Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Hvala momci, kod savrseno radi. Samo jos nisam skontao kako da ga sacuvam, posto nakon svakog gasenja trazi ponovno unosenje koda. U svakom slucaju odlican zvuk preko changera.. Hvala vam jos jednom, veliki pozdrav i do narednog tipkanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa oovaj kod koji si sada dobio je uvek isti za tvoj Blaupunkt, negde ga zapisi tj na changeru markerom i resen problem.

 

Drago nam je da smo mogli da pomognemo

 

Svako dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo sam nekako nastimao, ne znam ni sam sta sam stisnuo :) ali sada radi kako treba! Borise hvala jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te smori narezivanje diskova (ili se ne daj Boze changer pokvari), pogledaj i ovu spravicu - digitalni emulator CD sarzera: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/59432-microlink-cd-changer-emulator/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drustvo,

imam problem vezano za kod radia za lanciu lybru 2004. godiste, sa navigacijom i telefonom. naime, juce sam radio cilindar kvacila i majstor mi je skinuo akumulator radi lakseg pristupa. Uglavnom, kada je vratio akumulator i ja dao kontakt, na ekranu mi je zahtevano da unesem kod radi daljeg pristupa. Nijedno dugme ne radi, kao ni telefon. Zvao sam par "majstora", kazu cena oko 50 evra da mutvrde koji je kod i odblokiraju bord kompjuter. Ima li mi pomoci na neki drugi nacin ili cu morati da se isprsim i za ovaj trosak?

P.S. Naravno da ne posedujem karticu sa kodom :(

Edited by neshaoct
spojeno by Ivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari jel moze neko da izvuce za grundig u GP?

FA646181670558

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upisano na njemu i na papiru koji stoji u stilu -- nema zezanja .......... pozdrav.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi treba mi pomoc 

majstor mi je skidao akumulator i izgubio sam kod na Fiat Punto HIGH CD-u

BLAUPUNKT-WERKEGMBH

Made in Portugal

815 BP137623258964

7 641 376 316

ako mozete da mi pomognete bio bih vam zahvalan . hvala unapred

WP_20160318_09_55_55_Pro.thumb.jpg.a0c21

Edited by Hellsin90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj 8214

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebna pomoć . . .

PANDA 2012. - raskačim radioCD da ubacim bluetooth PARROT - radi, ne traži kod;    posle 16 meseci raskačim radio da izvadim PARROT - radi, ne traži kod;   juče izvadim radio i ubacim u drugu PANDU - NE RADI, TRAŽI KOD !!! 

Svaki put je radioCD bio bez napajanja ne duže od minuta. Dal je moguće da sekunde odlučuju hoće li tražiti kod ili ne, ili je nešto drugo u pitanju ?

 

I sad, ako neko može da pomogne, da postuje kod za

BOSCH Fiat 169 MP3

7 648 561 316

815 CM8561 B5002258

 

Unapred zahvalan . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nije u raskacivanju sa napona, nego u prebacivanju uredjaja u drugo vozilo.

Unosom koda, on se upisuje u Body comp vozila i po uparivanju dozvoljava normalan rad uredjaja.

Posle toga, radio moze da ostaje bez napona koliko hoces (mozes da skidas uredjaj/kleme...) - ta vrednost ostaje zapamcena u Body Compu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...