Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

@rasaja

 

Koliko sam ja razumeo, fabricki kasetas, covek ima Code, ali mu ne da da ga unese jer je blokiran neuspesnim pokusajima.

Moj ti je savet da prvo za svaki slucaj proveris taj Code koji imas (po serijskom broju koji pocinje sa M...), kako bi eventualno video da li je pogresan i kao takav neuspesno pokusan da se unese ranije. Ako se to slaze, proces unosenja je objasnjavan vec ranije, ukratko:

 

1.thumb.jpg.627d547cf379d0a7207f3aa9703857c4.jpg2.thumb.jpg.9a72a2ffd93ed230588a91425538be2f.jpg

 

Mislim da je tih 00:02:00 dva minuta koja treba sacekati (2 neuspesna pokusaja, posto se pri svakom sledecem vreme duplira). Probaj da odbrojavanje bude sa upaljenim kontaktom, jer uredjaj treba da se sinhornizuje (tj. unese Code) sa Body Compom.

Sve ovo je u Upustvu Stilo Sound System, koje je okaceno u odgovarajucoj sekciji na forumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/Manuals/other/Stilo/100009217.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj radio ne odbrojava vreme samo stoji na tih 2 minuta

Hvala svima koji zele da pomognu

serial no: m113738 cod:8820

ali ne mogu da dodjem do toga da ga unesem ima li neko damp za njegov eprom da ga isprogramiram ponovo mislim da je u njemu nasao sam negde ovde eprom 24c16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao sam u cemu je fora nije u pitanju kod niti bilo sta radio je neispravan cekao sam dva minuta ukucao sifru radio se odkljucao ali displej stoji zaledjen kada ga upalim on stoji na tome sto se prvo vidi kao naprimer sada kada je odkljucan prva stvar koja se vidi je neka radio stanica ali bilo sta da stisnem nista se nedesava na displeju u svakom slucaju hvala na pomoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rasaja

 

Auuu, sve si sam guglao i nesebično podelio sa ostalima šta si saznao. Svaka čast što si se setio Foruma da napišeš šta je zezalo. :thumbup: 

 

Ima jedan servis u Starpj Pazovi, oni takoreći uspevaju da reše i ono što drugi ne mogu. Ko zna, možda mogu da ti reše problem oko displeja:

ECU Servis

Takač Mihajlo

Stara Pazova, Prof. Mihala Filipa 159

064/1162364

t.mihajlo@gmail.com

Njihov sajt - KLIK OVDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored guglanja ja sam bivsi tv serviser inace sad se bavim necim drugim ali imam dosta znanja u vezi elektronike pa ako nesto nekog zanima rado cu mu pomoci inace za ovaj radio u stilu koristi se programator za st92fxxx koji se inace koristi i za programiranje ecu pa mi ovaj ecu servis mozda moze stvarno pomoci ali je pitanje kolika je cena moracu da ix nazovem da vidim. Hvala za adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdra svim forumasima, molim za pomoc!

Potreban mi je kod za otkljucavanje fabrickog radija na autu ford ka 2002 godiste

Seriski broj radio/cd je M016137

Oznaka radija je ford 6000 RDS E-O-N

 

Pozdrav i hvala unapred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to oce, hvala druze dugujem pice hehe...

Trazio sam ceo dan po netu i nigde nema a drugar menjao akumulator i trazio mu kod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Treba mi pomoc oko koda za fabricki CD player od fiat stila.. Sin mi kupio polovan da zamijenim sa postojecim koji je kasetas. Molim za pomoc ako moze unaprijed zahvalan!

serial No.  M018804/ Fiat part No. 735392558  VISTEON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno Shomy! Kod je dobar sve je ok!

Ako te ikad put dovede do okoline Prijedora obavezno se javi emailom! Moramo popiti nesto!

Veliki pozdrav iz Prijedora, Republika Srpska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pitanju je Fiat Punto 1.4, 2003god

I jedno pitanje, ako neko zna odgovor bio bih mnoogo zahvalan.

 

Neki dan sam ga kupio i sve je radilo najnormalnije, dok nisam hteo da promenim radio plejer. Izvadio sam njegov original i stavio LG koji je bio u mom prethodnom autu. Probao sam radio, radio je normalno al sam ipak vratio stari radio. Nakon toga, kad dam kontakt, na ekranu mi pise STEERING FAIL, i popalilo mi se par lampica i servo uredjaj mi ne radi, blokirao, jedva se okrece volan ali auto moze da se upali..

Da li neko moze da ima predstavu u cemu je problem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.
Vratili su mi auto sa servisa i sad radio ne fukcionise, tj treba mi kod...
da li neko moze da mi pomogne? Bio bih vam vrlo zahvalan! :)

BP632867550147
7 646 328 316

Share this post


Link to post
Share on other sites

potreban cod za cd iz fiat multiple nisam dobro stegao klemnu na novom akkumulatoru i na startovanju mi skroz izgiubi struju i onda peh ode i kod ,a kad sam stavljao novi aakuu premosrim ga sa punjacem i ok medjutim klemna nedovoljno zategnuta i kiks:(

 

pa molim za pomoc

 

image-0-02-05-acbfe5a369d3d5066eb83e1479ca152c540119f07a0481c5cc7115f35a616ea0-V.jpg

IMG_20170404_111412.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shomy

ma druze svaka ti dala

radi:D:lol:

evo pola dva je ujutru i  nije me mrzilo da izadjem van da pokusam........:D:lol:

 

 

ZAHVALJUJEM

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/16/2017 at 5:40 PM, neshaoct said:

@rasaja

 

Auuu, sve si sam guglao i nesebično podelio sa ostalima šta si saznao. Svaka čast što si se setio Foruma da napišeš šta je zezalo. :thumbup: 

 

Ima jedan servis u Starpj Pazovi, oni takoreći uspevaju da reše i ono što drugi ne mogu. Ko zna, možda mogu da ti reše problem oko displeja:

ECU Servis

Takač Mihajlo

Stara Pazova, Prof. Mihala Filipa 159

064/1162364

t.mihajlo@gmail.com

Njihov sajt - KLIK OVDE

Da. Misa to jest Mihajlo je moj drug, Nije reklama, njemu to i netreba. Sto mnogi ne mogu, on resava...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/13/2017 at 0:43 PM, fotonik011 said:

Pozdrav svima.
Vratili su mi auto sa servisa i sad radio ne fukcionise, tj treba mi kod...
da li neko moze da mi pomogne? Bio bih vam vrlo zahvalan! :)

BP632867550147
7 646 328 316

AKo se niis snasao probaj ovaj kod

3645

On 4/7/2017 at 10:07 AM, Leksa917 said:


Pomoc molim vas. Hvala

1234.jpg

Probaj ovaj kod

4411

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...