Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Dobri ljudi
Treba mi kod za Visteon.
I gde ima taj kod kalkulator da se skine?
Hvala .


p.s.
Pretpostavljam da će Ivan da odgovori pa da kažem da je CN otišao u aut a delova nema,.

 

7e776efde7c53281131fb8503f27619e.thumb.jpg.09e3eebf0f1360d1e6dc1700de3164eb.jpg
 

Edited by Ivan
Slika prebacena na FLCS server, sredjen format, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, jure said:

Dobri ljudi

Za mog dragog kolegu Stilistu @jure , kada sam mogao da dovezem (bese) ulje pre par godina do Loznice :D, kakav je problem da kliknemo tri puta.

Code za taj Visteon ti je: 2163

 

PS: Sta je problem sa ConnectNav+, da probamo da izbunarimo nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkazala komandna ploča i GSM modul
 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post, skinut TT potpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, ima da se cacka. I mene je zezao GSM modul na bivsem Stilu, pa sam ga na kraju zamenio.

Jesi li pokusavao da nadjes nesto iz rashoda, pa da pakujes? To je najpovoljnija varijanta, posto su po servisima bar tada drali. Tako sam i ja nasao modem i sam odradio za smesne pare. Ne pratim nista oko toga vec godinama, ne znam ni kakva je trenutno ponuda ni cene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražim ,trazim ,ne odustajem od CN.
p.s
Ako cujes nesto javi.


Sent from my MI 9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2023 at 3:55 PM, Krki99 said:

Pozdrav, imam problem sa radiom u Fiat Puntu mk2

U Puntice je isao Blaupunkt. Ali nazalost, online dekoder na www.radio-code.lt vec duze vreme nije u funkciji i samim tim nismo vise u mogucnosti da pripomognemo, a da je free.

Inace je taj link i pinovan na vrhu strane ovog topica. 

57 minutes ago, BranimirMitrovic said:

Drugari,

Kakva je šansa da mi neko pomogne oko koda za Visteon radio iz brava (2007. godište)

Izuzetna :D .

Pokusaj sa Code: 8346

I nemoj da drugari ostanemo samo za dobijanje koda ;) . Dobrodosao na FLCS forum, slobodno se ukljuci u druzenje i diskusije, navrati na klupska okupljanja...

A pored toga, ovde ces naci i gomilu korisnih stvari. I generalno i za Nuova Bravo pogotovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, daco90 said:

Ako treba nekom kod neka mi posalje fabricki broj radia

Koje sve proizvodjace i uredjaje podrzavas :) (posto nisi napisao)? Ako nekome zatreba, da ima info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, opet ja.

Prodam čoveku onaj radio za koji ste mi pomogli oko koda. Kad ono, kod njega neće uopšte da dozvoli da se kod ukuca.

Elem, da ne dužim. Vrati mi čovek radio, ja njemu novac. Ukoliko nekome treba taj radio i zna kako da ga napravi da radi (a ispravan je) - može da ga dobije na poklon.

To je originalni radio iz Brava iz 2007 godine, VISTEON. Skinut je zbog ugradnje navigacije. Potpuno je ispravan. A, ja još uvek vozim taj auto.

Našli ste mi se u nevolji, pa bih voleo na neki način da vam se odužim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, BranimirMitrovic said:

Kad ono, kod njega neće uopšte da dozvoli da se kod ukuca.

Ukoliko nekome treba taj radio i zna kako da ga napravi da radi (a ispravan je) 

Nije tu problem do radija - moguce da je u pitanju neka od onih verzija Brava sa ulaznom opremom. Koji su imali samo pripremu za aftermarket radio. Tj. da do radija nisu ni dovedene CAN magistrale, samim tim fabricki radio ne moze da se poveze na BodyComp i autentifikuje kodom. Lako se proveri kada se pogleda konektor i fabricko ozicenje (da li su na ISO A pinovima 1 i 3 - CAN B i CAN A magistrale, respektivno).

1 hour ago, BranimirMitrovic said:

Našli ste mi se u nevolji, pa bih voleo na neki način da vam se odužim.

Ovde smo zbog druzenja, a ne bilo kakvog interesa (bar velika vecina nas). Tako da je ovde, vec 15 godina unazad, apsolutno normalna praksa da se medjusobno pomazemo. I ovako virtuelno i u praksi.

Stavi ti lepo taj Visteon u oglase ;) (na "Polovne automobile", "Kupujem prodajem", "Halo oglase")... Ako je obican CD u pitanju, cene idu od 30-35 EUR pa navise zavisno od stanja. Dok su MP3 malo skuplji (kada sam prodavao svoj radio, kretali su se oko 50-60 EUR). Otici ce to relativno brzo, bar je moje iskustvo takvo.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/17/2023 at 8:31 PM, BranimirMitrovic said:

Drugari, opet ja.

Prodam čoveku onaj radio za koji ste mi pomogli oko koda. Kad ono, kod njega neće uopšte da dozvoli da se kod ukuca.

Elem, da ne dužim. Vrati mi čovek radio, ja njemu novac. Ukoliko nekome treba taj radio i zna kako da ga napravi da radi (a ispravan je) - može da ga dobije na poklon.

To je originalni radio iz Brava iz 2007 godine, VISTEON. Skinut je zbog ugradnje navigacije. Potpuno je ispravan. A, ja još uvek vozim taj auto.

Našli ste mi se u nevolji, pa bih voleo na neki način da vam se odužim.

Ja bih naravno kupio radio,ali me zanima da li je bio u Bravu koji nije imao Blue and Me ? Po difoltu ako nema Blue and Me,trebalo bi da ima AUX.....takav mi treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, simonen said:

Ja bih naravno kupio radio,ali me zanima da li je bio u Bravu koji nije imao Blue and Me ? Po difoltu ako nema Blue and Me,trebalo bi da ima AUX.....takav mi treba.

Na žalost, prodao sam radio. :(

Ali, na sreću, imao je Blue&Me, pa mi je malo lakše što ne zadovoljava tvoje kriterijume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam da imam kod za moj radio,ali nemam pa bih zamolio za uslugu.

20230213_115457_resized.thumb.jpg.ccc9052668eeb55e3fd7635fa32c0035.jpg

Edited by simonen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan.

Ako može pomoć za kod radija za Fiat Stilo. Radio je Visteon.

Slike broja radia u prilogu.

Hvala na pomoći.

 

IMG-20230329-WA0006.jpg IMG-20230329-WA0005.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike i format

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...