Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

@Ivan
Može kod za jednog mladog obožavetelja italijanskih automobila, koji je od skoro vlasnik jednog Puntaća? FB_IMG_15752229129184856.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, sve za podmladak ;) .

Probajte sa 6241 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, to mu prvi auto
Ćale mu je stari alfista, inače vrstan automehaničar...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima podrebna mi je pomoc radio je izgubio kod  u pitanju je visteon seriski br m002954 visteon part no 2fcf-18c838-fa fiat part no 735296997 ako neko moze da pomogne hvala unapred pozz

 

 

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mikimata

Nepotrebno otvorena tema je spojena sa postojecom.

Pokusajte sa Code 3566 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,ubacio sam fabricki cd u Fiat Punta i izbacuje mi cancheck. Pa ako neko moze da mi izračuna taj kod i da mi Kaze kako da ga unesem. 

BP-nr. : 7641376316

Prod.nr: 735313020

Unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

@t1alpha

Code za Visteon M007206 ti je 1465 .

 

@stefanbas

Code za taj Punto High CD je 2366 .

Proceduru za unos Code se ovde opisivala prilicno puta, pa pogledaj pomocu Search. Takodje je imas i u Korisnickom uputstvu za radio sistem na Puntu, okacenom u sekciji "Uradi sam", na strani 12: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf 

Code ti nece nista nece znaciti dok ne resis gresku CANCHECK. Tj. verovatno u ISO konektoru za radio, u fabrickoj instalaciji uopste nema CAN linija (CAN A i CAN B), kojima se radio povezuje na Body Comp i verifikuje Code. Jedna opcija je da se CAN linije dovuku u ISO A konektor, a druga da se na radiju skine provera Code u nekom servisu. Odgovarajuca tema:

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Društvo potreban mi je kod za kasetofon u fiat stilu

u pitanju je fiat ob part 735296997

ser.br.M016293

kasetofon je visteon sa part brojem

2FCF-18C838-FA

Hvala vam unapred!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam polovan radio/CD i pokazuje mi cancheck. Ako istovremeno pritisnem AF i BN trebao bi da udjem u upisivanje PIN koda. 

Ako saznam (preko dobrih ljudi sa foruma) koji je PIN, da li sam resio problem ili moram da idem kod majstora za dekodiranje?

Hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Gogasljivka said:

Da li zna neko kod za magneti marelli navi +, fiat stilo. 73533757 ovaj broj imam na nalepnici. Model sa manjim ekranom koji nije u boji. Hvala. 

 

Edited by Gogasljivka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taj stari monohromatski model (ConnectNav) nema free resenja za Code. Bar da ja znam.

Za model sa 7 '' TFT ekranom (ConnectNav+) postoji verzija firmware (9.8) koja nakon instaliranja na uredjaj nadalje ne trazi Code.

20 hours ago, neshac said:

Kupio sam polovan radio/CD i pokazuje mi cancheck. Ako istovremeno pritisnem AF i BN trebao bi da udjem u upisivanje PIN koda. 

Ako saznam (preko dobrih ljudi sa foruma) koji je PIN, da li sam resio problem ili moram da idem kod majstora za dekodiranje?

Ako ispisuje Cancheck, znaci da ima neki problem sa CAN linijama (ili ne postoje u ISO A dzeku). Iz tog razloga, uredjaj ne moze da ostvari vezu sa Body Compom i izvrsi verifikaciju Code. Prvo treba resiti taj problem (nakon cega ce se na uredjaju ispisati poruka za unos Code) i tek onda uneti isti. Ili uraditi dekodiranje uredjaja, ali onda nece imati vezu sa BC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...