Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Na sajtu radio-code.lt nema modela  BP4337, barem ja nisam nasao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari moze code. U pitanju fiat stilo. Fabricki cd player.

M025067

735296997

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan forumasi..potrebna mi je vasa pomoc. kupio sam danas fabricki radio cd za stila 2001 god,kad sam spoio struju, radio mi trazi cod. jel neko od vas zna kako da dekodiram radio?

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadji temu gde imas program koji generiše kodove. Skini radio, unesi serijski br i rešeno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milos trajkovic

Nepotrebno otvorena tema je spojena sa postojecom.

Kao sto postovani kolega vec rece, ostavi serijski broj (koji pocinje sa M...) i neko ce vec generisati Code.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako je neko već pisao o ovom problemu, ali da li neko zna da li je moguće i da li je neko uspeo naknadno da ubaci fabricki radio od Fiata 500L u isti, ali pop model koji nema fabricki ugradjen radio, ja sam obisao dosta električara i elektroničara po NAS i ništa, odradjen je i canbus instalacija, naplaćah se svega,  ali ništa svi spominju treba original dijagnostika da se to zavrsi, ali ovi ovlasceni neće to da rade, kažu ne može, ako može neka pomoć ili neki kontakt ko se bavi ili je uspeo to da napravi. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sasa000

Raspitaj se kod Koye u Peristerskoj (ne znam da li je neko od njih aktivan na forumu, najbolje pozvati telefonom):

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Displej na fabrickom kasetasu ne radi, kojim tasterima se dolazi do ukucavanja koda? Kod nemam, pa bih nekoga zamolio ukoliko mi moze pomoci:

Hvala!

kas.jpeg

Edited by kroki23

Share this post


Link to post
Share on other sites
On Thursday, May 04, 2017 at 1:41 PM, Ivan said:

@sasa000

Raspitaj se kod Koye u Peristerskoj (ne znam da li je neko od njih aktivan na forumu, najbolje pozvati telefonom):

 

Hvala mnogo, pozvao ih i konačno priveo sagu kraju, praktično neisplativo, ništa nije nemoguće ali toliko toga se mora menjati, prekodirati, da je to ....za neverovati. Hvala još jednom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li pomoc  kod   za cd changer blaupunkt na Fiatu Punto . hvala unapred

 

 

BP 9150Y4085903

 

7607769150

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam za sarzerne ne treba kod, a verovatno je raskacio radio pa mu od njega sada trazi kod. Pritom sam pokusao i sa ovim brojevima i ne moze da izracuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima jel moze netko da pronadje kod za ovaj Stilo radio?

image-0-02-05-58c2b0424bb1048648da58349e7687ca1d4ac6b8bcb4aca23ae8d1cb5c452d30-V.thumb.jpg.e701bfd9d6abf38569e658ccad7f807c.jpg

Hvala unapred.

 

Edited by Ivan
Sredjen post i slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo treba mi pomoc. Moze li neko da mi da kod za ovaj radio. U pitanju je fiat stilo 1.9 jtd 2004 godiste.

 

M001862

735392561

VP4FCF-18C838-BA

 

Hvala unapred

 

 

 

Edited by pavle123

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam opet ionako  dokusurio cd sanzer na stilu,i sad  moram kupim drugi , e sad me zanima da li ce da radio prepozna bilo koji cd sanzer tj blaupunktov fabricki  ili i on ima svoj kod ? i sta ako ga kupim a nemam kod za njega?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topla preporuka da ne bacas pare na zastarelu, polovnu mehaniku. Za malo vecu kintu imas mnogo bolju stvar (digitalni emulator CD sarzera, vezuje se takodje na mini ISO konektor, zadrzava sve funkcionalnosti fabrickog uredjaja (kontrole sa volana i sl.), a dodaje opcije slusanja muzike sa USB, Micro SD i AUX, opcioni dodatni modul za Bluetooth povezivanje sa telefonom...):

http://www.microlink.rs/index_sr.php

 

Cini mi se da je sada cena Microlink 2 uredjaja, sa forumskim popustom 35 EUR (prelistati kraj teme u Clanskim pogodnostima):

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima brat na pezou.ali. cd je cd. .ako stavim taj mikrolink s cime da grebem zimi led sa soferke,? drugo kad imas mnogo muzike przo dosadi. po folderima brbati, a i fabrika je fabrika drugi sanzer 1000 a taj mikro skup. tj ima precih stvari uvek na autu. za sada 7 dana slusam kasetu cece iz 2000 god sto sam naso na tavanu . samo se vrti. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

 

Ako neko moze da pomogne, treba mi kod za Stila:

Serial no M006392

Part no 2FCF-18C838-EA

Model OA Fiat Part no 735296994

 

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...