Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

@Black91

Pokusaj sa 4555.

Ako je potrebna pomoc za unos, imas Punto Sound system korisnicko uputstvo u sekciji "Uradi sam".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li pomoc za radio kod?

U pitanju je Lancia Musa 2006

Lancia 848 CD - Blaupunkt

7 646 313 316

815BP631365409391

 

Hvala unapred

Edited by Amos_hector

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim dali mi tko moze pomoc oko radia blaupunkt treba mi code 764335316  

815 BP633565272140

E1. 034501 

Unapred se zahvaljujem

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da citiram sam sebe, par postova iznad:

On 30/06/2019 at 5:14 PM, Ivan said:

Koliko se secam, za svaki pogresno unet Code, povecava se vreme cekanja za iduci pokusaj (1 min, 2 min, 4 min, 8 min, 16 min, itd...), uz poruku WAIT na ekranu.

Imas podforum sa fabrickim uputstvima za modele: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/

Konkretno za Punto Sound system, mislim da je ovo: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudima dobre volje,

kako to obično biva kod nas obično se čita uputstvo ili se raspituješ kad nešto za**beš.

Kolega je imao neki blaupunkt koji je bio skinut sa auta koji nije bio u voznom stanju i hteo je da ga pusti u garaži, imali smo kod, ali posle unosa je pisalo samo CAN

Probali smo skinuti onaj koji radi u drugim kolima i naravno za njega nemamo kod jelte i sad nemamo ni jedan da radi. Ako može neko da mi pošalje kod za ovaj iz Multiple

7 643 331 316

815BP333152237055

Probali smo sa raznim generatorima, navukli brdo virusa ali jedino što smo dobili je duži i duži wait :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mickey599

Meni je za te parametre izgenerisan Code 3413 (ne znam da li ste pokusali sa tim).

Poruka WAIT se dobija posle unosa pogresnog Code, a poruka za CAN kada radio nema vezu sa Body Compom sa kojim treba da se upari (tj. nema vezu sa CAN mrezom).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Ivane,

mislim da nismo imali taj kod, ono što se nama generisalo je 9815 što očigledno nije dobar kod. Znamo sad i za wait, ostavićemo ga na par sati sa zakačenim voltmetrom da ne ubijemo akumulator.

Probaćemo popodne pa se javljam.

I još jednom Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li pomoc,kad se upali radio uporbo pise WAIT nece da radi.Kako da ga pokrenem da li neko zna,mozda i kod trazi ne znam.Skinuo sam kleme i dalje nista. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 30/06/2019 at 5:14 PM, Ivan said:

za svaki pogresno unet Code, povecava se vreme cekanja za iduci pokusaj (1 min, 2 min, 4 min, 8 min, 16 min, itd...), uz poruku WAIT na ekranu.

Konkretno za Punto Sound system, mislim da je ovo: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf

Untitled.thumb.png.f2c0f70e7e399f043848ab060b69e991.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/22/2019 at 7:52 PM, Axic said:

...nije zgoreg da se negde na vrhu postavi onaj sajt za radio kodove

Postavljeno tako što je taj tvoj post sada preporučen, pa je tako automatski uvek na vrhu teme na kojoj smo. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/23/2019 at 10:03 AM, Ivan said:

@mickey599

Meni je za te parametre izgenerisan Code 3413 (ne znam da li ste pokusali sa tim).

Poruka WAIT se dobija posle unosa pogresnog Code, a poruka za CAN kada radio nema vezu sa Body Compom sa kojim treba da se upari (tj. nema vezu sa CAN mrezom).

Hvala Ivane, proradilo je. Samo da kažem još šta se dešavalo. Pošto smo ga ostavili uključenog jer nismo znali koliko dugo će da bude WAIT posle nekog vremena mi se vratimo da ukucamo kad on se isključio. Desilo se verovatno da je on tražio u nekom mimentu CODE ali mi nismo bili tu i on se isključio sam. Nakon uključenja je ponovo bilo WAIT  i tako dok smo vozili jedno 200 km :D da bi ukucali dobar kod

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mickey599

Nema na cemu, drago mi je da sada pici mjuza ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...