Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Veliki pozdrav svim ljubiteljima fiata ,naime imam prolem kao vecina skidanjem klemne kada sam izvadio radio nema nigde napisanog koda niti nalepnice.Pokusavao sam da skidam sve zive calkulatore ali ne ide ako neko moze da pomogne hvala veliko unapred,pa cu ga zapisati i znati ubuduce 

RADIO JE  

BP 331846831777

BP NR. 7 643 318 316

PR.NR FIAT 735 388 373

 UNAPRED HVALA RADIO IMA OD 1-6 ROJEVE NA SEBI 

Edited by dzigibau79

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dzigibau79

To bi trebalo da je CD sa Ducata?

Dovoljna su ti samo prva dva podatka (Serial Number i Part Number).

Probaj sa Code 5335. Imas na forumu uputstva kako se kod unosi (cifra 1 na radiju za prvi karakter koda,..., cifra 4 na radiju za poslednji karakter koda, cifra 5 za potvrdu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala probacu nije unos takav nego ima samo od 1-6 i samo te cifre mogu probacu taj kod .Samo mi je prolem ako opet pogresim moracu da cekam jako dugo pola dana da ga odblokira stoji wait onda ali javim .

 

Uspelo je sa tim kodom hvala veliko Ivanu na pomoci velikoj ne znam kako se vidi iz ta dva br kod kako se racuna al ok ako neko zna kako se racuna neka napise mozda nekom ude koristilo a jos jednom veliko hvala .:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu, postoje kalkulatori, nikakva pamet, svako moze da ih pronadje i koristi. Ovde cisto pripomognemo...

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, kupio sam identican  Blaupunkt radio kasetofon za Fiat Punta  jer se stari uredjaj pokvario ali na displayu pise CHECK. Obzirom da ga jos nisam spojio u auto, ne znam da li ce raditi ili ce morati na dekodiranje? Kod sam dobio ali ne mogu ga ukucati. Za sada sam ga spojio na ispravljac 12v, cisto da vidim da li radi uopste. 

Zna li neko da li ce ovaj Check nestati po spajanju u auto ili da odmah nosim na dekodiranje?

 

20181121_213453.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1

Probaj sa 9314.

I javi obavezno da li sljaka, da znamo da pomognemo ostalima ubuduce. Meni se poklapa za Sporta, posto sam uz njega dobio kartice sa kodovima pa sam proverio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

Uzeo sam mp3 radio pa cu probati.. A da li ce meni traziti posle kod ako vratim moj fabricki radio? :question:

 

I odgovori na poruku u inboxu :D

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da ti opet trazi Code kada vratis svoj uredjaj, posto trenutni uparuje sa BodyComp-om. Ako ti ovaj Code za MP3 proradi, samo mi onda posalji SN svog uredjaja pa cu ti i za njega generisati.

Imam decoder za Visteon jos od 2007. kada sam kupio Stila. Interesantno da radi i za ove novije, cak i za mog restyle je izbacio tacan, imam sve Code kartice za njega pa sam odmah proverio. Zato ti i kazem da bacis povratnu poruku da budemo sigurni, ako jos nekome zatreba.

Izvini za PM, verovatno mi je promaklo u onoj gomili u Inbox-u, pogledacu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

Super, lepo je da moze da se iskoristi i za Nuova Bravo, kome eventualno zatreba da zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi kod za kasetofon na fiat puntu ako neko moze da mi pomogne zahvalan cu da mu budem do grobaaa... BP9372Y1143049      7 649372316 

 

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronasao sam gresku!!!! Ovaj seriski broj koji je na nalepnici nije tačan verovatno se neko ranije zajebavao i prilepio od nekog drugog kasetofona jel sam pronašao poviše nalepnice utisnuti serijski broj u onaj lim od kasetofona BP9372X0773667 koji se razlikuje od nalepnice ali nema onaj drugi broj nigde utisnut samo ovaj pa ako je ikako moguce da se pronadje kod pomocu samo ovog broja. Hvala punoo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni su i Part Number i Serial Number (BP...).

Ako ne to, pretpostavljam da je sledeca solucija da odneses negde da ti skinu kod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih dobru dušu da napiše kod za Blaupunkt Punto radio/cd.

Brojevi su sledeći:

BP137623269619

7 641 376 316

 

Sa bpcalcom dobijam 7776 i  1776, ali to ne mogu da ukucam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SavaRea

Ja sam izgenerisao Code 3633, za tvoje podatke.

Pogledaj u uputstvu kako se unosi svaki karakter koda, da ne ponavljamo 1000 puta isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...