Jump to content
FAS Goran
Guest 1793

Kodovi za originalne audio uređaje

Recommended Posts

Pozzzz svima,

Potrebna pomoć  za radio kod od Fiat Stila 

Serial:M039377
Fiat part number:735296994
Visteon part number:2FCF-18C838-AE

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala pono.

Rešio problem sa kodom ali imam isto problem sa stanicama tj radiom je nehvata ni jednu radio stanicu.Mislio moj riknuo,kupio drugi kad ono opet isti problem i sa drugim.Da li je moguće da i drugi ima isti problem  :rant: mada mi pokazuje da je signal antene i na jednom i na drugom 0,2V-0,3V.Onda predpostavljam da je kabal od antene glavni uzročnik. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu ;) .

Manje verovatno, ali nije iskljuceno da i taj drugi ima problem sa tunerom. Poznat problem sa fabrickim Visteonom.

A reci mi posto nisi napisao istorijat, taj prvi uredjaj "od starta" nije radio ili je u nekom trenutku prestao da radi? Moze da bude problem i do instalacije antene, npr.

Laicki mozes da prebacis tvoj radio u neki drugi Stilo, lako se skida a i onako ih ima kao sase svuda, pa na taj nacin da proveris da li je do instalacije ili do uredjaja.

Evo i ovde imas temu gde smo sve detaljno pisali o tuneru, imas tu i vrednosti napona koje se ocitaju na uredjaju kada je tuner OK. Ili npr. slicni problemi kao tvoj:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ivan30

Imenjace, ti to krenuo na veliko ;) ...

Probaj sa 5291, pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mogu nekoga da zamolim za kod, izgubili smo karton sa istim?

 

Podaci sa muzike su 

Punto low 7 649 372 316

BP9372Y1137159

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti se desava pre ili posle unosa koda iznad?

Nisi napisao koji model je tacno u pitanju, ali cekanje se npr. generise kada se unosi pogresan kod. Recimo kod Stila je na Visteonu bio omogucen veci broj pokusaja, ali bi se sa svakim pogresnim unosom vreme cekanja dupliralo. Na Magneti Marelli navigaciji je bio neogranicen broj pokusaja, bez cekanja.

Pogledaj, pa po modelu auta vidi imas li korisnicko uputstvo za radio uredjaj za tvoja auto i kako se u tim situacijama ponasa:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si bio u vezi unosenja pogresnog koda a zatim i cekanja.

Otkrio sam da je kolega sa posla pokusavao da ga otkljuca i onda je to potrajalo do danas..

Danas sam uneo kod i sve radi.

Hvala puno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, nema na cemu ;) .

A slobodno se prikljuci i u drugim temama i diskusijama, pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,

juče sam kupio Fiat Multiplu, ali nisam palio cd radio do danas. Kada sam ga upalio tražio mi je kod i ja sam lupio 4 broja nakon čega je izašla poruka "wait". Pročitao sam skoro celu temu pa rekoh da idim da li i meni ima neke pomoći. Skinu ću kleme da ga resetujem pa će mi trebati taj kod.

S/N: 815BP237244909197
Part number: 7642372316
e1 021613

 

Unapred zahvalan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li bi mi neko pomogao...cale skinuo klemu sa punta i sad trazi kod,problem je sto od papiraq ima samo polisu osiguranja :)

ako bi ste mi pomogli bio bih vam zahvalan.oznaka na radiu je 

 

BP9372Y3647144

BP-Nr.  7649372316

prod.Nr.Fiat  735272569

 

hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...