Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Drug, tebi hvalla od srca na pomoci i izgubljenom vremenu, al ovo je za mene spansko selo, ja se u ovo nista nerazumijem, morat cu nekog potrazit ko se nesto razumije da pokazem ovo sto si mi ti obasnio, pa valjda uspijem. Hvalla jos jednom, ziv mi bio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klinci znaju,navataj neke...
Skineš sa dropbox a, narežeš na disk butabilno i preflašuješ

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okk, navatat cu valjda nekoga, a cini mi se dobra stvar ova navigacija sto imam, sta ti mislis, valja li ovo cemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam je na svom bivsem Stilu, naknadno napakovao pre nekih 6 godina. U vreme kada je bila izbacena pre 17-18 godina je sa funkcionalnostima i TFT ekranom od 7'' bila avion, a sada je vec vreme pregazilo. Meni je najvise koristila za MP3 muziku, handsfree telefonske pozive (zahteva svoju SIM karticu) i komandovanje glasom. Za poslednje 2 stavke moras da imas i mikrofon, fabricki ide u zadnji deo plafonjere. Naravno, sa njom enterijer lepse izgleda (pogotovo nocu):

 

IMG_1325.jpg.74c1382ed717e0445966ca5763ca804b.thumb.jpg.1468fb295cc1f0f5f214836d489714f6.jpg

 

Imas mogucnost prikaza vise stvari na jednom ekranu (npr. Trip podaci), mogucnost podesavanja parametara vozila preko navigacije... Za sve ovo moras da povezes uredjaj na CAN mrezu, upravo sa firmware 9.8. Sama GPS navigacija je beskorisna za nase prostore jer nema detaljnih mapa, po inostranstvu sljaka ali su mape zastarele (treba ti navigacioni disk sa mapama za podrucje kroz koje prolazis). To je u principu to u najkracem ;) , i bez GPS sigurno bolja varijanta nego obican CD. Okacili smo na forumu celo uputstvo od 160 strana za uredjaj: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Stilo/100009213.pdf

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvalla drug na objasnjenju, a imam sve dzekove za antenu i to, posto imam komplet drugo vozilo na kom je bio ugradjen i sve funkcionisalo, a ugradio sam i volan sa tipkama, tako da sad sve to u noci izgleda fantasticno, samo jos ovaj kod da zavrsim ako uspijem

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, pvsk said:

Zdravo momci,

 

potreban mi je CODE za originalni CD radio Blaupunkt za Fiat Cromu (Fiat 194 CD SB 05):

 

PB - Nr: 7646335316

Fiat-Nr: 7354323320

 

BP633565275100 (SERIAL No)

 

Hvala unapred.

 

Da li može neko da pomogne? 

 

Hvala još jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, probaću pa javljam.

 

Srdačan pozdrav. 

Edited by pvsk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je kod za visteon mp3 za stila

visteon part no:VP4FCF-18C838-EA

serial no:M009103

fiat part no. 735392559

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, od juce sam vlasnik puntića a od danas clan vaseg foruma. Procitao sam dosta informacija koje ce mi dosta koristiti prilikom odrzavanja auta. Puno posvecenih i strucnih ljudi ovde pise i pomaze. E sad, prva stvar koju cu probati da resim uz vasu pomoc je kod za muziku koji se "izgubio" prilikom uvoza tj. skidanja akomulatora. Imam dva broja na kasetofonu Duzi, BP937215666301 i kraci 7649372316 Ako neko moze da mi resi kod bio bih veoma zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predstavi auto i pusti neke slike

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, za svaki pogresno unet Code, povecava se vreme cekanja za iduci pokusaj (1 min, 2 min, 4 min, 8 min, 16 min, itd...), uz poruku WAIT na ekranu.

Imas podforum sa fabrickim uputstvima za modele: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/

Konkretno za Punto Sound system, mislim da je ovo: https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/Punto_mk.2b_Audio.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, uzivaj ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 19.5.2011. at 5:07 PM, podvarak said:

probaj 2665

Da li moze nekako pomoc za kod fabricki fiat punto cd, radio me zezao i odjednom samo pise "wait i crte.Kako da izracunam kod ima brojeve part number 7 642 375 316 i serial 815BP237534069853 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...