Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

@Nino911

Pokusao sam da ti izgenerisem sa decoderom za Blaupunkt (u sustini je Bosch bio vlasnik tog brenda)...

Tako da ne garantujem da ce proci, ali probaj sa Code 3244 .

 

Untitled.thumb.png.8920d34ef9b767f528276806e2856f6b.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neko je ostavio u grupi programčić, nadam se da sam lepo formatirao.

 

https://mega.nz/?fbclid=IwAR1D-FfPNj2sgFAIrUNGEJNEo-xQDgxKkF7fNb4aQeXeJ0lRQIjiMcrIxbE#!KvRWSIra!JAVEKVdcfrp3cM4kpICAmCkNvmdUU__4zzj6eUvmo3M


ja sam ga časkom tad malo editovao u srpski
 

https://mega.nz/?fbclid=IwAR13FEa_39EU4e0eI-lObVNs2m7H6wPyQgpsVBnPRIaB0_rJthzV4sqo23c#!uXBXiShL!ncy4MH-UIBmDTzT5V_B3o6v9DvkaGSpB7wvqpkBIAIk

 

Je l ga neko koristio i da li su rezultati dobri? Nemam Fiat pa ne mogu da potvrdim

Sad me jedan čovek pitao preko fejsbuka, evo recimo ovaj uređaj. Koji se broj uzima i ukucava? Program dopušta samo 6 cifara, ali kada sam uporedio sliku i kod koji je Ivan dobio, nije se podudaralo.

 

Screenshot_2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Visteon gledas samo oznaku koja pocinje sa "M". Isto je i za Stilo i za Nuova Bravo, a ova moja aplikacija generise Code provereno vec duze od decenije ;) . Kacili smo je i ovde na forum, ali odbija softver kao potencijalno "harmful" - jedino iz tog razloga i generisem ljudima ovako s' nogu :) .

Za Blaupunkt imamo link koji stoji gore kao preporucen, moze svako da ga koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam ovaj link što je pinovan, ne mogu da nađem model. Mislim po guglanju trebalo bi da je Visteon 5500R ali sam zaboravio da se registrujem (listam neke teme, multitabujem :D )
Deder tu tvoju aplikaciju u inbox ako može, ili ako možeš izgeneriši za ovaj Visteon da prosledim čoveku, sigurnije je tvoje verovatno pošto vidim da nemaš reklamacije u postovima

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje i pozdrav svima!

Nabavio sam drugi radio za Stila jer je stari riknuo,

i naravno da nemam kod, pa ako mi mozete pomoc bio bi zahvalan :)

M003395

OB 735296997

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Robert

Pozdrav i za tebe, pitanje je spojeno sa postojecom temom.

Code je 9797 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,


Akumulator mi je riknuo pa mi izbacuje M CODE, u pitanju je Fiat Stilo, radio Visteon, Model OA

Serial No. M140819
Fiat Part No. 735374217

Hvala unapred!!!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu ;) . Ako ti slucajno zatreba procedura unosa, imas na forumu Korisnicko uputstvo za Sound System (u sekciji "Uradi sam").

Share this post


Link to post
Share on other sites

@srna68

Pokusaj sa Code 4515 .

 

'Ajde za ove druge radio uredjaje gde su lokalni Desktop programi u pitanju... Ali svima koji imaju npr. Blaupunkt - imate gore kao preporucen post sa linkom za online dekodiranje. Dovoljno je samo kreirati besplatan nalog i sve sami odradite, ne cekajuci bilo koga ;) . A imate kasnije stalni pristup, ako nekome zatreba za jos neki uredjaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...