Jump to content
FAS Goran
pilauda

Fiat Punto 1.3 MJ Automatik

Recommended Posts

Lep punto skroz, ali crveno osvetljenje kod papučica je čist promašaj, bar po meni. Da je neko belo osvetljenje, može i da vuče na neku nijansu, bilo bi estetski lepše i uklopilo bi se sa enterijerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjena hauba konacno, farban branik i retrovizori jer su bili u losem stanju, bice jos slika samo da se malo dotera :P ova je ukradena od auto klinika dacha :D

 

13012753_10209571170664352_3896768194134024473_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo smo bili vredni za vikend, farbanje celjusti kljesta i dobosa. Koristili smo motipov sprej bas za farbanje kocionih celjusti za visoke temperature mislim da je bio oko 1000 din. Antirost, smirgle i udri. Pre farbanja ocisceno nitrom sve. Tri sloja farbe naneta i ostalo je jos u boci od 400ml. Zastista da neprsme farba negde odradjena alufolijom :D burazer cuo negde pa kao da probamo, i ok se pokazalo, lako se prilagodi povrsini i nepomera se. Izgubli smo pola dana laganim radom, ali vredelo je, bas fin detalj.

 

 

 

DSC_1554.jpgDSC_1555.jpgDSC_1558.jpgDSC_1560.jpgDSC_1564.jpgDSC_1570.jpgDSC_1575.jpgDSC_1577.jpg

 

Pa smo ga malo lickali, pranje i voskiranje, koriscen TW Wex it Wet, videcemo kako ce se pokazati. Malo osvezen i entererijer mlekom. Sto se tice mehanike nista novo, sipaj i teraj, ide redovan servis pa cemo da vidimo dal ce biti nekih vanrednih izdataka mada nebi trebalo.

20160509_163945.jpg20160509_164031.jpg20160509_192853.jpgzz.jpg

Edited by pilauda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je ispalo :thumbsup: konacno i unutra je sad super sa novim  presvlakama. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradjen i kacket konacno, isecena ona dva fabricka srafa, pripremljeno (ocisceno) mesto za lepljenje acetonom, zalepljeno SikaTack-Drive lepkom za soferke, evo kako je ispalo

 

DSC_1625.JPG

DSC_1627.JPG

Edited by pilauda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, na kraju vidis da ipak moze rep da se zalepi a da se ne busi nista. :thumbup:

 

Lepo izgleda. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras sam baš dobro testirao mišelinove cc gume novi bg, avala, novi bg bez ijednog incidenta, lepo drže nema da pobegne, izvukao prilično veliku uzbrdicu sa 15-20cm snega, ja prezadovoljan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je u startu zivo zanimalo kako samo ona jedna poprecna lamelica u sari i tehnologija sloja ispod gazeceg (koju su tako pompezno najavili) radi posao umesto velikog broja sitnih lamelica na standardnoj zimskoj gumi. Nemas sta da brines, izuzetno su korektne, ja sam ih detaljno "izakao" po snegu cim sam ih kupio i ispisao svoje utiske jos tada.

Vise me je brinulo kako ce se ponasati sa starenjem i koliko ce se brzo trositi.

Evo vec treca sezona/zima kako ih teram, nemam ni jednu jedinu primedbu do sada.

Sem sto neverovatno efikasno za*eru ceo zadnji kraj na hatcback-u :) , cim je iole mokar put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...