Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Veliko hvala za dati kod ,to je upravo taj.Sto se tice linka  za Blaupunkt koji pominjete da li bi mogli da ga ponovo postavite posto nisam mogao da ga nadjem ,uvek bi tako nesto moglo da zatreba.Hvala jos jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav potreban mi je kod za visteon cd za fiat stilo serijski broj:M030887 broj uredjaja VP4FCF-18C838-DA  fiat part no:735392558 hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Ivan said:

@sin

Hvala puno radi kod,imam sada drugi problem i cd charger mi trazi kod A151 BP-Nr 7607769150 Prod.Nr.Fiat 735273184 .Blaupunkt BP915057255887 ,815 IDC A09

 

IMG_20200310_102219.jpg

IMG_20200310_102656.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, drago mi je ako mogu da pomognem ;) .

Sto se tice Blaupunkt sarzera, posto ga nema u spisku podrzanih uredjaja - mogu samo da probam da ti izgenerisem Code "na foru".

@sin Pa pokusaj da li ce ti proci 1161 .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/10/2020 at 4:11 PM, Ivan said:

Nema na cemu, drago mi je ako mogu da pomognem ;) .

Sto se tice Blaupunkt sarzera, posto ga nema u spisku podrzanih uredjaja - mogu samo da probam da ti izgenerisem Code "na foru".

@sin Pa pokusaj da li ce ti proci 1161 .

 

Jel moze pomoc za kod za multiplu 2008?

 

https://ibb.co/RPN3kJ2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi jel moze neko da mi pomogne kako da resim problem sa radiom..trazi kod

Radi se o grande puntu 2009

E sada citao sam dosta i video da je bitno izvaditi radio i procitati razne brojeve..kada sam izvadio radio imao sam sta i da vidim nalepnica sa tim kodovima je delimicno pocepana pa ne mogu da procitam te kodove..jel postoji neko resenje za takav problem ili da kupujem drugi..

IMG_20200326_112031.thumb.jpg.fbb4b7f0df3ed84292096ac4d5ce3bfc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adamare

Mozda mozemo da pokusamo... Part Number moze da se "nabode" i verovatno ispred doda vodeca "7" koja fali.

Ali je Serial Number urnisan na nalepnici i nema nista od njega.

Jedino pokusaj da pogledas ima li tog identicnog broja, dodatnog ugraviranog negde na metalu kucista. Kod tebe pocinje sa "815BP8543..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema gledao sam sa svih strana cak sam na nekim slikama video da ima odmah iznad nalepnice kod ugraviran...ali nemam to

Imam neki kod pozadi ugraviran i sa gornje strane plejera...okacicu slike pa mozda ima neke veze.

IMG_20200326_112111.jpg

IMG_20200326_112126.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

U medjuvremenu sam nasao klip na yt gde covek ima iste brojeve kao ja i uradio sam screenshot...mozda su nam identicni brojevi ako je to moguce..

Screenshot_20200326-123759.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Identican je jedino tip uredjaja, tj. Part Number (pocinje sa "7", kao sto sam i pretpostavio).

Ali je Serial Number jedinstven za svaki uredjaj. A oba su neophodna da bi se generisao Code (imas na vrhu strane link, pa mozes i sam da pogledas). Sigurno u metalu negde nemas ugraviran SN, kao ovde npr.?

On 3/10/2020 at 12:34 PM, sin said:

 

IMG_20200310_102219.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko moze da mi kaze kod za radio i kako se kuca  za fiat dukata 2003 godiste.

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Šuma95

Nepotrebno otvorena tema je spojena sa postojecom.

Znam da je na neke verzije Ducata isao Blaupunkt uredjaj. Pa proveri prvo to.

Ako jeste, pogledaj na njemu Serial Number i Part Number (imas fotke i u postovima iznad). Na osnovu ta dva parametra otvoris online decoder ciji je link na vrhu strane, napravis nalog i generises free Code. Ako se ne snalazis, napisi parametre ovde, pa cemo pomoci sa generisanjem.

Sto se unosa tice, verovatno kao i za ostale Blaupunkte (ako je on u pitanju), uputstva imas ovde: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drage volje, ali za ovaj dekoder koji imamo potrebni su nam i Serial Number i Part Number (koji mozemo da "nabodemo" sa nalepnice). Ako negde mozes da iscupas taj serijski, jedino tako.

To je besplatna varijanta, sledeca je da ti neki elektronicar dekodira radio, to je bilo cca 10 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan 

E to sam negde cuo za elektronicara da postoji varijanta...jel imate mozda neki kontakt ko je vec imao iskustva sa ovim ili da trazim na googlu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to mozes da uradis u prvom krstenom elektro-servisu koji ti je blizu. Licno, uz par ljudi koje znam, imam OK iskustvo sa AE Elektronikom, ispod SC 11. April. Mozda je sada i jeftinije nego ranije.

Ako uspes da negde po radiju ipak izbunaris taj serijski :) (815BP...), dopisi ovde pa da izgenerisemo Code.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Alfi imao i dokumentaciju od radia u onoj knjižici sa uputstvima... Možda zbog Bose

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze sa Bose :) . Identican slucaj, uz karticu sa elektronskim i mehanickim kodom, dobio sam i komplet dokumentaciju uz auto.

Stiker sa Code je zalepljen na pocetku uputstva za audio sistem. Slazem se da nije lose napomenuti, ali verujem da covek ne bi pitao da ima Code :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan 

Jel ulica tosin bunar ili ona kaldrma ispod 11 aprila?

Ali hvala u svakom slucaju necu vise dosadjivati ☺️☺️

Ako uspem da nadjem saljem kod..veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...