Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo stavis bele superturismo, napred dodas maglenke i predjes crnom folijom ovu belu plastiku na koju ide tablica.

jos dve stvari :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vec neko vreme planiram da odradim u mat crnu B subove,retrovizore a izmedju ostalog i ovaj detalj na braniku koj brutalno dobro izgleda....

Sve pohvale za izgled,eventualno krov u lak crnu mislim da bi se na ova stakla jako dobro uklopio.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update stigli farovi veceras namontirani:

image.jpg

treba da stignu jos NGK grejaci i brembo plocice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsećaju na farove na Giulietti, dopadaju mi se. :thumbup:

Jedino da ne sijaju baš ovako plavo...tj. nadam se da je samo mobilni malo iskvario boju slike... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas stavljeni xenoni 4300k ,NGK grejaci i brembo plocice :)))

Edited by Petza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo osvezenje promenjeno osvetljenje table ,dugmici za koji dan slikano telefon pa se ne vidi bas kako je uzivo :)

04122011760.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

 

od nedavno sam se ponovio novom masinom na zalost ne Italijanskom jer mi se nije isplatilo nikako posto sam isao u DE da dovezem auto ,uzeo sam nesto Njemacko a nije klasican FauW :D 

1.6tdi 

tempomat,fabricka navigacija,start stop ,parking senzori,park pilot,komande na volanu,grejaci sedista,automatska klima itd...

od prvog vlasnika ,presao 160000km odzavan u Audi Munchen ,novi diskovi,nove gume,tek uradjen mali servis ,novi brisaci :) ,veliki servis na 210000km ,sve utegnuto ko novo...

Evo par slika u nastavku sa puta posto sam ga sam dovezao 1500km za noc :)

IMG_3308_(2).JPG

IMG_3320 (2).JPG

IMG_3341 (2).JPG

IMG_3358 (2).JPG

IMG_3416 (2).JPG

Edited by Petza

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Ivan BG said:

Druga 3-ojka sa dva dana.

Dobar deo foruma napustio Italijanska kola.

I to je samo početak. 

Nažalost sve je manji izbor u "našem" taboru.

Ja ću isto pri sledećoj kupovini otići sigurno...

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jurio Deltu ili Giuliettu kod nas i na placevima su sve bili krsevi mesec dana se nije pojavio ni jedan od vlasnika, onda sam poceo da gledam sve i na kraju se iznerviram i zapucam gore i uzmem auto.....

Izasao me 10000e + registracija (auto + spedicija/carina put nije uracunat) ,nisam bio siguran kakav je 1.6tdi ali vidim da se niko ne zali nasao sam u servisnoj da je menjan neki hladnjak egr-a to im je kao boljka tako da nemam sta da diram nadam se ,potrosnja je nesto malo veca nego Grande 1.3 a auto ima duplo vise mesta :)

Edited by Petza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj samo Tipa i njegovu konkurenciju...

3 minutes ago, Petza said:

nasao sam u servisnoj da je menjan neki hladnjak egr-a to im je kao boljka tako da nemam sta da diram nadam se 

 

Drugaru je to isto riknulo u garanciji, tako da si miran sad. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom OOOO :) Dobar je taj 1.6, jako zivahanod starta i trci do 3000 obrtaja, verujem da ces se lepo navozati.

 

A ja vec dugo pricam da ni restayling Giulietta, a kamoli Tipo mogu da prate konkurenciju u C klasi. Mislim da, ako je racunamo 500 porodicu, Fiat bas radi los posao sa novijim vozilima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta i ja volim Italijane ali kod nas je izbor na placevima uzas ,sve sto sam ovde video po istoj ceni kao u Nemackoj ,takva kola mozes gore da uzmes recimo a3 kao moj samo sa 400 000km na satu izasao bi me 7-8000e... 

Kad sam radio mali servis majstor kaze da dugo nije video auto star 5god a motor suv ko barut ,kad smo skinuli one ''oklope'' ispod motora sve sija bukvalno novo.... Takodje kaze mi za odrzavanje motor nista nije skuplji od Fiata.....

Edited by Petza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...