uređaj na Stilu zamenim za takođe originalni ali bolji.

Aftermarket otpada jer je 1din premali (ružno), 2 din (obično se ne skida displej- krađa) ali nije to tema.

Na ovoj stranici :thumbsup: post #72 http://www.fiatforum.com/stilo/88865-help-stilo-radio-code-5.html može se skinuti češki programče koji generiše kodove za Za Fiatove originalne audio uređaje. Potrebno je ubaciti serijski broj koji počinje sa M..

Probao sam stvarno izbacije neki četvorocifreni broj.

Koliko sam shvatio kod audio uređaja je vezan samo za taj serijski broj.

Pitanje je kada i kako se kod unosi ?? :question:

Da li je neko imao nekih iskustava? :question:

Miki uključi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam preko ovog programcica izracunao sebi Code za CD kad sam kupio

Radi, daje ispravan code.

Sto se tice unosenja, ides sa 1,2,3,4 i pritiskas onoliko puta zavisno koji ti broj treba. Za konfirmaciju pritisnes 5

Cim upalis uredjaj odmah ce ti zatraziti code

EDIT: Pazi, kad ubacis novi CD player, trazit ce ti i code od Changera (cini mi se da ga imas)

Edited by FIAT driver

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna neki program koji bi izracunao kod za muziku iz Punta?

Dosad sam dobijao od par njih ali samo za Stilo a to vec imam.

Na netu sve sto sam pregledao je nemoguce skinuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj ovaj. Fajl je RAR format, ali pošto mi nije dao upload u tom formatu, ja sam ga preimenovao u FIAT.TXT pa vrati u FIAT.rar , raspakuj ga i imaš program za proračunavanje fiat-coda.

FIAT.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na trudu ali i dalje sam dobio program za dekodiranje Stilove muzike a meni treba za Punto. :(

Kod Stila ima oznaka M i broj a kod Punta ide BP i broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze neko da objasni kako se skida fabricki radio(kasetofon) kod Stila??? Izgleda da mi je otisao osigurac pa moram da ga promenim???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras uzeti 4 neke zice,ja sam uzeo igle za heklanje,neka budu dugacke oko 15cm i zabodes u one 4 rupe na radiu,povuces ga prema sebi i to je to :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze ali ima nekih nelogicnosti tj. X a ne upisuje se logicno broj nego pola od jednog a pola od drugog broja na radiu.Prito kad izbaci kod ne znam da lije tacan.

Provericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam skidao akumulator na Puntu mkII i onaj fabricki radio-cass samo ispisuje code, pretpostavljam da mora da se skine ta zastita, ili sta je vec...

Gde to moze da se uradi, koliko ksota i mora li svaki put kad se skida akumulator, ili se odradi samo jednom ?!

napisi mi serijski broj ako pocinje sa BP... i broj koji pocinje sa 7.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj ovaj. Fajl je RAR format, ali pošto mi nije dao upload u tom formatu, ja sam ga preimenovao u FIAT.TXT pa vrati u FIAT.rar , raspakuj ga i imaš program za proračunavanje fiat-coda.

Ne bih ja ovo pokretao na kompu....

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3b265fb25e9d6d71b93c61b8c61d6824a5f6902fdf3edb62df6e5978a2bfed2c-1277959559

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjao sam akumulator i kad sam vratio kleme izbacio mi je kod za kasetofon?

Nazalost ja ga nemam pa molim za pomoc gde i kako moze to da se resi!

Seriski broj je: BP 237123556068

A broj kasetofona 7 642 371 316!

HVALA!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...